Tento produkt a jemu podobné jsou jedna z nejlehčích cest jak instantně a silně alkalizovat a remineralizovat organismus. Jde také o unikátní zdroje chlorofylu, který má rovněž blahodárný efekt. Právě pro tyto efekty sám "zelené" nepravidelně používám a doporučuji alespoň čas od času každému, kdo se zajímá o své zdraví a remineralizaci více. Ormus Super Greens od Sunwarrior je podle mé osobní zkušenosti ve variantě Máta nejchutnějším "greens" zeleným produktem na světovém trhu, obzvlášť pokud je rozmixován v chladné vodě. Obecně bývá největším problémem Greens nápojů je vůbec pozřít právě z hlediska chuti, u Ormusu (Máta) toto však zcela odpadá a na jeho chuť se osobně naopak vždy těším. Natural verze je samozřejmě chuťově slabší(ale přesto velmi nadprůměrná ve srovnání s jinými Greens produkty), avšak samozřejmě také nadřazená ochucené mátě v tom, že je zcela bez slazení i ve formě stévie a je tak jedním z nejkomplexnějších a 100% naturálních probiotických "Greensů" na trhu.

Ormus SuperGreens jsou ekologicky pěstovány v nedotčené, úrodné starověké sopečné nížině. Podobně jako u starověkého Nilu tyto nížiny neustále doplňuje a obnovuje vysokohorská regionální řeka.

Patentovaný systém sušení za studena chrání bioaktivní složky a fytonutrienty citlivé na teplo a vytváří superpotraviny, které jsou živé, syrové a biologicky dostupné. Tento proces zachovává jemnou přírodní rovnováhu éterických olejů, enzymů, vitaminů a minerálů. Extrémně bohatý na v super-oxid dismutázu - silný enzym dlouhověkosti.

Produkt je v USDA Organic kvalitě:

Co je Ormus?

Prvky Ormusu jsou monoatomické minerály chráněné přírodou ve vulkanické půdě a mořských dnech. Ormus byl starými Egypťany nazýván „Jídlo bohů“. Uznávána pro své vibrační vlastnosti, detoxikovat a vyživovat epifýzu. Také známý jako “Essence života”.

Prášky ze šťáv
Přibližně polovina zelených rostlin složení pochází spíše z práškových šťáv než z celých mletých listů, což znamená, že obsažené trávy byly před sušením odšťavňovány, a množství již tak silné výživy ještě více zkoncentrovalo. Práškové šťávy jsou několikrát účinnější než celé prášky!

Vojtěška
Neboli alfalfa je zajímavá rostlina v tom, že má z hlediska své velikosti rozsáhlé kořenové struktury, které se rozprostírají a prochází hluboko, aby vytáhly minerály z více úrovní půdy, z nichž mnohé nemusí být na povrchu dostupné. Díky tomu je vojtěška extrémně výživná, bohatá i na esenciální vitamíny, minerály a fytonutrienty.

Ovesná tráva
Další obilná tráva, jako je pšenice a ječmenná tráva, která poskytuje koncentrované vitamíny, minerály a základní živiny zabalené do něžných mladých listů. Ovesná tráva je bohatá na více než 70 revitalizujících minerálů.

 

Pšeničná tráva
Mladá pšenice zelená je jednou z nejzdravějších látek na planetě. Zabaluje úžasné množství vitamínů, minerálů, enzymů, antioxidantů a fytonutrientů do každé své malé čepele.

Ječmenná tráva
Ječmenná tráva je podobná pšeničné trávě, obsahuje vitaminy B, chlorofyl, karotenoidy a mnoho dalšího...

 

Moringa
Moringa je jednou z nejnovějších znovuobjevených superpotravin a používá se po celém světě k boji proti hladu a podvýživě. Nazývá se „strom života“. Moringa je bohatá na vitamíny, minerály, bílkoviny, esenciální mastné kyseliny a řadu užitečných fytonutrientů.

Kořen zázvoru
Kořen zázvoru se vždy používal ke zmírnění nevolnosti, mořské nemoci, průjmu a ranní nevolnosti, ale získávál vždy pozornost hl. jako protizánětlivý prostředek a prostředek proti bolesti. Kromě schopnosti zmírňovat a uklidňovat zažívací potíže a zmírňovat bolest, je kořen zázvoru studován pro jeho účinky proti rakovině, plísním, bakteriím a cukrovce. Je také bohatý na aminokyseliny, vápník, hořčík, železo a esenciální mastné kyseliny.

 

Stevia
Stevia je přírodní sladidlo, které pochází z listů stévie. Práškový list je stokrát sladší než cukr, což znamená, že můžete použít malé množství, aniž byste získali jakékoli kalorie, sacharidy nebo nevýhody, které přicházejí s cukrem.

PROBIOTIKA a PREBIOTIKA
2 miliardy probiotik v dávce - probiotika v Ormus Supergeens jsou kultivována v samotných zeleních a nepřidávají se později uměle. Díky tomu jsou všechny živiny biologicky dostupné při budování a krmení prospěšné přirozené flóry a fauny zažívacího systému.

Každý jistě už slyšel o tom, jak je zelenina důležitá. Jak jsou potřeba vitamíny, minerály... Jak je důležité alkalizovat-remineralizovat organismus (ten si totiž drží stabilní pH neustále, ale to za jakou cenu při jezení překyselujících a demineralizujících potravin je už věc druhá..).. Jak je potřeba přijímat kvalitní rostliny..apod. Co ale ve finále většina lidí dělá? Kupují si nutričně velmi slabou nebo zcela prázdnou zeleninu z obchodů, hybridizovanou, šlechtěnou, zatíženou množstvím zemědělské chemie z postřiků a s jen minimem minerálních látek (ono když nejsou v půdě skleníku kde se pěstuje - nejsou ani v jejích plodech). Málokdo se zajímá o skutečnou kvalitu, jezdí na farmy, hledá dobré zdroje anebo si pěstuje něco sám..

Faktem ale je, že jsou super-koncentrované zdroje právě těch důležitých živin, kterých stačí jen 1-2 čaj. lžičky pro požadovaný "zeleninový" efekt. Efekt všeho zeleného jako je například i tento produkt není nic jiného než silná infúze mikroživin, která působí čištění, alkalizaci a remineralizaci v organismu a dodá mu množství enzymů a důležitých látek, které se začnou okamžitě starat o revitalizaci, hojení a detox v organismu. Většina lidí je totiž plných zánětů, mají silně demineralizovanou kostru, hormonální problémy, nedostatek enzymů a jsou přetíženi překyselujícími potravinami. To může být důvod proč zelené tak skvěle a rychle funguje většině lidí, každému na něco.

 

 

Většinou nedoporučuji jakékoli zdroje zelených a rostlinných živin s obsahem celulózy a původního nestravitelného plodu nebo ochranného obalu, vyjímkou je však třeba Moringa nebo tento produkt Ormus Super Greens, které již potvrdili svůj efekt a účinek na nespočtu lidí(včetně mě). U tohoto produktu hraje velikou roli také obrovský obsah probiotických bakterií (přes 2 miliardy na 1 dávku) které obsahuje. S dopomocí tohoto produktu a úpravou jídelníčku jsem v minulosti osobně pomohl mnoha lidem zlepšit extrémní střevní disbiozu k normálu.

Samozřejmě jde o za studena zpracovaný BIO produkt. Tepelná úprava ničí v případě podobných produktů skoro vše podstatné!

Mnohé účinky nemohou být u tohoto produktu bohužel uvedeny, jelikož nejde o farmaceutické léčivo a elity vč. EU si to nepřejí. :) Hledejte prosím na webu.

 Směs přirozeně obsahuje vlákninu a prebiotika a navíc je obohacena o probiotické kultury. Tato kombinace tak komplexně účinkuje na trávicí trakt.

Sunwarrior Ormus Greens je zpracován patentovaným procesem sušením za studena, při kterém jsou chráněny a zachovány bioaktivní látky a fytoživiny. Ty jsou velice citlivé na teplo a mohly by být vyšší teplotou zničeny. Tímto způsobem je vyroben mimořádný zelený nápoj, jenž je živý a snadno vstřebatelný. Navíc je balen ve speciálních obalech, které zaručují 100% svěžest a kvalitu.

Videa:

Další informace ke složení...

1.Alfalfa/Vojtěška (Medicago sativa)

díky rozsáhlému kořenovému systému dokáže z půdy získat hluboko usazené minerály
nutričně bohatá na esenciální vitaminy, minerály a fytonutrienty


2. Mladý ječmen (Hordeum) a mladá pšenice (Triticum)

obsah vitaminů skupiny B
bohatý zdroj chlorofylu
beta-karoten
široké spektrum vitamínů a minerálů (železo, vápník, vitamin C)
esenciální aminokyseliny
nízký obsah nasycených mastných kyselin a cholesterolu
kardiovaskulární systém


3. Moringa

nazývána stromem života
skrývá se v ní spousta vitaminů, minerálů, proteinů, esenciálních mastných kyselin a blahodárných fytonutrientů (více na stránce produktu Moringa BIO zde na webu v sekci superpotraviny)


4.Mladý oves (Avena sativa)

kardiovaskulární systém a srdce
kontrola hmotnosti
snížení chuti k jídlu


5. Stevie -(není obsažena ve verzi NATURAL)

přírodní sladidlo
stokrát sladší než běžný cukr
bez kalorií a sacharidů


6. Máta (Mentha peperita) -(není obsažena ve verzi NATURAL)

zdravé trávení a účinky na zdraví trávicí soustavy
boj se škodlivými mikroorganismy
fyzické i psychické zdraví
při relaxaci
horních cesty dýchací


7. Zázvor

zažívání
při boji proti plísním a bakteriím
bohatý na aminokyseliny, vápník, hořčík, železo a esenciální mastné kyseliny


8. Probiotické kultury

účinky na střevní mikroflóru


Doporučené dávkování: 1 - 2 čajové lžičky denně s vodou či jiným nápojem

Složení(NATURAL): Směs z vysušené šťávy (vysušená šťáva z listů vojtěšky bio, vysušená šťáva z mladého ječmene bio, vysušená šťáva z mladé pšenice bio, vysušená šťáva z mladého ovsa), kořen zázvoru bio, probiotická směs (L-acidophilus, L-plantarum, L-casei, L-rhamnosus, B-lactis, L-salivarius, B-bifidum), prášková směs z celých listů (prášek z listů vojtěšky bio, prášek z mladého ječmene bio, prášek z mladé pšenice bio, prášek z listů moringy olejodárné bio, prášek z mladého ovsa bio).

Složení(MÁTA): Směs z vysušené šťávy (vysušená šťáva z listů vojtěšky bio, vysušená šťáva z mladého ječmene bio, vysušená šťáva z mladé pšenice bio, vysušená šťáva z mladého ovsa, aroma z máty klasnaté bio s akácií, kořen zázvoru bio, aroma z máty peprné bio s akaácií, sladidlo steviol–glykosid z rostliny stévie bio, Probiotická směs (L-acidophilus, L-plantarum, L-casei, L-rhamnosus, B-lactis, L-salivarius, B- bifidum), prášková směs z celých listů (prášek z listů vojtěšky bio, prášek z mladého ječmene bio, prášek z mladé pšenice bio, prášek z listů moringy olejodárné bio, prášek z mladého ovsa bio).

(NATURAL) Nutriční hodnoty ve 100 g (Nutritční hodnty se mohou příchuť od příchutě mírně lišit)

Dávka: 5 g (1 odměrka)

Energetická hodnota

1421 kJ/340 kcal

71 kJ/17 kcal

Tuky

0 g

0 g

z toho nasycené

0 g

0 g

Sacharidy

60 g

3 g

z toho cukry

20 g

1 g

Vláknina

40 g

2 g

Bílkoviny

0 g

0 g

Sůl**

0,1 g

0,05 g

Vitamin A

5 mg (620 %)*

0,25 mg (31 %)*

Vitamin C

140 mg (160 %)*

7 mg (8 %)*

Vápník

1 400 mg (160 %)*

70 mg (8 %)*

Železo

20 mg (140 %)*

1 mg (7 %)*

* referenční hodnoty příjmu

** pouze ve formě přirozeně se vyskytujícího sodíku

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.


Mohlo by Vás zajímat

Nepasterizované RAW BIO Kolostrum (Švýcarsko) - 120 kapslí (30g)

Nepasterizované RAW BIO Kolostrum (Švýcarsko) - 120 kapslí (30g)

Nejvyšší kvalita kolostra na trhu. BIO certifikované syrové kolostrum ve fialovém skle Miron.

skladem

2 499 Kč

Extrakt z Irských ústřic

Extrakt z Irských ústřic

Nejlepší zdroj zinku a dalších 50 mikronutrientů z celistvé potraviny.

skladem

1 080 Kč

BIO Mateří kašička (hnědé sklo) 50g/250g

BIO Mateří kašička (hnědé sklo) 50g/250g

Nejvzácnější produkt včelí alchymie v BIO kvalitě.

skladem

799 Kč

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím