Příběhy

Lukáš M.

Som z generacie tych, ktori vyrastali bez mobilov, internetu a pocitacov. V malom mestecku Sastin bolo vzdy co robit. Futbal, hokej na ulici, plavanie bolo sucastou mojho detsva a tak som si vybudoval vztah k sportu a pohybu ako takemu. Postupom casu som sa dostal k cinkam a bojovemu tancu - Capoeira. Budoval obratnost, rychlost, flexibilitu a silu. Na strednej ... více »

Jan Štíbal

Doufám, že vás zaujme a bude se Vám líbit. Předem se omlouvám za chyby, diaktriku atd. Nejsem na elektroniku a moc mě tyto věci nenaplňují, ale pro motivaci vás ostatních dám velice rád něco dohromady. Jmenuji se Jan Štíbal a je mi 26 let, do 15 let sem byl obyčejný vesnický kluk. I když už tenkrát jsem si připadal trochu jiný, ... více »

Standa Ranš

Když vidím dnešní mládež, tak mě opravdu štve ta bezcílnost a flákání se. Já sám jsem takový byl a díky tomu dnes vím kým nejsem. To vše se změnilo inspirací, která postupem času přešla v obrovskou víru ve své sny. Třeba i tento článek bude i pro někoho z Vás takovým počátečním  impulsem.. Už jako malý kluk jsem měl obrovskou vášeň ke sportu ... více »

Radek Nájemník

Dokud byli moje rodiče spolu, tak jsem pil hodně alkohol, kouřil cigarety a trávil každý pátek a víkend s přáteli. Čerstvě po rozvodu mých rodičů jsem začal jezdit hodně na kole. Řekl jsem si než utápět smutek v alkoholu, drogách, tak začnu radši sportovat. Začal jsem tedy jezdit na kole. K cyklistice jsem postupně přidával i workout. Začátky byli hodně ... více »

Monika Najdenovová

 Kdyby mi někdo před 2 lety řekl, že mou vášní bude dělat shyby, kliky a jiné nesmysly na hrazdě, nejspíš se mu vysměju do tváře.  Než jsem se dostala k workoutu, byla jsem holka, která nesnášela tělocvik a poměrně často se chodila bavit na klubu. Nedá se říct, že bych vyloženě seděla doma na gauči, ale dlouhodobě jsem se žádnému sportu ... více »

Lukáš Čeloud

Tak byly doma věčné boje, protože to se mnou doma mysleli dobře, ale já to nechápal,  byl jsem hrozně líný a neměl jsem cvičení vůbec rád. Nevyhnul jsem se také čtyřem ortopedickým operacím na nohách.  Bralo mi to hodně sil, když už jsem se někam dopracoval přes ty různé rehabilitace, tak přišla operace a já začínal znovu. Učil jsem se ... více »

Pepa

Čau, jmenuji se Pepa a rád bych se s Vámi krátce podělil o část mého fitness příběhu a třeba i někoho inspiroval. Konkrétně bych chtěl mluvit o svém aerobním redukčním tréninku. U mě šlo přesněji řečeno o rýsovací trénink. Rozhodl jsem se tak v době, kdy jsem měl necelých 93kg a za sebou několik měsíců objemu ve stylu- sním toho ... více »

Patrik Vlach

Ale bylo to tak, snad celou noc jsem nad tím přemýšlel, neskutečně jsem se za sebe styděl, přemýšlel jsem celkově nad svým životem, co z toho života mám ...celý týden v práci, pak pátek a sobota pití alkoholu, kouření cigaret a spousta nezdravého jídla. Ráno jsem se probudil a řekl si - jdu do toho , začnu se sebou něco ... více »

Michael K.

Neměl jsem žádné cíle, nic co by mě naplňovalo a bavilo. Tohle období trvalo asi rok a půl do mojich 18ti kdy jsem se dal na thajský box. Ten jsem dělal necelý rok a je možné, že bych ho dělal do dnes ale musel jsem přestat kvuli problémům ve škole. A tehdy to začalo když jsem skoro v 19 letech vážil ... více »

Petr F.

 Zaujalo mě tak, že jsem si řekl, že bych mohl začít také cvičit, sice ne workout, ale začít se hýbat, sportovat, změnit se. Na to konto jsem napsal jsem kamarádovi, jestli by nechtěl začít chodit do posilovny, že to můžeme zkusit a když se nám to nebude líbit, můžeme toho nechat. Kamarád s mým překvapením souhlasil a dohodli jsme se na ... více »

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím