∞ ZAŽIJTE BOROVICOVÝ PYL V JEHO TRANSCENDENTNÍ FORMĚ ∞

Transcended Pine Pollen je pránicky nabitý prášek z pylu divoké borovice. Pouze prvotřídní borovicový pyl, který je v souladu s principem Di Tao divoce a udržitelně sklizen z magického jezera Qiandao v Číně, národního 5a scénického místa bez znečišťujících látek zemědělství a průmyslu a dalších potenciálních kontaminantů. Hrdě pyl získáváme z tohoto regionu, protože je považován za autentický pravý zdroj původu a duchovní domovinu borovice. Pomocí nejmodernější technologie proudění vzduchu a vibrací při nízké teplotě má náš borovicový pyl navíc svou buněčnou stěnu dokonale avšak bezpečně popraskanou, díky čemuž jsou jeho přirozené a četné nutriční složky biologicky dostupné a zvyšuje se jejich vstřebatelnost a účinnost na maximum.

Jediný divoký borovicový pyl s rozrušenou buněčnou stěnou, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. Jako balený zpracovaný nano-jemný prášek z pylu borovice je registrován jako doplněk stravy.

Přestože legislativa EU nedovoluje vytvořit popis potenciálu plnohodnotným, níže naleznete maximální informační zázemí tohoto konkrétního produktu.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (Borovicový Pyl/Pollenus):

duševní stav a výkon, vitalita - čilost, vitalita - únava - odolnost, normální činnost gastrointestinálního traktu. imunomodulace - enzymy a vitamíny, antioxidant, chuť k jídlu, normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní lipidy, přirozená obranyschopnost - imunitní systém

Borovicový pyl je na základě svého širokospektrálního a unikátního složení jednou z nejvýživnějších rostlinných celistvých superpotravin na světě. Vyživující adaptogenní tonická bylina známá na východě jako univerzální "panacea" a v odborných kruzích mj. jako fytoandrogen (obsahuje významné množství rostlinných sterolů vč. fytotestosteronu a DHEA).

Tento magicky jedinečný pyl je reprodukční esencí borovice jako druhu a hraje důležitou roli v životě a růstu jejího ekosystému, omlazuje nejen půdu, ale také všechny rostliny a zvířata v okolí výskytu. Borovice je jeden z nejstarších stromů světa, užití jejího pylu v TČM, ájurvédě a lidovém bylinkářství sahá tisíce let do historie lidí.

Borovice mají samčí a samičí šišky. Samčí šištice vytvářejí tento pyl. Pyl pak putuje po větru, aby přistál na samičích šiškách a oplodnil je. Oplodněné samičí šištice pak mohou vyklíčit a vyrůst ve stromy. Každé smítko pylu musí být dostatečně silné, aby oplodnilo a stimulovalo růst zcela nového stromu a právě to dělá z borovicového pylu neskutečný koktejl vitality. Tradiční čínský text nazývá pyl borovice „zásobníkem mikroživin“. Je to, jako by každá buňka byla spižírnou s celým spektrem živin. Tyto živiny celkově umožňují, aby oplodněné semeno přežilo zimu a vyrostlo ve stromek..

Obsahuje 200-300 bioaktivních látek a enzymů, všechny esenciální aminokyseliny, kyselinu listovou, fytosteroly, DHEA, antioxidanty jako S.O.D. a glutathion, cholin, brassinosteroidy, gibberelliny, polysacharidy, koenzymy, flavonoidy, vitamíny skupiny B, vit. A, C, E i D, četné mastné kyseliny, fosfolipidy a mnoho dalších látek. Z minerálů je bohatý na hořčík, vápník, draslík, železo, zinek, selen, mangan a měď, obsahuje jich celkem několik desítek a je tak také výborným zdrojem stopových prvků.

HISTORIE PŘEDKŮ A VYUŽITÍ PYLU BOROVICE

Borovicový pyl byl poprvé zaznamenán v čínském klasickém spisu „Shennong’s Herbal Classic“, který se objevil v dynastii Han před více než 2000 lety, byl také zmíněn pro své medicinální vlastnosti ve slavném textu TČM „Xinxiu Bencao“ datovaném před 1500 lety.

Ačkoli jeho historie, použití a vztah s lidmi byly poprvé zdokumentovány v těchto časových obdobích, je jisté, že jeho použití daleko předcházelo klasickou literaturu dynastické Číny a TČM.

Nejčastěji se používá jako rostlinný výtažek, super-výživná přírodní celistvá surovina pro další použití do receptů/produktů/směsí, přímo jako adaptogen a vitalizér pro muže, zaměřené na hladinu testosteronu, výkon a vitalitu jako i pro ženy, zaměřené na rovnováhu, duševní stav a obranyschopnost, imunitu. Bez ohledu na pohlaví či věk, je to živinami nabitá superpotravina vyhledávaná velmi aktivními jedinci, zejména sportovci v zahraničí a lidmi zaměřenými na optimalizaci únavy a vypětí.

ZÍSKÁVÁNÍ NEJLEPŠÍHO BOROVICOVÉHO PYLU SVĚTA

VĚDOMÉ ZÍSKÁVÁNÍ A TECHNOLOGICKÉ VYLEPŠENÍ PRIMAL ALCHEMY: Tento borovicový pyl pochází z Di Tao získávání a je divoce sklizen v době nejvyšší potence složení z mystických lesů jezera Qiandao, které se nachází v úchvatně krásné provincii Zhejiang v Číně - v autentickém pravém zdroji a duchovní domovině borovice.

Jakmile je borovicový pyl nashromážděn, použijeme nejmodernější technologii nízkoteplotního proudění vzduchu a frekvenčních vibrací k bezpečnému narušení buněčné stěny pylu, čímž se jeho 200+ nutričních složek stane biologicky dostupnějšími a zvýší se jejich vstřebatelnost a účinnost. Pro ochranu před degradací se pak používá prémiová technologie biofotonového fialového skla miron, jež spolu s pránickým dobitím PA orgonovým generátorem zároveň dodává maximální energetickou potenci a ochranu veškerému obsahu borovicového pylu.

 

DI TAO ZÍSKÁVÁNÍ

POUZE ŘÍZENÍ SE PŘÍRODNÍM ZÁKONEM
V Primal Alchemy se klade maximální důraz na důležitost lokálního a sezónního stravování v harmonii s bezprostředním okolím. Tím, že jíme v souladu s přírodními cykly přírody a ročním obdobím, přijímáme vždy živiny potřebné k tomu, aby se nám také dařilo v těchto sezónních podmínkách a při nárocích, které si kladou.

POCTA MOUDROSTI PŘEDKŮ
V tradiční čínské medicíně existuje filozofie, která zahrnuje vše výše uvedené, ale v kontextu léčivých bylin a látek. DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.

Základní filozofií Di Tao je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory, jako je voda, která ji napájí, půda, která ji živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy aby se tím vším maximálně posílily její léčivé vlastnosti.

Primal Alchemy získává všechny své suroviny ruku v ruce právě s touto filosofií jako určujícím kritériem a pokud je surovina nativní více místům na zemi, pak vybírá ta nejlepší pro chtěný obsah látky - bez ohledu na cenu.

 

Prana Charged™ - přidaná hodnota produktů Primal Alchemy

CO ZNAMENÁ PRÁNICKY NABITÉ?

Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století, které se značka Primal Alchemy rozhodla aplikovat na své nejlepší produkty. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty - infuze přesně té energie životní síly, kterou naši dávní předci z celého světa a historie napříč časem označovali mj. např. jako Čchi, Mana a Prána.

Traduje se, že mnoho věků byla studována jak jejich podstata tak manipulace s nimi a zároveň aplikace těchto energií i jejich generování. Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí. Přestože kvantová fyzika se těší velkému uznání některých předních ikon, filozofů i vědců tak nauka a práce s orgonovou energií je tedy veřejnosti téměř neznámá.

Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Primal Alchemy má údajně technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.

432 Hz ∞ NALADĚNÍ

Primal Alchemy produkty jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je v nauce o energiích známo, jako vedoucí rezonance přirozené harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení. Je to snaha Primal Alchemy podpořit ještě více pozitivní efekty svých produktů a spojení fyzických, mentálních a duchovních těl konzumentů do vzájemné harmonie a proudu kvalitnějšího života.

„ZDRAVÍ JE BOŽÍ DAR A PÉČE O TĚLO JE POSVÁTNÁ POVINNOST, JEJÍŽ ZANEDBÁVÁNÍ, JE SKUTEČNÝ HŘÍCH“ -EUGEN SANDOW

 

Nutriční informace na 100g borovicového pylu: Energie 1685 kJ/402,8 Kcal; Celkový obsah sacharidů: 74,2 g; Z toho cukry: 14,71 g; Vláknina: 51,36g; Bílkoviny: 11,12 g; Tuk: 6,84 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 1,97 g;

Sodík: 8,3 mg; Hořčík: 1160 mg; Draslík: 1290 mg; Vápník: 503 mg; Železo: 274 mg; Zinek: 39,2 mg

BEZ alergenů: Arašídy, Arašídový olej, Stromové ořechy, Sezamová semínka, Mléko a deriváty, Vejce, Ryba, měkkýši, Sója, Pšeničný lepek, Siřičitany, Bez jakéhokoli GMO

Doplněk stravy. Transcended Pine Pollen je pránicky nabitý prášek z pylu divoké borovice. Pouze prvotřídní borovicový pyl, který je v souladu s principem Di Tao divoce a udržitelně sklizen z magického jezera Qiandao v Číně, národního 5a scénického místa bez znečišťujících látek zemědělství a průmyslu a dalších potenciálních kontaminantů. Pomocí nejmodernější technologie proudění vzduchu a vibrací při nízké teplotě má tento borovicový pyl navíc svou buněčnou stěnu dokonale avšak bezpečně popraskanou, díky čemuž je jeho unikátních 200+ nutričních složek biologicky dostupných a zvyšuje se jejich vstřebatelnost a účinnost na maximum. Jediný divoký borovicový pyl s rozrušenou buněčnou stěnou, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. 
 
SLOŽENÍ: Pyl divoké borovice (Pinus Massoniana Lamb) 99% popraskané buněčné stěny*
*Di Tao získávání (původní oblast vzniku) a divoký sběr
 
Obsah: 100g
Velikost porce: 2g 
Celkový počet porcí v balení: 50
 
Doporučené dávkování: Rozmíchejte 1 vrchovatou čajovou lžičku (2g) ve filtrované vodě nebo přidejte do oblíbeného nápoje, čaje, smoothie či bylinného elixíru. Lze také použít k posypání pokrmů a přidat tak extra nutriční hustotu vašemu oblíbenému jídlu nebo svačině. Pro optimální výsledky konzumujte až 10 g prášku denně.
 
Země původu: Jezero Qiandao, Čína
Výrobce: Primal Alchemy Ltd, 4 Anson Court Barns, Staffordshire, ST20 0JS, UK
Distributor v ČR: www.AdamRaw.cz, Adam Raw, Metylovice 552, Metylovice 73949 IČ: 03452824
 
Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
Skladujte v temnu, suchu a chladu.
 
Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před použitím s lékařem. Není určeno pro osoby mladší 18 let.


Mohlo by Vás zajímat

Transcended ASHWAGANDHA - Primal Alchemy

Transcended ASHWAGANDHA  - Primal Alchemy

Pránicky nabitá prvotřídní KSM-66® Ashwagandha - extrakt s ochrannou známkou, který je všeobecně uznáván jako „nejlepší Ashwagandha na světě“.

skladem

899 Kč

ApiDrohn® (100% trubčí mléko, mrazem sušené) -DE 100g

ApiDrohn® (100% trubčí mléko, mrazem sušené) -DE 100g

100% Trubčí mléko (BEE DRONE JELLY) mrazem sušené - málo známý, ale velmi potentní produkt včelího úlu ve své nejčistší podobě a s původem v Německu.

skladem

2 199 Kč

SCRAM™ - Health Force - 150 kapslí

SCRAM™ - Health Force - 150 kapslí

Silná formule anti-parazitických a čistících bylinných extraktů a enzymů v kvalitě truganic.

skladem

1 299 Kč

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím