Články

CWWB 2017 - COMPLETE RESULTS + European Records tables

  Legendary results has been set this year on European Weighted Workout Battle in Czech Republic, where the best of the best in Workout community world clashed and performed! We invited the strongest and most strict, top level European Weighted Workout athletes from various fields - Powerlifting, Streetlifting, Rawlifting, Street Workout, Raw Workout, Calisthenics and Weighted and even Freestyle and Undeground ... více »

CWWB 2017 ALL Participants LIST

Kompletní seznam hl. účastníků CWWB 2017: více »

CCWB 2016 - hl. VIDEO a Fotogalerie

  Takže zde je konečně oficiální video z CCWB 2016 a Olomouckého Kaprodromu!! Obrovský dík patří moderátorům Matěji Landeckému a Janu Cibíkovi za skvělé zvládnutí a podporu akce, Organizačnímu týmu kluků z Olomouce +Patriku Vlachovi a RuBimu, bez kterých by akce kvůli náročnosti RW kempu vůbec neproběhla. Dále zejména sponzorům jako byl www.sportnutrition.cz, www.thornfit.cz a RVL13+ZDE je kompletní fotogalerie: https://onedrive.live.com/… za kterou velmi děkujeme Marsolini Foto !!! Najděte ... více »

CCWB 2016 - REPORT a Výsledky

 Kompletní report a fotky ZDE: http://kulturistika.ronnie.cz/c-25376-czech-workout-battle-2016-ve-freestylu-vyhral-tomas-labaj.html Oficiální video se objeví do cca týdne!!    více »

CWWB 2016 - REPORT a Výsledky

OFICIÁLNÍ VIDEO CELÉ AKCE:  Abychom dostali zpět v čase i všechny, kdo na akci nepřišli, vytvořili jsme 15ti minutový filmek (kamera-Petr Špetla, střih a edit-Adam Raw) z celého dne akce od zahájení až po vyhlášení výsledků. 12 hodin soutěže a 2,5 hodiny surového materiálu jsme zkrátka nemohli a nechtěli dát do kratšího videa. Proto nebudu natahovat ani tento report a napíšu ... více »

Moničin projekt na ZŠ - REPORT

 Dne 4. února 2016 proběhl na ZŠ Jarošova projektový den s názvem „Zdravý životní styl poznávej, zábavu si přitom užívej“.  Projekt byl určen pro žáky II. stupně školy. Jak už napovídá sám název, žáci byli pomocí her a zábavy seznamováni se základy zdravého způsobu života. Hned ráno byli rozděleni do čtyř hlavních týmů, ve kterých posléze plnili úkoly na čtyřech ... více »

CWWB 2015 - REPORT a Výsledky

  Sobota 9.5.2015 ... kolem velké haly Performance Power Center v Ostravě-Přívoze na Jaroňkově ulici se začali scházet lidé už kolem 8:30 přestože otevření vstupu bylo stanoveno na 10:00... My jako organizace jsme se pustili do práce už kolem 7:30. Navozili jsme na místo potřebné věci a dali tak nějak dohromady organizační tým. Hlavní hosté battlu: Deny Montana z Ukrajiny, Freddy ... více »

Raw Workout - for foreign countries followers!

But masses know a shit about proper training and full body conditioning workout and its easy to fool them. They know a shit about clean reps and proper form. All they want is entertainment, amusement, distraction... basically to see something really cool and have strong impression that gives them something to talk about. Reps and legs are boring... workout ... více »

Raw Workout na FIBU 2015

   Tohle je naše report video z FIBA v angličtině - kvůli tomu abych nemusel natáčet další i v češtině sem napíšu pro všechny o čem jsem hlavně mluvil a pak se můžete podívat i na naši kompilaci ze soutěže, která je ve videu... Především jde jako vždy o hlavní myšlenku a smysl RAW Workoutu - a to je inspirace vlastním příkladem, ... více »

Weighted Calisthenics - Zásobník cviků

Kliky Kliky jsou naprosto základní cvik kalisteniky na celé horní tělo, nejvíce zaměřují prsní svalstvo a tricepsy avšak i záda. Je mnoho verzí provedení dle typu umístění rukou a úhlu výtlaku. Nejběžnější weighted kliky jsou se závažím nebo partnerem na zádech. Na ilustračním obrázku Adam Raw + 2 lidé. Shyby - přítahy Shyby jsou další naprosto základní cvik kalisteniky na celé horní tělo, nejvíce ... více »

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Čeladná 823, Čeladná, 73912, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím