∞ ZAŽIJTE ASHWAGANDHU V JEJÍ TRANSCENDENTNÍ FORMĚ ∞

Transcended Ashwagandha je nejkvalitnější a pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze prvotřídní KSM-66® Ashwagandha, mnohonásobně oceňovaný bylinný extrakt s ochrannou známkou, který je všeobecně uznáván jako „nejlepší Ashwagandha na světě“ s nejvyššími koncentracemi hl. látek tohoto kořene a nejčistší organickou produkcí mezi všemi dostupnými produkty tohoto typu na trhu.

Organicky pěstovaná a udržitelným způsobem sklizená „královna ájurvédy“ je na východě legendou - byla po tisíc let používána védskými mudrci a mistry jogíny na jejich cestě za osvícením. Odborně extrahováno v souladu s moudrostí tradiční ájurvédské medicíny k výrobě bioaktivního a koncentrovaného elixíru vitality s bohatým spektrem withanolidů v jejich přirozených poměrech, které dodávají sílu četným adaptogenním vlastnostem, pro které je uctíván.

Jediný extrakt z Ashwagandhy na světě, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz (viz níže) a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle.

Přestože legislativa EU nedovoluje vytvořit popis potenciálu plnohodnotným, níže naleznete maximální informační zázemí tohoto konkrétního produktu.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (Ashwagandha/Withania somnifera) - Witánie snodárná, čeleď lilkovité, kořen):

 • Přispívá k normální činnosti oběhového systému, výdrži a vitalitě.
 • Přispívá k normálnímu duševnímu zdraví a spánku.
 • Přispívá k normálnímu zvládání stresu a normální funkci reprodukčního a dýchacího systému.
 • Ashwagandha je adaptogen a antioxidant - zvyšuje tedy nespecifickou odolnost lidského organismu vůči negativním vnitřním i vnějším vlivům, kdy pozitivní efekty se dostavují rychle, již po pár dnech užívání.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny předložené Evropské komisi ke schválení (on hold):

Duševní a kognitivní činnost. Stres a spánek. Omlazení. Koncentrace, únava. Duševní zdraví a relaxace. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Energie - vitalita - svaly - výdrž. Normální stav pokožky.

Ashwagandha je vlajkovou lodí, legendou i hvězdou ájurvédského bylinkářství a přírodní východní medicíny. Uctívaná v údolí Indu jako „královna ájurvédy“ byla používána jogíny a védskými léčiteli po celé věky pro její schopnosti posilovat ducha. Ashwagandha plně prokázala napříč věky své jméno a pověst a může se chlubit celým spektrem adaptogenních a nootropních sloučenin, jako je např. její inherentní withanolidový komplex.

Ashwagandha dále obsahuje specifické alkaloidy (dusíkaté látky se silným účinkem na celý organismus) a laktony, dále soli s organickými kyselinami (tropin, pseudotropin, anaferin, somniferin a withanin/vitanin, pseudo-vitanin), fytosteroly (withanolidy), aminokyseliny (glutamová, asparagová, glycin), četné mastné kyseliny, hentriacontan, beta-sitosterol, polyfenoly, rostlinné steroly a další látky.

HISTORIE PŘEDKŮ A POUŽÍVÁNÍ ASHWAGANDHY

Ashwagandha má jeden z nejstarších zdokumentovaných záznamů pro použití jakékoli byliny z jakékoli starověké bylinné tradice na světě. Zmíněna v ’Rig Veda’ - eposu textů sestavených kolem roku 1500 př. n. l. a pak často zmiňovaná v následných východních Vedách - popisují Ashwagandhu jako prvotřídní medicinální tonikum schopné zvýšit fyzickou vitalitu a zesílit sexuální energii u každého, kdo ji konzumoval.

Nejčastěji je využívána jako adaptogen a podpora při stresu a vysílení, obecné slabosti a jedinci zaměřenými na harmonizaci hormonálního systému. Její schválený účinek pro přispívání k zvládání stresu se přisuzuje zejména schopnosti snížovat kortizol a balancovat hl. pohlavní hormony jak můžů tak žen.

VĚDOMÉ ZÍSKÁVÁNÍ A TRADIČNÍ ÁJURVÉDSKÁ EXTRAKCE

Primal Alchemy používá nejlepší světovou Ashwagandhu, KSM-66®, což je patentovaný kořenový extrakt Ashwagandhy standardizovaný na nejvyšší procento withanolidů (důležitá funkční složka ashwagandhy) na trhu (min. 5%). Použitý KSM-66® Ashwagandha extrakt je organicky kultivovaný a bylo prokázáno, že je to biologicky nejdostupnější extrakt, využívající jen 100% kořenový materiál byliny se zaručeným nulovým použitím či výplní listů a stonků (toto je velký rozdíl od mnoha jiných podřadných extraktů a prášků na trhu).

Surovina poté prochází tradičním plnospektrálním ájurvédským extrakčním procesem s použitím malého množství mléka, aby se získalo co nejširší spektrum inherentního profilu fytonutrientů ashwagandhy a zároveň dokonalý, jemně pudrový, super-efektivní a chutný práškový extrakt.

 • Nejvyšší koncentrace a biodostupnost účinných látek
 • Nejvyšší obsah withanolidů ze všech značkových extraktů na trhu.
 • Nejvíce úspěšných výzkumných studií a klinického testování.
 • Všechny účinné látky jsou zachovány v původních poměrech.
 • Proces tvorby KSM-66 má propojenou vertikální integraci, díky které je zachována kvalita a také stále příznivá cena.
 • Zpracovatel KSM-66 je jediný výrobce ashwagandy na světě s celou vlastní infrastrukturou - farmami, výrobním, testovacím a výzkumným centrem i distribucí.
 • Skvělá chuť díky tradiční ájurvédské přípravě s nepatrným množstvím mléka (na rozdíl od hořkosti a pachutí jiných extraktů, ze kterých někdy lidé referují "pocit na zvracení" či nechutenství a nechtějí se k jejich užívání přirozeně vracet).
 • KSM-66 nemá téměř žádný obsah withaferinu A, který je na rozdíl od ostatních withanolidů údajně škodlivý.
 • Nejvyšší počet certifikací vůbec:

Díky výše zmíněným faktům jde chuťově, kvalitativně a zejména funkčně svým podloženým účinkem a využitelností o ten nejlepší dostupný produkt ashwagandhy na trhu, který byl navíc pránicky nabitý orgonovou technologií Primal Alchemy.

Několik reálných klinických studií Indické Ashwagandhy KSM-66:

ZÍSKÁVÁNÍ NEJLEPŠÍ ASHWAGANDHY SVĚTA

IXOREAL BIOMED, INDIE - Organicky pěstovaná ashwagandha na vlastní soukromé bio-zemědělské půdě v Ramganj Mandi v severním indickém státě Rádžasthán, poté ručně sklizena udržitelným způsobem a poté odborně extrahována ve vlastním nejmodernějším výrobním zařízení. IXOREAL BIOMED vytváří nejlepší extrakt z ashwagandhy na světě s názvem KSM-66®. Primal Alchemy ho získal pro použití ve všech dalších formulacích, protože existuje mnoho studií, které dokazují, že tato forma ashwagandhy je nejúčinnější formou vůbec.

Proces extrakce KSM-66 zahrnuje předběžné ošetření kořenů ashwagandhy mlékem. Z tohoto důvodu extrakt obsahuje mléčné složky. Takové zpracování je v souladu s procesem popsaným tradičními ajurvédskými léčiteli a texty. Ixoreal převzal tuto tradiční metodu a výrazně ji zdokonalil tak, že produkuje nejkvalitnější ashwagandhu škálovatelným způsobem a dokonale kombinuje tradiční s moderním. Právě v tom spočívá „tajná omáčka“ společnosti Ixoreal - vysoce patentovaný proces, jehož vývoj a implementace trvali přes 14 let. Řemeslná a tradiční ájurvédská předúprava mlékem je v našem extrakčním procesu velmi důležitá, protože ve skutečnosti vede k retenci jak hydrofilních složek, tak lipofilních složek syrového kořene, což následně vede k celospektrálnímu extraktu právě naší unikátní a vysoké účinnosti.

IXOREAL BIOMED sice vyrábí také veganskou verzi KSM-66 bez mléčné složky (tu používá drtivá většina KSM-66 produktů na trhu), která je levnější a dle ájurvédy méně efektivní - Primal Alchemy však nedělá kompromisy a vždy volí maximálně tradiční cestu v kombinaci s nejvyšší efektivitou bez ohledu na cenu. Ve skutečnosti je mléčná KSM-66 nejdražší Ashwagandhou na trhu. Zároveň však nejlepší, nejchutnější a nejvíce prokázanou Ájurvédskou praxí i moderním výzkumem a studiemi.

Dokument o KSM-66 Ashwagandhdě:

DI TAO ZÍSKÁVÁNÍ

POUZE ŘÍZENÍ SE PŘÍRODNÍM ZÁKONEM
V Primal Alchemy se klade maximální důraz na důležitost lokálního a sezónního stravování v harmonii s bezprostředním okolím. Tím, že jíme v souladu s přírodními cykly přírody a ročním obdobím, přijímáme vždy živiny potřebné k tomu, aby se nám také dařilo v těchto sezónních podmínkách a při nárocích, které si kladou.

POCTA MOUDROSTI PŘEDKŮ
V tradiční čínské medicíně existuje filozofie, která zahrnuje vše výše uvedené, ale v kontextu léčivých bylin a látek. DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.

Základní filozofií Di Tao je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory, jako je voda, která ji napájí, půda, která ji živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy aby se tím vším maximálně posílily její léčivé vlastnosti.

Primal Alchemy získává všechny své suroviny ruku v ruce právě s touto filosofií jako určujícím kritériem a pokud je surovina nativní více místům na zemi, pak vybírá ta nejlepší pro chtěný obsah látky - bez ohledu na cenu.

V případě Ashwagandhy se v PA účelně přistoupilo k výběru té nejefektivnější a nejstudovanější Indické KSM-66 Ashwagandhy navíc zpracované ájurvédskou tradiční metodou s trochou mléka.

Prana Charged™ - přidaná hodnota produktů Primal Alchemy

CO ZNAMENÁ PRÁNICKY NABITÉ?

Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století, které se značka Primal Alchemy rozhodla aplikovat na své nejlepší produkty. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty - infuze přesně té energie životní síly, kterou naši dávní předci z celého světa a historie napříč časem označovali mj. např. jako Čchi, Mana a Prána.

Traduje se, že mnoho věků byla studována jak jejich podstata tak manipulace s nimi a zároveň aplikace těchto energií i jejich generování. Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí. Přestože kvantová fyzika se těší velkému uznání některých předních ikon, filozofů i vědců tak nauka a práce s orgonovou energií je tedy veřejnosti téměř neznámá.

Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Primal Alchemy má údajně technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.

432 Hz ∞ NALADĚNÍ

Primal Alchemy produkty jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je v nauce o energiích známo, jako vedoucí rezonance přirozené harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení. Je to snaha Primal Alchemy podpořit ještě více pozitivní efekty svých produktů a spojení fyzických, mentálních a duchovních těl konzumentů do vzájemné harmonie a proudu kvalitnějšího života.

„ZDRAVÍ JE BOŽÍ DAR A PÉČE O TĚLO JE POSVÁTNÁ POVINNOST, JEJÍŽ ZANEDBÁVÁNÍ, JE SKUTEČNÝ HŘÍCH“ -EUGEN SANDOW

 

Doplněk stravy. Transcended Ashwagandha je nejkvalitnější a pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze prvotřídní KSM-66® Ashwagandha, mnohonásobně oceňovaný bylinný extrakt s ochrannou známkou, který je všeobecně uznáván jako „nejlepší Ashwagandha na světě“. Jediný extrakt z Ashwagandhy na světě, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. 
 
SLOŽENÍ: KSM-66® Ashwagandha (Withania Somnifera) plnospektrální extrakt z kořene (min. 5% Withanolidů)*°
*Organické a udržitelný zdroj
°Obsahuje mléko
 
Obsah: 40g
Velikost porce: 1g 
Celkový počet porcí v balení: 40
Doporučené dávkování: Vmíchejte 1g prášku (půl čaj. lžičky) do teplé filtrované vody nebo přidejte do oblíbeného nápoje, čaje, smoothie či bylinného elixíru. Doporučuje se pít teplé.
 
Země původu: Indie
Výrobce: Primal Alchemy Ltd, 4 Anson Court Barns, Staffordshire, ST20 0JS, UK
Distributor v ČR: www.AdamRaw.cz, Adam Raw, Metylovice 552, Metylovice 73949 IČ: 03452824
 
Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
Skladujte v temnu, suchu a chladu.
 
Upozornění: Obsahuje malé množství mléčné složky díky tradiční ajurvédské přípravě složky KSM-66. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná nebo kojící, uíváte léky a/nebo máte zvláštní zdravotní stav, poraďte se o užívání s lékařem. Není určeno osobám mladším 18ti let.


Mohlo by Vás zajímat

Transcended PINE POLLEN - Primal Alchemy

Transcended PINE POLLEN - Primal Alchemy

Pránicky nabitý prášek z pylu divoké borovice s rozrušenou buněčnou stěnou pro maximální využitelnost jeho unikátní nutriční hustoty.

není skladem

799 Kč

Orgainic Creapure® Creatine 500g

Orgainic Creapure® Creatine 500g

Německý mikronizovaný kreatin monohydrát se zcela výjimečnou čistotou, vyroben i zabalen v Německu.

skladem

799 Kč

ASHWAGANDHA KSM-66 (AF) 100g

ASHWAGANDHA KSM-66 (AF) 100g

100% ne-organická KSM-66® Ashwagandha - extrakt s ochrannou známkou, který je všeobecně uznáván jako „nejlepší Ashwagandha na světě“.

skladem

1 480 Kč 1 349 Kč

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím