Speciální kompresní řada od Thorn+ fit. Velmi stylový ale hlavně funkční typ kompresních značkových triček od Thorn+fit, v tomto případě s dlouhým rukávem. Dokonale se designově doplňuje s kraťasy od Thornu. Zároveň má kompresní funkci na určité partie vrchu těla né jen náhodou ale z hlediska eliminace pocitu unávy a urychlení regenerace. Ventilační vlastnosti vysoce kvalitního materiálu navíc přináší pocit, že komprese nejen nezavazí ale naopak pomáhá - jak s potem, tak s vykonáváním stabilnějších a tím bezpečnějších pohybů při sportování.

Velmi doporučuji.

Velikostní tabulka (je třeba brát v potaz, že funkční materiál se obepíná a natahuje kolem těla dle tvarů a je ve finále mnohem přizpůsobivější)  :

  • M délka 70 cm, šířka 43 cm, rukávy 51 cm
  • L délka 74 cm, šířka 45 cm, rukávy 53 cm
  • XL délka 77, šířka 48 cm, rukávy 55 cm


Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím