Jsem Adam Raw. Je mi 28 let a žiji v ČR.

Pozoruji – Nacházím – Sdílím.

Žiju podle vnitřního (s)vědomí a intuice a proto odjakživa dělám to, co mě baví – můj trénink a hledání. A mám to, co mě naplňuje – svobodu a zkušenost. Inspiruji svým vlastním příkladem a zkušeností, ne ideou nebo teoretickou znalostí. Ukazuji, co a jak mám. Ne to, co a jak by být mělo.

Sdílením své cesty se od počátku snažím inspirovat i své okolí a ostatní. Ne k tomu aby dělali přesně to, co já - ale abych ukázal svou cestu, která mně baví a inspiroval tím ostatní být také sami sebou, jít svou vlastní cestou a zjistit, že štěstí je samozřejmost, když dělají to, co uvnitř cítí a neškodí tím sobě ani svému okolí.

Nechci v ostatních vzbuzovat honbu za cílem nebo ambicí, protože moje zkušenost s tím není dobrá. Ale spíš povzbudit každého k následování jeho vlastní cesty, kde už nebudou cíle a ambice pohonem ale výsledky a úspěchy přirozenou odměnou a vedlejším produktem správného a vědomého života.

Tento web bude zdrojem mých osobních článků a videí, které budou odrážet moje zkušenosti a cestu. Ukážu Vám, co dělám já a proč to dělám a budu Vás inspirovat jen svým vlastním příkladem a výsledky, ne ideami nebo teorií. To co zde najdete, nepokládejte za určování cesty nebo jednu danou pravdu. Jsou to prostě jen moje zkušenosti.

Vše je neustálá změna a pohyb – stejně tak moje cesta a já.

Více o mě si můžete přečíst v článku MOJE CESTA.

-Adam Raw

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím