Tyto kruhy mají nejširší a nejkvalitnější popruhy a přezku co jsem zatím u kruhů kdy viděl.

Jsou z kvalitního dřeva což je nejpříjemnější a nejpřirozenější materiál do ruky. Jsou pocitově také lehčí než plastové a ocelové kruhy.  

Dříve jsem také vyzkoušel mnoho variant kruhů s myšlenkou, že je jedno jaké koupím (přece je kruh jako kruh nebo ne?) a vyzkoušel jsem jak nejlevnější kruhy tak ty nejdražší, které se dají na trhu najít. K dnešku už dobře vím, že na kvalitě a zpracování kruhů opravdu záleží a i na základě desítek pozitivních ohlasů na Thorn+ kruhy (jako na nejkvalitněji zpracované dřevěné kruhy u nás) i na základě toho, že právě tyto jsou jediné, které po těch letech sám stále zavěšuji si dovolím je doporučit jako top volbu pro kohokoli, kdo hledá poctivé a ideálně provedené gymnastické kruhy pro svůj trénink (od popruhů, přezky až po samotný povrch a materál kruhů).

Kruhy jsou nejlepší pomůcka pro cvičení s vlastní vahou, do které můžete investovat - odcvičíte na nich totiž vše a všude. Sám na ně nedám dopustit a miluji ten pocit, když je prostě seberu, jdu někam ven, hodím na strom a makám... 

Kombinují vlastně pohyblivou hrazdu, bradla i stalky dohromady. Dá se na nich odcvičit cokoli a kdekoli, kde se dají zavěsit.

Je to multifunkční top pomůcka pro Workout. A absolutní základ pro silovou gymnastiku.

Jsou jak pro vnitřek tak venek, to znamená, že dobře odolají povětrnostním podmínkám.

Vaše Muscle-ups, Ring Pull-ups a Ring dips s těmito cenově dostupnými gymnastickými kruhy se závěsnými popruhy již můžete procvičovat úplně všude.

průměr: 1.25” (palců)

délka popruhů: 4,5m 

1.5”(palců) HEAVY DUTY pásky

Top přezka zaručuje jednoduchou a pevnou úpravu výšky kruhů

pásky mají stahováčky "přebytečné" pásky

 


Mohlo by Vás zajímat

THORN švihadlo

THORN švihadlo

"Speed rope" značkové švihadlo.

skladem

350 Kč 299 Kč

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím