∞ ZAŽIJTE PRAVÝ LOTOSOVÝ PYL V JEHO TRANSCENDENTNÍ FORMĚ ∞

Soul Blossom je hluboce vyživující elixír srdce a ducha, který obsahuje adaptogenní vlastnosti a čistící esenci jedné z nejposvátnějších květin na světě. Prvotřídní tonikum Shen dle TČM pro mystické jedince, kteří chtějí pomoci harmonizovat a žít požehnaný život s otevřeným srdcem plným vděčnosti a synchronicity.

Kouzelný lotosový květový prášek z pylu posvátného lotosového květu pochází z Di Tao a je trvale sklízen udržitelným způsobem z okresu Guangchang, provincie Jiangxi, Čína.

Botanicky je posvátný lotos známý jako Nelumbo nucifera, což je jméno téměř stejně krásné jako květina samotná. V buddhistické tradici symbolizuje lotosový květ transformaci získanou duchovní očistou a osvícením - osvícený člověk dále žije ve fyzickém světě plném strastí, komplikací a stresu (jako lotos v blátě), ale s krásou a klidem získanými zevnitř svým osvícením (jako rozkvetlý lotosový květ). Užívaný pro svou hloubkovou výživu, adaptogenní vlastnosti a pro obsah esence posvátného lotosového květu je důležitým čínským bylinným tonikem používaným k očistě a v dietách. Celá rostlina Lotosového květu je jedlá (pyl je nasládlý a velmi chutný) a sloužila po staletí mj. jako důležitý zdroj potravy a tradiční "lidová medicína" v Asii a na Středním východě.

Posvátný lotosový květ skrývá bohatství mystiky a je již dlouho uctíván jako symbol osvícení a čistoty. To je částečně způsobeno fyzikální povahou toho, jak rostlina roste: je zakořeněna v bahně, prorůstá vodou, aby kvetla krásou na povrchu. Jedná se o ideální koncentrovanou formu posvátného lotosového květového pylu, ideální pro ty, kteří hledají mj. skutečnou relaxaci, lucidní snění a duchovní posílení.

∞ DI TAO ZDROJ ∞ UDRŽITELNĚ A ETICKY SKLIZENÉ ∞ ORGANICKÉ ∞ KETO ∞ PALEO ∞ BEZ GMO ∞ BEZ MLÉČNÝCH SLOŽEK ∞ BEZ LEPKU ∞ BEZ SÓJE

Pomocí nejmodernější technologie proudění vzduchu a vibrací při nízké teplotě má náš lotosový pyl svou buněčnou stěnu dokonale avšak bezpečně popraskanou, díky čemuž jsou jeho přirozené a četné nutriční složky biologicky dostupné a zvyšuje se jejich vstřebatelnost a účinnost na maximum.

Jediný divoký lotosový pyl s rozrušenou buněčnou stěnou, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. Jako balený zpracovaný nano-jemný prášek z pylu lotosu je registrován jako doplněk stravy.

Přestože legislativa EU nedovoluje vytvořit popis potenciálu plnohodnotným, níže naleznete maximální informační zázemí tohoto konkrétního produktu.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (Pyl/Pollenus):

duševní stav a výkon, vitalita - čilost, vitalita - únava - odolnost, normální činnost gastrointestinálního traktu. imunomodulace - enzymy a vitamíny, antioxidant, chuť k jídlu, normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní lipidy, přirozená obranyschopnost - imunitní systém

Posvátný lotosový květ (Nelumbo nucifera) nevytváří nektar pro včely. Byl by z něj určitě úžasný orientální med, kdyby to bylo možné.. Ale není, protože lotosový květ zkrátka nemá nektar. Avšak jako velikou kompenzaci nabízí lotosový květ hojnost pylu! Přibližně 1 milion pylových zrn na květ! Včely a motýli i brouci jsou stále jeho běžnými návštěvníky, kteří částečně zajišťují opylování. Květy se samozahřívají během období květu rostliny již od otevření poupěte.

Lotus se v Číně pěstuje již více než 2000 let a jeho současná pěstitelská oblast pokrývá většinu částí Číny. Lotosový květ je jednou z deseti nejznámějších tradičních květin v Číně a je široce pěstován v zahradách a na scénických místech pro zkrášlení životního prostředí a čištění vody. A samozřejmě pak nabízí světu největší množství unikátního včelího lotosového pylu.

Lotos je často zaměňován s lekníny (zejména s Nymphaea caerulea – modrým leknínem). Lotosový květ pravý má však pouze dva druhy:

  • Nelumbo lutea  –  severoamerický druh s bílými nebo žlutými květy.
  • Nelumbo nucifera – neboli lotos indický či prostě lotos - vytrvalá květina, která se vyskytuje od Indie po východní Asii. Je to národní květina Indie i Vietnamu.

Samostatný lotos může žít více než tisíc let a má vzácnou schopnost se po stázi oživit. V roce 1994 bylo úspěšně vyklíčeno semínko z posvátného lotosu, staré zhruba 1300 let (± 270 let).

V Indii je lotosový včelí pyl považován za jogínskou superpotravinu. Lotosový květ je jedním z nejstarších symbolů duchovního probuzení a krásy, který se datuje tisíce let do doby Buddhova osvícení. Užití lotosového pylu v TČM, ájurvédě a lidovém bylinkářství tedy sahá tisíce let do historie lidí ačkoli na západě je takřka neznámý a lotosový květ si spojujeme zejména s duchovní tématikou východu a ne s výživou.. 

Na druhou stranu Lekníny patří do rodu Nymphaea v rodině Nymphaeaceae, která má asi 70 známých druhů.

Lotosový pyl je na základě svého širokospektrálního a unikátního složení jednou z nejvýživnějších rostlinných celistvých superpotravin na světě - avšak u nás velmi málo známé.

Říká se: „jste to, co jíte“...a v případě lotosového pylu jíme esenci rostliny, která znamená otevření srdce a duchovní růst, čistotu a věčnou krásu. Prakticky řečeno, zlatavý lotosový pyl obsahuje všechny živiny a kofaktory nezbytné k oživení a vzniku lotosového květu. Dalo by se tedy říci, že podporuje „kvetení“ a omlazení (samozřejmě jen u květin ;-)..

Je mnoho duchovních tradic a symboliky týkajících se lotosového květu a jeho kvalitativních vlastností. Lotosový květ zakoření do bahna a protlačí se vodou, aby kvetl. Vyžaduje to obrovskou trpělivost, aby lotosový květ takto vzešel a rozkvetl - to samozřejmě symbolizuje trpělivost a cestu. Vyjadřuje snahu, disciplínu a oddanost povstanutí ze země a vstupu do duchovních říší. A co víc, lotosový květ se každou noc ponoří do kalné říční vody a – neohrožený špinavým prostředím – druhý den ráno zázračně znovu rozkvete beze zbytku na okvětních lístcích. To odráží příklad, jak mají duchovní aspiranti existovat ve světě, a přesto zůstat neposkvrnění a nepřipoutaní jeho "bahnem". Jsme zde za účelem, a to je pozvednout se do nejvyšší a nejlepší verze nás samých.

SLOŽENÍ A VÝŽIVOVÁ HODNOTA

Nejčastěji se používá jako rostlinný výtažek, super-výživná přírodní celistvá surovina pro další použití do receptů/produktů/směsí. Obsahuje více než 200 různých nutričních sloučenin. Hlavními složkami pylu včely lotosové jsou karotenoidy, skvalen (látka, která se přirozeně vyskytuje například v olivovém oleji, najdeme jej nicméně v tělech zvířat, lidí i v rostlinách. Původně se získaval ze žraločích jater), steroly a mastné kyseliny, více než 20 různých aminokyselin (včetně všech esenciálních), nejméně 15 různých vitamínů, více než 30 různých mikro a makro minerálů a téměř 100 různých živých enzymů!

V celé rostlině lotosového květu bylo ve skutečnosti identifikováno více než 243 různých přírodních sloučenin, včetně chemických skupin: alkaloidy, flavonoidy, glykosidy, terpenoidy, fytosteroidy a mikro i makro živiny. Mezi unikátní a nativní patří např. neferin, liensinin, isoliensinin a nuciferin.

Výhody, výživu a vlastnosti lotosového pylu doporučuji dohledávat si v literatuře, studiích aj. např. internetových relevantních zdrojích - zde bohužel nemohou být kvůli legislativě uvedeny (zejm. CNS výzkum vazby na GABA receptor a aktivaci monoaminergního systému a mnoho dalších..).

ZÍSKÁVÁNÍ NEJLEPŠÍHO LOTOSOVÉHO PYLU SVĚTA

VĚDOMÉ ZÍSKÁVÁNÍ A TECHNOLOGICKÉ VYLEPŠENÍ PRIMAL ALCHEMY: Tento lotosový pyl pochází z Di Tao získávání a je divoce sklizen v době nejvyšší potence udržitelným způsobem z okresu Guangchang, provincie Jiangxi, Čína.

Jakmile je lotosový pyl nashromážděn, použijeme nejmodernější technologii nízkoteplotního proudění vzduchu a frekvenčních vibrací k bezpečnému narušení buněčné stěny pylu, čímž se stovky jeho nutričních složek stanou biologicky dostupnějšími a zvýší se jejich vstřebatelnost a účinnost. Pro ochranu před degradací se pak používá prémiová technologie biofotonového fialového skla miron, jež spolu s pránickým dobitím PA orgonovým generátorem zároveň dodává maximální energetickou potenci a ochranu veškerému obsahu lotosového pylu.

DI TAO ZÍSKÁVÁNÍ

POUZE ŘÍZENÍ SE PŘÍRODNÍM ZÁKONEM
V Primal Alchemy se klade maximální důraz na důležitost lokálního a sezónního stravování v harmonii s bezprostředním okolím. Tím, že jíme v souladu s přírodními cykly přírody a ročním obdobím, přijímáme vždy živiny potřebné k tomu, aby se nám také dařilo v těchto sezónních podmínkách a při nárocích, které si kladou.

POCTA MOUDROSTI PŘEDKŮ
V tradiční čínské medicíně existuje filozofie, která zahrnuje vše výše uvedené, ale v kontextu léčivých bylin a látek. DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.

Základní filozofií Di Tao je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory, jako je voda, která ji napájí, půda, která ji živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy aby se tím vším maximálně posílily její léčivé vlastnosti.

Primal Alchemy získává všechny své suroviny ruku v ruce právě s touto filosofií jako určujícím kritériem a pokud je surovina nativní více místům na zemi, pak vybírá ta nejlepší pro chtěný obsah látky - bez ohledu na cenu.

 

Prana Charged™ - přidaná hodnota produktů Primal Alchemy

CO ZNAMENÁ PRÁNICKY NABITÉ?

Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století, které se značka Primal Alchemy rozhodla aplikovat na své nejlepší produkty. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty - infuze přesně té energie životní síly, kterou naši dávní předci z celého světa a historie napříč časem označovali mj. např. jako Čchi, Mana a Prána.

Traduje se, že mnoho věků byla studována jak jejich podstata tak manipulace s nimi a zároveň aplikace těchto energií i jejich generování. Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí. Přestože kvantová fyzika se těší velkému uznání některých předních ikon, filozofů i vědců tak nauka a práce s orgonovou energií je tedy veřejnosti téměř neznámá.

Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Primal Alchemy má údajně technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.

432 Hz ∞ NALADĚNÍ

Primal Alchemy produkty jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je v nauce o energiích známo, jako vedoucí rezonance přirozené harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení. Je to snaha Primal Alchemy podpořit ještě více pozitivní efekty svých produktů a spojení fyzických, mentálních a duchovních těl konzumentů do vzájemné harmonie a proudu kvalitnějšího života.

„ZDRAVÍ JE BOŽÍ DAR A PÉČE O TĚLO JE POSVÁTNÁ POVINNOST, JEJÍŽ ZANEDBÁVÁNÍ, JE SKUTEČNÝ HŘÍCH“ -EUGEN SANDOW

 

BEZ alergenů: Arašídy, Arašídový olej, Stromové ořechy, Sezamová semínka, Mléko a deriváty, Vejce, Ryba, měkkýši, Sója, Pšeničný lepek, Siřičitany, Bez jakéhokoli GMO

Doplněk stravy. SOUL BLOSSOM (lotosový pyl) - 100g
Hluboce vyživující elixír srdce a ducha z pylu lotosového květu s rozrušenou buněčnou stěnou pro maximální využitelnost jeho unikátní nutriční hustoty. Adaptogen s čistící esencí jedné z nejposvátnějších květin světa. Prvotřídní tonikum Shen dle TČM pro mystické jedince, kteří chtějí pomoci harmonizovat a žít požehnaný život s otevřeným srdcem plným vděčnosti a synchronicity. Jediný produkt tohoto typu na světě, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. 
SLOŽENÍ: Pylový prášek posvátného lotosového květu (popraskaná buněčná stěna)*
*Di Tao získávání (původní oblast vzniku) a divoký sběr
Obsah: 100g
Velikost porce: 2g 
Celkový počet porcí v balení: 50
Doporučené dávkování: Rozmíchejte 1 vrchovatou čajovou lžičku (2g) ve filtrované vodě nebo přidejte do oblíbeného nápoje, čaje, smoothie či bylinného elixíru. Lze také použít k posypání pokrmů a přidat tak extra nutriční hustotu vašemu oblíbenému jídlu nebo svačině.
 
Mé vlastní doporučení a tipy k užívání: lotosový pylový prášek není samostatně dobře rozpustný ve vodě, doporučuji ho raději konzumovat přímo ze lžičky (má úžasnou jemně sladkou květinovou chuť) a následně zapít vodou, případně přidat do smoothie či koktejlu zpracovaných mixerem, do kaší či receptů.. Vynikající je společně s medem (jako všechny pylové produkty) buď po jednom za sebou nebo společně na medovo-pylovou kašičku. Vhodné např. s bylinným čajem na siestu/uklidnění/rituály..
 
Země původu: Guangchang, provincie Jiangxi, Čína.
Výrobce: Primal Alchemy Ltd, 4 Anson Court Barns, Staffordshire, ST20 0JS, UK
Distributor v ČR: www.AdamRaw.cz, Adam Raw, Metylovice 552, Metylovice 73949 IČ: 03452824
Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
Skladujte v temnu, suchu a chladu.
 
Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před použitím s lékařem. Není určeno pro osoby mladší 18 let.
 

Česká etiketa produktu (registrováno jako doplněk stravy u MZE a na České Potravinářské Inspekci od 12/2022):

Nejlepší skladovací technologie pro organickou hmotu současnosti - fialové sklo

Tmavě fialovou speciální sklenici, kterou s tímto produktem zdarma získáte, někteří obchodníci prodávají prázdnou samostatně za vysokou cenu! Je velmi hodnotná, rozhodně ji proto nevyhazujte a ponechejte si ji na další skladování i jakýchkoli jiných potravin běžně užívaných v domácnosti (např. rýže, čokoláda, koření, proteiny, včelí produkty apod.)!!

Přirozená bariéra - speciální fialové sklo také působí jako přirozená bariéra pro energii uloženou v samotném produktu a udržuje ji uvnitř. Tím se prodlouží přirozená kvalita produktu. Ve vědeckých testech má fialové sklo MIRON ve srovnání s jinými skleněnými, plastovými nebo hliníkovými obaly až čtyřikrát lepší skladovací kvalitu. Čtyřikrát! A to bez použití konzervantů a aditiv. Delší životnost a možnost opětovného použití a recyklace činí ze skla MIRON udržitelnou volbu.

 


Mohlo by Vás zajímat

Ubiquinol 90 kapslí

Ubiquinol 90 kapslí

Vše co existuje, je o energii.

skladem

1 999 Kč

Transcended ASHWAGANDHA - Primal Alchemy

Transcended ASHWAGANDHA  - Primal Alchemy

Pránicky nabitá prvotřídní KSM-66® Ashwagandha - extrakt s ochrannou známkou, který je všeobecně uznáván jako „nejlepší Ashwagandha na světě“.

skladem

899 Kč

Orgainic Creapure® Creatine 500g

Orgainic Creapure® Creatine 500g

Německý mikronizovaný kreatin monohydrát se zcela výjimečnou čistotou, vyroben i zabalen v Německu.

skladem

799 Kč

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím