RAW workout jako "směr" účinně od roku 2012(dříve SebeRevolta Workout) funguje proti lhostejnosti a kriminalitě hlavně mladistvých vyplněním jejich času motivací a inspirací k lepším činnostem a to zejména práci na sobě samých v duchu disciplíny a tréninku silového a atletického potenciálu celého svého těla - vycházejícího zejména z kalisteniky. Klade důraz na zdravý životní styl a stravování, posouvání svých limitů a odstraňování negativních a zbytečných faktorů a vlivů jako jsou: alkohol, drogy, vandalismus apod...

RAW Workout je přirozená odpověď Adama Raw na postupný (de)vývoj SebeRevolty Revoltou a odsunutí WORKOUTU (původního SebeRevolta Workout) a důrazu na zdravý životní styl a správné stravování/cvičení do pozadí. Jiné a nové cíle a ambice Revolty (zejména komerční ale i duchovní a náboženské) s komunitou, která byla sjednocena a vybudována v roce 2012 pod Workoutem a motivací ke zdraví a cvičení se Adamovi nelibíly a proto se plně distancoval od nového konceptu i od Revolty a jeho názorů. Zaměřil se tak čistě na projekt RAW WORKOUT. Přestože je tedy původním zakladatelem SebeRevolty, nikdo ho již s novou SebeRevoltou nespojujte prosím - nemá s ní nic společného.

Nyní jen RAW WORKOUT...

RAW Workout je ve zkratce neorganizovaná otevřená komunita lidí, kteří žijou tím, co je baví(zejména je spojuje workout - cvičení celého těla venku) a neznají překážky. Vzájemně se motivují a inspirují a jejich správné cesty jim přináší uspokojení a radost do života, což pak pozitivně ovlivňuje okolí a potažmo celou společnost.

RAW Workout NENÍ Soutěžní Street Workout! Street Workout jako soutěžní sport v posledních letech směřuje ve většině zemích k něčemu, co bych nechtěl vidět dělat mládež naplno a nechci to podporovat, podporujeme tedy jen klasický (oldschool) Street Workout na ulici a naše odvětví, které jsem vytvořil, tedy RW - RAW Workout, je pro kohokoli, je komplexní a není jen o jednom typu tělesné stavby (podobně jako gymnastika), představeních a soutěžení... Raw Workout spolupracuje pouze se Street Workout PRO Denise Minina - z důvodu jeho správné inspirace vlastním příkladem a motivace ke striktnímu a správnému Street Workoutu a životnímu stylu, který má hl. potenciál pro zdraví člověka.

Street Workout, který praktikujeme a podporujeme je jendoduše jen cvičení na ulici a nic více. Street Workout je cvičení venku na ulici, kde také vznikl a kam patří a je o naprosté svobodě. Soutěžení je naopak dá se říci vězení (hl. striktních programů cvičení, dopingu a ega).

RAW Workout jako komunitu sice zaštiťuji já Adam Raw, ale nemá žádné vedení nebo organizaci - vše funguje pouze na principu inspirace vlastním příkladem a pozitivitě lidí. Cílem není práce, ambice a plánování skupiny, ale samotné cesty jednotlivců. Energií je jejich vzájemná inspirace a motivace která následně komunitu utváří a pohání-pomáhá začátečníkům a slabším. Organizaci a strukturu má pouze RAW Workoutový TEAM. Což je elitní internacionální workoutový tým sestavený z jednotlivců splňujících jak všeobecné ideje RW tak oficiální RW workout požadavky(requirements - viz. video níže).

RAW Workout je o pohybu, workoutu a cvičení, o sportech a o stravě. Je o tělu a umění mu naslouchat - jeho pozorování, studování a ovládání. Každý jednotlivec, který dosáhne ve workoutu dobrých výsledků pak může svým příkladem a s pokorou dále inspirovat ostatní (buď sám svou cestou nebo jako oficiální člen RW týmu) a dodat jim potřebnou motivaci. Disciplína je měřítko kvality výsledků naší cesty a Vědomí je svědomí být vždy pozitivní, upřímný a případně nezůstávat s výsledky jen u sebe, ale sdílet je dále a tím inspirovat slabší, pomáhat jim a přirozeně předávat svoje zkušenosti s radostí a ne pocitem povinnosti.

Více k RAW WORKOUT TÝMU a zkouškám si přečtěte v sekci RAW TEAM na tomto webu...

Některá hesla RW jsou stejná jako prvopůvodní SebeRevolta Workout(protože je vytvořil Adam Raw) - POKORA, DISCIPLÍNA, VĚDOMÍ

Nedá se zpochybnit, že právě Workout oslovil většinu lidí a rozšířil tak SebeRevoltu do všech koutů ČR i SR a to za účelem inspirace. Od roku 2012 jsme jako první dali vzniknout půdě pro stovky workoutových hřišť po ČR, kam nyní mohou lidé všech věkových skupin zdarma chodit cvičit.

MOTTO RW - CESTA JE CÍL. INSPIRACE A MOTIVACE JE ENERGIE. POHYB A VĚDOMÍ JE SMYSL.

-Adam RAW

RW tv o RAW WORKOUTU:

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím