Speciální kompresní řada od Thorn+ fit. Velmi stylový ale hlavně funkční typ kompresních značkových triček od Thorn+fit, v tomto případě s dlouhým rukávem. Dokonale se designově doplňuje s kraťasy od Thornu. Zároveň má kompresní funkci na určité partie vrchu těla né jen náhodou ale z hlediska eliminace pocitu unávy a urychlení regenerace. Ventilační vlastnosti vysoce kvalitního materiálu navíc přináší pocit, že komprese nejen nezavazí ale naopak pomáhá - jak s potem, tak s vykonáváním stabilnějších a tím bezpečnějších pohybů při sportování.

Velmi doporučuji.

Velikostní tabulka (je třeba brát v potaz, že funkční materiál se obepíná a natahuje kolem těla dle tvarů a je ve finále mnohem přizpůsobivější)  :

  • M délka 70 cm, šířka 43 cm, rukávy 51 cm
  • L délka 74 cm, šířka 45 cm, rukávy 53 cm
  • XL délka 77, šířka 48 cm, rukávy 55 cm


Mohlo by Vás zajímat

Thorn+fit Supercharger RD (krátký rukáv)

Thorn+fit Supercharger RD (krátký rukáv)

Funkční kompresní oděv od Thorn+fit.

dostupnost podle variant

1 060 Kč 990 Kč

THORN kraťasy (RD)

THORN kraťasy (RD)

RD combat shorts od Thornu.

dostupnost podle variant

990 Kč

THORN kraťasy ARMY

THORN kraťasy ARMY

Army combat shorts od Thornu.

dostupnost podle variant

990 Kč 890 Kč

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím