Tento produkt a jemu podobné jsou jedna z nejlehčích cest jak instantně a silně alkalizovat a remineralizovat organismus. Jde také o unikátní zdroje chlorofylu, který má rovněž blahodárný efekt. Právě pro tyto efekty sám "zelené" nepravidelně používám a doporučuji alespoň čas od času každému, kdo se zajímá o své zdraví a remineralizaci více. Ormus Super Greens od Sunwarrior je podle mé osobní zkušenosti ve variantě Máta nejchutnějším "greens" zeleným produktem na světovém trhu, obzvlášť pokud je rozmixován v chladné vodě. Obecně bývá největším problémem Greens nápojů je vůbec pozřít právě z hlediska chuti, u Ormusu (Máta) toto však zcela odpadá a na jeho chuť se osobně naopak vždy těším. Natural verze je samozřejmě chuťově slabší(ale přesto velmi nadprůměrná ve srovnání s jinými Greens produkty), avšak samozřejmě také nadřazená ochucené mátě v tom, že je zcela bez slazení i ve formě stévie a je tak jedním z nejkomplexnějších a 100% naturálních probiotických "Greensů" na trhu.

Ormus SuperGreens jsou ekologicky pěstovány v nedotčené, úrodné starověké sopečné nížině. Podobně jako u starověkého Nilu tyto nížiny neustále doplňuje a obnovuje vysokohorská regionální řeka.

Patentovaný systém sušení za studena chrání bioaktivní složky a fytonutrienty citlivé na teplo a vytváří superpotraviny, které jsou živé, syrové a biologicky dostupné. Tento proces zachovává jemnou přírodní rovnováhu éterických olejů, enzymů, vitaminů a minerálů. Extrémně bohatý na v super-oxid dismutázu - silný enzym dlouhověkosti.

Produkt je v USDA Organic kvalitě:

Co je Ormus?

Prvky Ormusu jsou monoatomické minerály chráněné přírodou ve vulkanické půdě a mořských dnech. Ormus byl starými Egypťany nazýván „Jídlo bohů“. Uznávána pro své vibrační vlastnosti, detoxikovat a vyživovat epifýzu. Také známý jako “Essence života”.

Prášky ze šťáv
Přibližně polovina zelených rostlin složení pochází spíše z práškových šťáv než z celých mletých listů, což znamená, že obsažené trávy byly před sušením odšťavňovány, a množství již tak silné výživy ještě více zkoncentrovalo. Práškové šťávy jsou několikrát účinnější než celé prášky!

Vojtěška
Neboli alfalfa je zajímavá rostlina v tom, že má z hlediska své velikosti rozsáhlé kořenové struktury, které se rozprostírají a prochází hluboko, aby vytáhly minerály z více úrovní půdy, z nichž mnohé nemusí být na povrchu dostupné. Díky tomu je vojtěška extrémně výživná, bohatá i na esenciální vitamíny, minerály a fytonutrienty.

Ovesná tráva
Další obilná tráva, jako je pšenice a ječmenná tráva, která poskytuje koncentrované vitamíny, minerály a základní živiny zabalené do něžných mladých listů. Ovesná tráva je bohatá na více než 70 revitalizujících minerálů.

 

Pšeničná tráva
Mladá pšenice zelená je jednou z nejzdravějších látek na planetě. Zabaluje úžasné množství vitamínů, minerálů, enzymů, antioxidantů a fytonutrientů do každé své malé čepele.

Ječmenná tráva
Ječmenná tráva je podobná pšeničné trávě, obsahuje vitaminy B, chlorofyl, karotenoidy a mnoho dalšího...

 

Moringa
Moringa je jednou z nejnovějších znovuobjevených superpotravin a používá se po celém světě k boji proti hladu a podvýživě. Nazývá se „strom života“. Moringa je bohatá na vitamíny, minerály, bílkoviny, esenciální mastné kyseliny a řadu užitečných fytonutrientů.

Kořen zázvoru
Kořen zázvoru se vždy používal ke zmírnění nevolnosti, mořské nemoci, průjmu a ranní nevolnosti, ale získávál vždy pozornost hl. jako protizánětlivý prostředek a prostředek proti bolesti. Kromě schopnosti zmírňovat a uklidňovat zažívací potíže a zmírňovat bolest, je kořen zázvoru studován pro jeho účinky proti rakovině, plísním, bakteriím a cukrovce. Je také bohatý na aminokyseliny, vápník, hořčík, železo a esenciální mastné kyseliny.

 

Stevia
Stevia je přírodní sladidlo, které pochází z listů stévie. Práškový list je stokrát sladší než cukr, což znamená, že můžete použít malé množství, aniž byste získali jakékoli kalorie, sacharidy nebo nevýhody, které přicházejí s cukrem.

PROBIOTIKA a PREBIOTIKA
2 miliardy probiotik v dávce - probiotika v Ormus Supergeens jsou kultivována v samotných zeleních a nepřidávají se později uměle. Díky tomu jsou všechny živiny biologicky dostupné při budování a krmení prospěšné přirozené flóry a fauny zažívacího systému.

Každý jistě už slyšel o tom, jak je zelenina důležitá. Jak jsou potřeba vitamíny, minerály... Jak je důležité alkalizovat-remineralizovat organismus (ten si totiž drží stabilní pH neustále, ale to za jakou cenu při jezení překyselujících a demineralizujících potravin je už věc druhá..).. Jak je potřeba přijímat kvalitní rostliny..apod. Co ale ve finále většina lidí dělá? Kupují si nutričně velmi slabou nebo zcela prázdnou zeleninu z obchodů, hybridizovanou, šlechtěnou, zatíženou množstvím zemědělské chemie z postřiků a s jen minimem minerálních látek (ono když nejsou v půdě skleníku kde se pěstuje - nejsou ani v jejích plodech). Málokdo se zajímá o skutečnou kvalitu, jezdí na farmy, hledá dobré zdroje anebo si pěstuje něco sám..

Faktem ale je, že jsou super-koncentrované zdroje právě těch důležitých živin, kterých stačí jen 1-2 čaj. lžičky pro požadovaný "zeleninový" efekt. Efekt všeho zeleného jako je například i tento produkt není nic jiného než silná infúze mikroživin, která působí čištění, alkalizaci a remineralizaci v organismu a dodá mu množství enzymů a důležitých látek, které se začnou okamžitě starat o revitalizaci, hojení a detox v organismu. Většina lidí je totiž plných zánětů, mají silně demineralizovanou kostru, hormonální problémy, nedostatek enzymů a jsou přetíženi překyselujícími potravinami. To může být důvod proč zelené tak skvěle a rychle funguje většině lidí, každému na něco.

 

 

Většinou nedoporučuji jakékoli zdroje zelených a rostlinných živin s obsahem celulózy a původního nestravitelného plodu nebo ochranného obalu, vyjímkou je však třeba Moringa nebo tento produkt Ormus Super Greens, které již potvrdili svůj efekt a účinek na nespočtu lidí(včetně mě). U tohoto produktu hraje velikou roli také obrovský obsah probiotických bakterií (přes 2 miliardy na 1 dávku) které obsahuje. S dopomocí tohoto produktu a úpravou jídelníčku jsem v minulosti osobně pomohl mnoha lidem zlepšit extrémní střevní disbiozu k normálu.

Samozřejmě jde o za studena zpracovaný BIO produkt. Tepelná úprava ničí v případě podobných produktů skoro vše podstatné!

Mnohé účinky nemohou být u tohoto produktu bohužel uvedeny, jelikož nejde o farmaceutické léčivo a elity vč. EU si to nepřejí. :) Hledejte prosím na webu.

 Směs přirozeně obsahuje vlákninu a prebiotika a navíc je obohacena o probiotické kultury. Tato kombinace tak komplexně účinkuje na trávicí trakt.

Sunwarrior Ormus Greens je zpracován patentovaným procesem sušením za studena, při kterém jsou chráněny a zachovány bioaktivní látky a fytoživiny. Ty jsou velice citlivé na teplo a mohly by být vyšší teplotou zničeny. Tímto způsobem je vyroben mimořádný zelený nápoj, jenž je živý a snadno vstřebatelný. Navíc je balen ve speciálních obalech, které zaručují 100% svěžest a kvalitu.

Videa:

Další informace ke složení...

1.Alfalfa/Vojtěška (Medicago sativa)

díky rozsáhlému kořenovému systému dokáže z půdy získat hluboko usazené minerály
nutričně bohatá na esenciální vitaminy, minerály a fytonutrienty


2. Mladý ječmen (Hordeum) a mladá pšenice (Triticum)

obsah vitaminů skupiny B
bohatý zdroj chlorofylu
beta-karoten
široké spektrum vitamínů a minerálů (železo, vápník, vitamin C)
esenciální aminokyseliny
nízký obsah nasycených mastných kyselin a cholesterolu
kardiovaskulární systém


3. Moringa

nazývána stromem života
skrývá se v ní spousta vitaminů, minerálů, proteinů, esenciálních mastných kyselin a blahodárných fytonutrientů (více na stránce produktu Moringa BIO zde na webu v sekci superpotraviny)


4.Mladý oves (Avena sativa)

kardiovaskulární systém a srdce
kontrola hmotnosti
snížení chuti k jídlu


5. Stevie -(není obsažena ve verzi NATURAL)

přírodní sladidlo
stokrát sladší než běžný cukr
bez kalorií a sacharidů


6. Máta (Mentha peperita) -(není obsažena ve verzi NATURAL)

zdravé trávení a účinky na zdraví trávicí soustavy
boj se škodlivými mikroorganismy
fyzické i psychické zdraví
při relaxaci
horních cesty dýchací


7. Zázvor

zažívání
při boji proti plísním a bakteriím
bohatý na aminokyseliny, vápník, hořčík, železo a esenciální mastné kyseliny


8. Probiotické kultury

účinky na střevní mikroflóru


Doporučené dávkování: 1 - 2 čajové lžičky denně s vodou či jiným nápojem

Složení(NATURAL): Směs z vysušené šťávy (vysušená šťáva z listů vojtěšky bio, vysušená šťáva z mladého ječmene bio, vysušená šťáva z mladé pšenice bio, vysušená šťáva z mladého ovsa), kořen zázvoru bio, probiotická směs (L-acidophilus, L-plantarum, L-casei, L-rhamnosus, B-lactis, L-salivarius, B-bifidum), prášková směs z celých listů (prášek z listů vojtěšky bio, prášek z mladého ječmene bio, prášek z mladé pšenice bio, prášek z listů moringy olejodárné bio, prášek z mladého ovsa bio).

Složení(MÁTA): Směs z vysušené šťávy (vysušená šťáva z listů vojtěšky bio, vysušená šťáva z mladého ječmene bio, vysušená šťáva z mladé pšenice bio, vysušená šťáva z mladého ovsa, aroma z máty klasnaté bio s akácií, kořen zázvoru bio, aroma z máty peprné bio s akaácií, sladidlo steviol–glykosid z rostliny stévie bio, Probiotická směs (L-acidophilus, L-plantarum, L-casei, L-rhamnosus, B-lactis, L-salivarius, B- bifidum), prášková směs z celých listů (prášek z listů vojtěšky bio, prášek z mladého ječmene bio, prášek z mladé pšenice bio, prášek z listů moringy olejodárné bio, prášek z mladého ovsa bio).

(NATURAL) Nutriční hodnoty ve 100 g (Nutritční hodnty se mohou příchuť od příchutě mírně lišit)

Dávka: 5 g (1 odměrka)

Energetická hodnota

1421 kJ/340 kcal

71 kJ/17 kcal

Tuky

0 g

0 g

z toho nasycené

0 g

0 g

Sacharidy

60 g

3 g

z toho cukry

20 g

1 g

Vláknina

40 g

2 g

Bílkoviny

0 g

0 g

Sůl**

0,1 g

0,05 g

Vitamin A

5 mg (620 %)*

0,25 mg (31 %)*

Vitamin C

140 mg (160 %)*

7 mg (8 %)*

Vápník

1 400 mg (160 %)*

70 mg (8 %)*

Železo

20 mg (140 %)*

1 mg (7 %)*

* referenční hodnoty příjmu

** pouze ve formě přirozeně se vyskytujícího sodíku

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.


Mohlo by Vás zajímat

Oceánský Fytoplankton (Oceans alive) 30ml

Oceánský Fytoplankton (Oceans alive) 30ml

"Mateřské mléko planety Země"...

skladem

1 480 Kč

Ambrosia (pokrm Bohů) -ČR čerstvá, hnědé sklo 500g

Ambrosia (pokrm Bohů) -ČR čerstvá, hnědé sklo 500g

Fermentovaný včelí chléb - nejdokonalejší a nejstarší potravinový doplněk na naší planetě.

skladem

1 690 Kč

Fermentovaný Korejský Ženšen (extrakt) 30 kapslí

Fermentovaný Korejský Ženšen (extrakt) 30 kapslí

Fermentovaný ženšen extrakt nejvyšší kvality.

skladem

480 Kč

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím