Originální kvalitní mohutný silikonový merch náramek k akci Czech Weighted Workout Battle 2019. Jde o prestižní vrcholovou soutěž s kořeny ve Street a Raw Workoutu, která má již sedmi-letou tradici na území Československa a nyní je nejen Mistrovstvím Evropy ve Weighted Workoutu ale také jedinou takto striktní a vrcholovou ligou celo-tělního workoutu s přidaným závažím (včetně testu nohou tedy dřepů) na světě.

Tento náramek s originálním logem CWWB 2019 představujícím Sílu - Heráklese a vytvořeného dle jeho sochy naší grafičkou Erikou Horňákovou bylo možné získat pouze přímo na akci 27.4.2019. Nyní má však možnost získat ho zde i každý, kdo se například na akci nemohl dostat anebo komu se náramek prostě líbí. 

Na CWWB 2019 bylo stanoveno 8 nových Evropských Rekordů a neuvěřitelné výsledky celotělního Rawliftingu (1RM přítah, 1RM Dip a 1RM Dřep) i Weighted Calisthenics (+40kg přítahy, +32kg pistole a +60kg dipy - na max počty opakování).

Obsahuje top DEBOS vtlačení i barvený popis (varianta dle fotek výše) + logo CWWB 2019 přímo do silikonu. Neodírá se jako běžné levné náramky.

Představuje symbolický předmět navždy spjatý s CWWB 2019:

Logo vytvořila moje skvělá grafička Erika Horňáková - můžete se do budoucna těšit na mnoho další kvalitní tvorby od této talentované slečny.

 


Mohlo by Vás zajímat

NEW Stringer Raw Workout (BLACK)

NEW Stringer Raw Workout (BLACK)

Unikátní typ na zádech vykrojeného tílka (tzv. stringeru) moderního fitness střihu v černé barvě s bílým logem RAW WORKOUT na přední straně a malou značkou GORNATION na spodním kraji.

dostupnost podle variant

690 Kč

Raw Workout #NO.. tílko

Raw Workout #NO.. tílko

Černé tílko se žlutým logem RAW WORKOUT a #NO.. nápisy kolekce 2017 na zádech.

dostupnost podle variant

540 Kč 390 Kč

NEW Stringer Raw Workout (ROYAL BLUE)

NEW Stringer Raw Workout (ROYAL BLUE)

Unikátní typ na zádech vykrojeného tílka (tzv. stringeru) moderního fitness střihu v modré royal barvě se žlutým logem RAW WORKOUT na přední straně a malou značkou GORNATION na spodním kraji.

skladem

690 Kč

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím