Jedná se (dle mého skromného názoru) o nejlepší protein-produkt současnosti pro Vegany anebo kohokoli, kdo hledá něco nového a jiného než běžně známé zdroje. Jde o hypoalergenní rostlinný top protein zejména pro sportovce a osoby se zvýšenými fyzickými nároky.

Skromná brambora vždy měla, má a bude mít co nabídnout. Kromě toho, že v minulosti X-krát zachránila velké civilizace před hladomorem, považuje se za dokonalou potravinu obsahující téměř všechny živiny(toto je málo známo a vysvětluje fakt, proč mohli v minulosti stravy z 90+% čistě bramborové zachraňovat lidské životy milionům lidí), je považována za ideální pro meziplanetární cesty a k výsadbě na jiných planetách v budoucnosti, málokdo také ví, že obsahuje plnohodnotnou a jednu z nejkvalitnějších bílkovin na světě. 

Kdo by bílkovinu brambor také řešil...když jich má jen kolem 1% (podobně jako lidské mateřské mléko)... Normálně tedy musíte sníst 1kg brambor aby jste měli 10g bílkovin.. Faktem však je, že když toto % navýšíte koncentrací a dehydrací pro získání čisté bílkoviny specifickým postupem, získáte protein naprosto raritní kvality a zcela vlastní kategorie. Přesně toto také udělala ve velkém jako první firma Solanic. Ve srovnání s ostatními rostlinnými proteiny má ten bramborový nejlepší biologickou dostupnost, je téměř 2x lepší na žebříčcích kvality bílkoviny, než hráškový protein a ten se řadí mezi absolutně top rostlinné proteiny současnosti. Je nadřazený i sojovému proteinu, který se roky uctíval jako král veganských bílkovin. Co je ale nejzajímavější, že kromě samozřejmě kompletního spektra esenciálních aminokyselin(což by málokdo čekal) obsahuje zdaleka nejvíce BCAA - aminokyselin s větveným řetězcem(isoleucin, leucin a valin), než jakýkoli jiný protein (syrovátkový/whey, vaječný, mléčný, kolagenní atd..) a to celých 24%. Například whey protein obsahuje 22%, casein 20%, hrachový protein 18% a sojový méně než 18%. Tento bramborový bílkovinný produkt je 93% čistá bílkovina, bez přídavných látek a aditiv. Příchuť natural. Vyrábí se z bramborové buněčné šťávy bez škrobu, vylučuje se z ní během procesu termokoagulace s následující dehydratací. Tento přípravek je zajímavý i tím, že obsahuje méně než 0,1% sacharidů. LSP Zero je specifická řada výrobků nejvyšší kvality s důrazem na využití, vstřebání a funkčnost.. proto je to jedna z prvních značek, která používá i tento nový produkt sportovní výživy - Bramborový protein, který zatím není moc známý a široce používaný. Právě proto, že se jedná o novinku a protein budoucnosti. Ideální je tento protein přidávat do vlastních směsí a/nebo jím obohacovat své recepty a koktejly. Je možné s ním vytvářet díky jeho neutrální chuti různé domácí smoothies.

Složení:
100% bramborový protein bez dalších přísad

Výrobce drží v německu mimo jiné certifikace o dodržování těchto parametrů:
bez ozáření
bez GMO dle normy EU 1829/2003
bez obsahu Melaminu
bez obsahu Pesticidů dle normy EU 396/2005
produkty bez obsahu BSE/TSE
Kosher produkty

benefity +ZERO :
jen jedna složka
žádné přísady
bez barviv
bez sladidel
bez přidaného cukru
bez přidaných příchutí
bez hormonů
bez gelatiny
pouze z garantovaných, čistých surovin

LSP® + ZERO jsou nejčistší potravinové doplňky všech dob. Pouze jedna složka - bez jakýchkoliv přísad, zaručuje nejlepší možnou kvalitu. Díky výrobě in-house v laboratoři v Bonnu, můžeme zajistit přesné řízení výroby. Speciální plnicí stroj vždy zajistí, že nemůže dojít k žádné kontaminaci, což je důvod, proč jsme vyrobili všechny produkty z LSP® + ZERO. Tím, že je zaručena absolutní čistota bez jakéhokoliv znečištění, jsou tyto produkty velice vhodné pro sportovce, ale i alergiky s důrazem na nejvyšší možnou čistou a kvalitu.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

- Komplexní podporu svalového růstu
- Alternativu proteinů s živočišnou bílkovinou anebo změnu rostlinného zdroje bílkoviny za nadřazenější a novodobý druh
- Maximální možnou čistotu použitých surovin a jejich využitelnost

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota 1578 kJ/377 kCal
Sacharidy - uhlohydráty 0.1 g
z toho cukry 0.1 g
Bílkoviny - proteiny 93.2 g
sůl 0.04 g
Tuky 0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Vláknina 0.2 g


Aminokyseliny 100 g výrobku:
Kyselina asparagová 15100 mg
L-Alanin 2300 mg
L-Arginin 4400 mg
L-Cystein 2200 mg
L-Fenylalanin 6400 mg
L-Glutamin 7300 mg
L-Glycin 5200 mg
L-Histidin 1700 mg
L-Isoleucin 5400 mg
L-Leucin 9000 mg
L-Lysin 7000 mg
L-Methionin 1000 mg
L-Prolin 5000 mg
L-Serin 4400 mg
L-Threonin 4300 mg
L-Tryptofan 1400 mg
L-Tyrosin 5000 mg
L-Valin 7900 mg

Balení: 750g

Dávkování:
Potato - Bramborový protein se používá jako zdroj bílkovin zejména po tréninku. Doporučená jednorázová dávka představuje 20g. Dávku rozmíchejte v přibližně 200 - 300 ml vody a vypijte. Skladování: Skladujte v suchu, mimo dosah dětí, mimo přímého slunečního záření a při teplotách 4-25 ° C. Nevystavujte mrazu. Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Produkt není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Neobsahuje alergeny.


Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím