Články

CWWB 2015 - REPORT a Výsledky

  Sobota 9.5.2015 ... kolem velké haly Performance Power Center v Ostravě-Přívoze na Jaroňkově ulici se začali scházet lidé už kolem 8:30 přestože otevření vstupu bylo stanoveno na 10:00... My jako organizace jsme se pustili do práce už kolem 7:30. Navozili jsme na místo potřebné věci a dali tak nějak dohromady organizační tým. Hlavní hosté battlu: Deny Montana z Ukrajiny, Freddy ... více »

Raw Workout - for foreign countries followers!

But masses know a shit about proper training and full body conditioning workout and its easy to fool them. They know a shit about clean reps and proper form. All they want is entertainment, amusement, distraction... basically to see something really cool and have strong impression that gives them something to talk about. Reps and legs are boring... workout ... více »

Raw Workout na FIBU 2015

   Tohle je naše report video z FIBA v angličtině - kvůli tomu abych nemusel natáčet další i v češtině sem napíšu pro všechny o čem jsem hlavně mluvil a pak se můžete podívat i na naši kompilaci ze soutěže, která je ve videu... Především jde jako vždy o hlavní myšlenku a smysl RAW Workoutu - a to je inspirace vlastním příkladem, ... více »

Weighted Calisthenics - Zásobník cviků

Kliky Kliky jsou naprosto základní cvik kalisteniky na celé horní tělo, nejvíce zaměřují prsní svalstvo a tricepsy avšak i záda. Je mnoho verzí provedení dle typu umístění rukou a úhlu výtlaku. Nejběžnější weighted kliky jsou se závažím nebo partnerem na zádech. Na ilustračním obrázku Adam Raw + 2 lidé. Shyby - přítahy Shyby jsou další naprosto základní cvik kalisteniky na celé horní tělo, nejvíce ... více »

Weighted Calisthenics

Weighted Calisthenics nebo-li Kalistenika s přidanou vahou je označení, které se za posledních pár let u nás dostalo do povědomí lidí zejména skrze naše soutěže, hlavní průkopníky a vyznavače jako jsem já a Metin Dabak(Littlebeastm) a naši hlavní motivátoři Marvin Eder, Boris Terry, Steve Proto, David Powerexplosive, Valentin Novikov, Vitaly Shovkoplyas a další.. Jedná se o trénink výhradně cviků s vlastním tělem, navíc ... více »

PROČ DŘEPOVAT?

 Nezačnu ale nějak klasicky a na poli článků o cvičení (dřepech) vlastně už staromódně jako by většina z Vás asi předpokládala... Třeba tím, že Dřep je král cviků a vlastně nejdůležitější pohyb v posilování...Posilujete jím stovky svalů po celém těle a měl by být absolutní základ kohokoli, kdo trénuje...stimuluje vyplavování správných hormonů a pomáhá budovat nejen svaly nohou ale vlastně ... více »

MOJE CESTA

 Články si nijak nepřipravuji, stejně tak jako si nepřipravuji přednášky nebo povídaní s lidma. Řídím se vnitřním hlasem - někdo to nazývá vědomí někdo svědomí a někdo třeba intuice – podle mě je úplně jedno jak to nazveme, důležité je, že je to upřímné a přítomné. Proto píšu články nebo natáčím videa jen ve chvíli, kdy cítím, že chci dát ... více »

O tomto Webu

  Tento Web je zdroj mých článků a prostředník mých vlastních zkušeností a Vás. Od počátku inspiruji vlastním příkladem a zkušenostmi - nikoli jen teorií nebo ideou. Skrze tento Web sdílím to, co jsem objevil a to, co mi funguje. Netvrdím, že je cokoli zde jedna jediná daná pravda. Jsou to informace z mé cesty a já se o ně jen ... více »

STRAVA I.

Vše co jsem doposud zažil a každá má dosavadní zkušenost mě vede k až extrémním závěrům typu, že dokonalá lidská strava nepochází z této planety ruku v ruce s možností, že i naše kořeny nejsou odsud. Zkusil jsem velké množství stravovacích způsobů sám na sobě – vegetariánství, veganství, vitariánství, paleo, keto, syrové tuky a bílkoviny, fruitariánství, luštěninovou a zrnkovou dietu, ... více »

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím