Bylinný před-tréninkový doplněk BEZ stimulantů CNS jako je kofein apod.

Zen Warrior je účinná bylinná receptura navržená tak, aby kultivovala a povzbuzovala pravé a silné úrovně energie životní síly zevnitř. S použitím nejkvalitnějších rostlinných adaptogenů, nootropik a tonických výtažků jako jsou Cordyceps, Shilajit, Ashwagandha a další (z divoké sklizně a organicky pěstovaných pod principem Di Tao získávání). Tito bylinní spojenci byli po tisíce let pověřeni napříč mystickým orientem, aby pomáhali starověkým válečníkům v bitvě, jak ve fyzickém, tak v duchovním světě.

Pránicky nabité® na 432 Hz nejmodernějším generátorem orgonové energie (viz níže) a uloženo v prémiové technologii biofotonového fialového skla miron pro maximální energetickou potenci a ochranu obsahu.

De facto všechny "před-tréningovky" (95% na trhu) jsou stavěné jen na principu nakopnutí a stimulace silnou dávkou kofeinu nebo jiných stimulačních látek a navíc jsou silně chemicky ochucené (sladidlo, barvivo, aroma). Následně se přidá mix pár aminokyselin (většinou v zanedbatelném množství, nebo špatné formě) anebo trocha creatinu a v mnoha případěch ještě další stimulanty. Výsledkem je, že játra musí odbourávat spoustu chemie a současně jsou přetížena množstvím stimulantů (to později vede k přemíře estrogenu v těle a nabourání funkce šlach protože játra řídí šlachy) - na tréninku se sice cítíte skvěle a k neporažení, protože CNS (centrální nervový systém) byl silně stimulován k výkonu, ale později se tělo musí zdravotně vypořádat s následky a vypálený CNS způsobuje, že fyzicky i výkonnostně postupně upadáte (místo toho aby jste přirozeně sílili) a musíte již "před-tréninkovku" používat, aby jste dosáhli alespoň nějakých běžných výsledků. Bez ní je pak nejen těžké nebo pocitově "nemožné" fyzicky cvičit, ale mnohdy se vůbec ke cvičení odhodlat a dokopat psychicky. Toto vytváří začarovaný kruh a uživatel běžného "preworkoutu" se tak stává obětí a kořistí své neznalosti a nesprávného jednání (takto je tomu např. také často v případě zneužívání steroidů a anabolik neznalými jedinci a začátečníky).

Je třeba si uvědomit, že vše má svou cenu. A nedá se čekat, že když budu přijímat pravidelně vysoké dávky stimulantů a nakopávat se chemií, nebude to mít na tělo žádný dopad. To co vám chemie přinese, si vždy minimálně 3x vezme nazpátek později. Nedoporučuji proto nikomu, kdo nemá speciální jednorázové cíle (bez návyku může nárazově stimulační formule zvýšit výkon o hodně) nebo například účelnou soutěžní rutinu apod. aby vůbec konvenční nakopávače a běžné před-tréningovky používal. Pro menší množství kofeinu vždy v případě nutnosti jednorázově a vyjímečně postačí např. silný čajový výluh či kvalitní káva, do které se dá přidat například MCT olej či kakao pro natažení a stabilizaci efektu a správnou energii (samozřejmě nepřidává se cukr) apod. Např. káva je navíc celistvá, takže látky v ní obsažené působí v přirozené synergii.

Pravá síla a umění, je však podávat výkon zcela bez stimulace CNS. To poskytuje svobodný, udržitelný a v podstatě neomezený přirozený rozvoj i do budoucna a navíc s minimalizováním rizika zranění. Na toto apeluji po více než 18ti letech tréninkové historie v kuse, kdy všechny své seriózní zranění při vrcholovém sportu na její cestě, jsem si způsobil právě pod vlivem stimulantů CNS.

Pokud se již vrcholový nebo zkušený sportovec rozhodne pro před-tréninkovou formulaci, měl by se zaměřit jen na funkční složení bez pře-stimulace CNS - tzn. opravdu fungující látky (většinou aminokyseliny ve volných formách) podrobené mnoha skutečným studiím na opravdových atletech. A dále bez kofeinu, protože kofein je snadné kdykoli dle potřeby k formulaci samostatně přidat kvalitní kávou. 

Je třeba se zaměřit na efekt pro svalstvo a tělo, který cítíme uvnitř - na přirozené (né na sílu vytěžené) vytrvalosti, síle, odolnosti, regeneraci a zotavení po tréninku. Nakopnout se, přestřelit CNS a dát nějaké váhy nebo výkon je velmi snadné, ale následky jsou kruté a negativní. Jít však cvičit plně přirozený a připravený i bez nákopu, jen podpořený funkčními látkami - to je racionální a logické jednání zkušeného sportovce. Stimulace se pak dá využít nárazově v případě nutnosti nebo speciální události (a má pak i náležitý efekt), neměla by však mít místo v suplementaci těch, kdo se snaží spojit jejich sport a zdraví (a budoucnost) ruku v ruce a mají správný rozhled.

Cesta silných přírodních tonických bylin a výtažků bez chemie a stimulantů jistě nabízí minimálně zajímavou alternativu s hlubší přidanou hodnotou, která skrývá mnohá tajemství a potenciál, jež čekají na prozkoumání, objevení a prožitek každého pokojného bojovníka otevřeného vnímat své tělo, mysl i ducha jinak než jen jako sportovec.

Přestože legislativa EU nedovoluje vytvořit popis potenciálu plnohodnotným, níže naleznete maximální informační zázemí tohoto konkrétního produktu.

OBSAH ZEN WARRIOR FORMULE PRO KULTIVACI ŽIVOTNÍ SÍLY (na 1 dávku)

EXTRAKT POLYRHACHIS MOUNTAIN ANT 50:1 (černý mravenčí extrakt) ∞ 1000 mg:

Polyrhachis Vicina Roger je druh černého mravence tradičně známý v čínském bylinkářství jako „horský mravenec“, protože se vyskytuje primárně mezi kořeny ženšenu v pohoří Changbai v Číně. Je považován za přední tonickou bylinu TČM. Ačkoli je právě ženšen (u jehož kořenů se Polyrhachis Vicina Roger přirozeně a notoricky vyskytuje) považován za „krále bylin“ tak černý mravenec Polyrhachis Vicina je na východě známý jako „bylina králů“.

Entomofágie - dietní praxe pojídání hmyzu, byla součástí každého lékopisu předků po celé planetě. Imperiální záznamy uvádějí, že Polyrhachis Ant byl konzumován pro adaptogenní vlastnosti dynastickými pokrevními liniemi po celé věky, což se ukázalo zejména oblíbené během dynastie Zhou u vládců a jejich šlechtické elity v Číně.

Polyrhachis Vicina extrakt má v TČM pověst své schopnosti související s vitalitou a dlouhověkostí tím, že je jedinečným tonikem Qi i Jing, což může být způsobeno vysokým množstvím dostupného surového ATP - čisté buněčné energie obsažené uvnitř. Mravenčí extrakt Polyrhachis používaný v Zen Warrior pochází z Di Tao získávání (viz níže) a je divoce sklizený z nedotčených lesů vysoko v pohoří Changbai v severovýchodní Číně okolo 1500 m.n.m. Mravenci jsou odborně připraveni a extrahováni tradičními metodami horkou vodou, pro tvorbu nejsilnějšího a super-koncentrovaného extraktu 50:1.

Polyrhachis Vicina černý extrakt je významným zdrojem naprosto unikátních látek jako je mravenčí ecdysteron a aldehydové sloučeniny (kterým se mj. přisuzuje unikátní síla mravenčího těla), chitin, kyselina mravenčí, surové ATP, nejvyšší množství zinku vůbec (více než koncentrovaný extrakt z ústřic!), aminokyseliny (40-60%!) vč. všech esenciálních, minerály a vitamíny, stopové prvky a mnoho dalších. Mj. i díky všem těmto látkám je černý horský mravenec považován gramem ke gramu za jedno z nejsilnějších stvoření vůbec. Dokáže nést 50-100 násobek své vlastní váhy a tlačit břemeno o tisícinásobcích své vlastní váhy! Kromě toho nepostrádá ani rychlost, výdrž a velkou houževnatost a pracovitost.

Mezitím co západ tento adaptogen téměř nezná, tak v Číně je Polyrhachis vicina extrakt dokonce tradiční součástí oficiálních lékopisů a registrován jako farmaceutická látka předepisovaná ve vztahu k libidu a životní síle. V EU nemá (stejně jako například cordyceps však žádné schválené účinky, proto doporučuji hledat relevantní informace ve východních zdrojích a/nebo vycházet logicky z toho, co dokáží unikátní látky jeho složení a také jeho mikroživiny, například masivně zastoupený organický zinek).

Horští mravenci pro následnou tvorbu tonického adaptogenního "herbálního" extraktu TČM, který používá Primal Alchemy nepocházejí z konvenčních mravenčích Čínských farem (kde se kultivují mravenci i masově), ale z volné divoké přírody Changbaiských hor, kde se pomocí speciálních lákadlových zařízení sbírají 100% udržitelně a v podstatě ručně. Následně jsou okamžitě zpracováváni odbornou extrakcí. Výsledný extrakt je jedním z nejzajímavějších a nejsilnějších adaptogenů TČM vůbec.

 

EXTRAKT CORDYCEPS MILITARIS (30% BETA GLUKAN) ∞ 800 mg:

Nesmrtelné a vzácné asijské legendy i mýty o této uctívané tonické houbě/bylině a jejích vlastnostech pokrývají průběh tisíciletí. První písemná zmínka o cordycepsu pochází zřejmě z Číny z roku 620 n. l.

Jedná se o nejúčinnější přírodní ergogen v historii, což dokázal poprvé na veřejnosti v roce 1993, kdy skupina čínských běžců překonala 9 světových rekordů a po negativních testech na doping jejich trenérský tým zveřejnil na tiskové konferenci užívání "cordycepsu sinensis a želví krve" v přípravě (o pár let později byla část těchto atletů znovu testována pozitivně, ale zároveň se žádné významné rekordy nekonaly takže světe div se, vezmi si z toho každý, co uznáš za vhodné).. Historicky si pak vrcholoví trenéři a atleti z celého světa ověřili cordyceps sinensis i pár dalších verzí zejm. díky obsahu cordycepinu, adenosinu a několika dalších látek (hl. militaris) jako špičkovou podporu při sportování a regeneraci.

Ve formulaci Zen Warrior není použit pravý divoký cordyceps sinensis, ale organicky vypěstovaný Cordyceps Militaris z divokých himalájských spór, odborně duálně extrahovaný z plodnice pouze pomocí tradiční horké vody a současných extrakčních metod ke koncentraci a standardizaci finálního extraktu na 30% beta glukanů a vysoký obsah cordycepinu. Tento krok v rozporu s DI TAO byl učiněn z důvodu účelného použití produktu jako před-tréninkové formulace a nikoli léku/adaptogenu dle TČM - pro tradiční užití cordycepsu dle TČM by měl být (pro nejlepší výsledky) použit vždy pravý divoký cordyceps sinensis, který je však nesmírně vzácný a dosahuje ceny pravého zlata (dle jakosti i násobně cennější). Pro užití ve sportu se však ukázali jako dostatečně efektivní a přitom mnohem dostupnější "pseudo verze" cordycepsu jako je např. právě Militaris, pro jejich významný obsah funkčního cordycepinu, adenosinu a beta glukanů.

Jako zdroj betaglukanu (souvisí s výdrží/odolností/imunitou) nebo ergogen jsou pseuda tedy do jisté míry vhodná (a cenově velmi výhodná) a jejich efekt by měl být individuálně posouzen a porovnán (např. CS-4 vs militaris a další druhy) každým osobně, např. mě jako sportovci pár g CS-4 (na trénink) vždy dobře fungovalo. Militaris je údajně silnější.

Cordyceps je tedy historicky i současně jednou z nejvíce ceněných záležitostí v rámci vrcholového sportu, tradiční čínské a tibetské medicíny. Představuje v současné době rovněž nejčastěji používaný ergogen mezi čínskými profesionálními atlety.

Ve volné přírodě však potřebuje Cordyceps Sinensis až šest let pro kompletní dokončení cyklu (housenka může roky hibernovat v zemi), navíc je jeho výskyt velmi řídký a sběr silně regulovaný a omezený. Právě z důvodu tohoto nedostatku a příliš vysoké ceny, začali přední světové laboratoře vyvíjet různé variace (pseudo-cordycepsy) této houby v umělých podmínkách (cs-4, militaris apod..) se smíšenými výsledky (viz výše). Ze všech dostupných variant tedy Primal Alchemy vybral tu nejlepší a nejefektivnější (v základních poměrech) pro svůj konkrétní účel v Zen Warrioru - nástroj pro sportovce a lidi zaměřené na výkon a výdrž.

 

KSM66® KOŘENOVÝ EXTRAKT ASHWAGANDHA (5% WITHANOLIDŮ) ∞ 700 mg: 

Pouze prvotřídní KSM-66® Ashwagandha, mnohonásobně oceňovaný bylinný extrakt s ochrannou známkou, který je všeobecně uznáván jako „nejlepší Ashwagandha na světě“ s nejvyššími koncentracemi hl. látek tohoto kořene a nejčistší organickou produkcí mezi všemi dostupnými produkty tohoto typu na trhu. Organicky pěstovaná a udržitelným způsobem sklizená „královna ájurvédy“ je na východě legendou - byla po tisíc let používána védskými mudrci a mistry jogíny na jejich cestě za osvícením. Odborně extrahováno v souladu s moudrostí tradiční ájurvédské medicíny k výrobě bioaktivního a koncentrovaného elixíru vitality s bohatým spektrem withanolidů v jejich přirozených poměrech, které dodávají sílu četným adaptogenním vlastnostem, pro které je uctíván.

Ashwagandha má jeden z nejstarších zdokumentovaných záznamů pro použití jakékoli byliny z jakékoli starověké bylinné tradice na světě. Zmíněna v ’Rig Veda’ - eposu textů sestavených kolem roku 1500 př. n. l. a pak často zmiňovaná v následných východních Vedách - popisují Ashwagandhu jako prvotřídní medicinální tonikum schopné zvýšit fyzickou vitalitu a zesílit sexuální energii u každého, kdo ji konzumoval.

Nejčastěji je využívána jako adaptogen a podpora při stresu a vysílení, obecné slabosti a jedinci zaměřenými na harmonizaci hormonálního systému. Její schválený účinek pro přispívání k zvládání stresu se přisuzuje zejména schopnosti snížovat kortizol a balancovat hl. pohlavní hormony jak můžů tak žen.

Primal Alchemy používá nejlepší světovou Ashwagandhu, KSM-66®, což je patentovaný kořenový extrakt Ashwagandhy standardizovaný na nejvyšší procento withanolidů (důležitá funkční složka ashwagandhy) na trhu (min. 5%). Použitý KSM-66® Ashwagandha extrakt je organicky kultivovaný a bylo prokázáno, že je to biologicky nejdostupnější extrakt, využívající jen 100% kořenový materiál byliny se zaručeným nulovým použitím či výplní listů a stonků (toto je velký rozdíl od mnoha jiných podřadných extraktů a prášků na trhu).

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (Ashwagandha/Withania somnifera) - Witánie snodárná, čeleď lilkovité, kořen):

  • Přispívá k normální činnosti oběhového systému, výdrži a vitalitě.
  • Přispívá k normálnímu duševnímu zdraví a spánku.
  • Přispívá k normálnímu zvládání stresu a normální funkci reprodukčního a dýchacího systému.
  • Ashwagandha je adaptogen a antioxidant - zvyšuje tedy nespecifickou odolnost lidského organismu vůči negativním vnitřním i vnějším vlivům, kdy pozitivní efekty se dostavují rychle, již po pár dnech užívání.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny předložené Evropské komisi ke schválení (on hold):

Duševní a kognitivní činnost. Stres a spánek. Omlazení. Koncentrace, únava. Duševní zdraví a relaxace. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Energie - vitalita - svaly - výdrž. Normální stav pokožky.

 

EXTRAKT Z KOŘENU PANAX ŽENŠENU (10% GINSENOSIDŮ) ∞ 500 mg:

Panax Ženšen, tradičně označovaný jako Ren Shen a ’Král bylin’ ve své domovině starověké Asie, je dle TČM "královské Qi tonikum" a adaptogenní kořen bohatý na mnoho farmakologicky aktivních sloučenin, jako je skupina triterpenových saponinů nazývaných ginsenosidy.

Tyto sloučeniny jsou skutečným klíčem k odkazu ženšenu v rámci tradiční čínské medicíny a důvodem, proč je široce považován za jeden z předních světových bylinných "panacejí a celospektrálních nootropik". Nesmí být zaměňován s méně efektivním podřadným americkým nebo sibiřským druhem ženšenu, pravý Panax Ženšen byl považován za hlavní hlavní bylinu Shennongem, mýtickým vládcem mudrců starověké Asie ve sbírce písemných přepisů jeho ústní moudrosti zvané „The Shennong Ben Cao Jing“ pocházející z roku 200 n. l. Po tisíce let byl ženšen omezen pro použití kýmkoli mimo královské rodiny, jeho život vitalizující účinky tak byly dostupné pouze Impériu a jeho kněžím. Díky své schopnosti harmonizovat přirozenou obranyschopnost je nejen silný adaptogen a přírodní stimulant energie, kognitivní zesilovač s mechanismem vyvažování neurotransmiterů, ale i dokonalá podpora duševní výkonnosti. Panax Ženšen byl také v historii používaný pro své schopnosti na sexuální zdraví - tedy např. efekt na hladinu testosteronu a je ceněným afrodiziakem, o kterém je známo, že dodává sexuální energii, bez ohledu na pohlaví nebo věk.

Panax Ženšen používaný v Zen Warrior pochází z Di Tao získávání a je organicky pěstován ve své duchovní domovině, v pohoří Changbai na severovýchodě Číny. Používáme pouze 6leté + odleželé kořeny, pečlivě vybrané a poté odborně duálně extrahované a standardizované na min. 10% ginsenosidů pro co nejúčinnější extrakt.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (Ženšen pravý - Panax ginseng):

Antioxidant. Bdělost. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Vitalita. Sexuální zdraví. Kognitivní funkce - paměť. Kognitivní a duševní výkonnost. Krevní oběh. Normální hladina glukózy v krvi. Únava. 

 

PURIFIKOVANÝ EXTRAKT HIMALÁJSKÉHO SHILAJITU (50% KYSELINY FULVOVÉ) ∞ 500 mg:

Shilajit je vzácná, na minerály bohatá temná přírodní pryskyřicová substance, divoce sklízená přímo z himalájské hory. Znám také jako "velehorská krev planety země", doslovně přeložen jako „zrozený ze skály“ a v ajurvédské tradici označen jako „ničitel slabosti“, je shilajit bohatý na široké spektrum minerálů, stopových prvků, sterolů a zejména přirozeně se vyskytující kyselinu fulvovou, která usnadňuje vstřebávání minerálů a živin na buněčné úrovni. V Zen Warrior byl použit prvotřídní sušený extrakt himalájského shilajitu, standardizovaný na min. 50% obsah kyseliny fulvové pro maximalizaci efektu ostatních složek této formule zejména.

Shilajit je možná nejúčinnější omlazovací prostředek, který lidstvo zná, obsahuje 85+ minerálů v iontové formě, vitamíny, řadu účinných fytonutrientů a hlavně je bohatý na kyselinu fulvovou. Organická sloučenina, kyselina fulvová, interaguje s naší buněčnou biologií a zlepšuje využitelnost životně důležitých elektrolytů a antioxidantů, kromě mnoha dalších živin. Shilajit drasticky zvyšuje biologickou dostupnost a účinnost čehokoli, s čím je kombinován, i proto se používá ve všech Primal Alchemy recepturách. Kromě své vnitřní nutriční hodnoty má Shilajit unikátní energetické vlastnosti. Měření jemných energetických změn ukazuje, že má vibrační pole a synergii obsahu, které jsou silnější než jakýkoli jiný samostatný vitamín, minerál, jídlo nebo bylina. To by mohlo být hl. důvodem, proč ho jogíni používali jako životně důležitého rostlinného spojence ve svých duchovních praktikách po mnoho tisíciletí.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (Asphaltum, Shilajit, horská pryskyřice):

Podporuje - normální stav kostí a kloubů, omlazení, imunitní systém jako antioxidant, normální trávení, menstruační komfort, duševní a poznávací činnost, normální funkce reprodukčního systému, normální funkce močové soustavy, kontrolu tělesné hmotnosti, metabolismus sacharidů a lipidů.

 

SLADKOVODNÍ NANO PERLOVÝ PRÁŠEK ∞ 500 mg

Perly zpravidla nejsou to první, co by si člověk vybavil, při pomyšlení na účinné "tonické byliny", protože západní mysl byla uzpůsobena k tomu, aby viděla perly pouze při použití do šperků a jako estetickou výzdobu, ve skutečnosti jsou však perly známé jako tonikum "Shenu a krásy" dle TČM. Historie používání sahá tisíce let i km napříč celou Zemí.

Je známo, že perly obsahují široké spektrum živin, jako jsou esenciální aminokyseliny, hořčík, křemík, zinek, a jsou vzácným zdrojem velmi biologicky dostupného vápníku. Perly používali naši starověcí předkové z různých důvodů napříč věky - od Mayů a védských kultur, kteří používali perly k výrobě lektvarů lásky, až po egyptskou královnu Kleopatru a četné čínské císařovny, jako je např. Ci Xi a Wu Zeitan, které je používaly při svém hledání věčného mládí a krásy.

Bylo prokázáno, že perla obsahuje jedinečné molekulární sloučeniny, jako je conchiolin, díky kterému se perla leskne a perleť, u kterých bylo prokázáno mnoho vlastností, jež zde však nemůžeme uvádět. Tyto složky mj. souvisí s buněčnou hydratací, což je vhodné pro jedince zaměřené na pokožku, vlasy, nehty a oči. Kromě historické provázanosti s péčí o vnější krásu a vnější auru/zář jsou perly předním tonikem Shen v TČM a věří se, že jsou jednou z nejvyšších "bylin" pro kultivování hlubšího smyslu pro sebeuvědomění. Ukázalo se, že látky obsažené v perlách pomáhají v syntéze více GABA (kyseliny gama-aminomáselné), důležitého neurotransmiteru.

Perla použitá v naší receptuře Zen Warrior pochází z Di Tao získávání a je udržitelně sklizena z Zhuji, „Perlového města“ v provincii Zhejiang v Číně - známého jezera pro rozmnožování perel. Perly jsou sbírány ze 100% čisté sladké vody, přísně testovány na kontaminanty a poté podstupují pokročilý proces mikronizace, mletí nazývané „levigace“, aby se vytvořil dokonalý prášek o nano velikosti částic, který je extrémně biologicky dostupný pro tělo k maximálnímu vstřebání.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení

 

DI TAO ZÍSKÁVÁNÍ

POUZE ŘÍZENÍ SE PŘÍRODNÍM ZÁKONEM
V Primal Alchemy se klade maximální důraz na důležitost lokálního a sezónního stravování v harmonii s bezprostředním okolím. Tím, že jíme v souladu s přírodními cykly přírody a ročním obdobím, přijímáme vždy živiny potřebné k tomu, aby se nám také dařilo v těchto sezónních podmínkách a při nárocích, které si kladou.

POCTA MOUDROSTI PŘEDKŮ
V tradiční čínské medicíně existuje filozofie, která zahrnuje vše výše uvedené, ale v kontextu léčivých bylin a látek. DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.

Základní filozofií Di Tao je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory, jako je voda, která ji napájí, půda, která ji živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy aby se tím vším maximálně posílily její léčivé vlastnosti.

Primal Alchemy získává všechny své suroviny ruku v ruce právě s touto filosofií jako určujícím kritériem a pokud je surovina nativní více místům na zemi, pak vybírá ta nejlepší pro chtěný obsah látky - bez ohledu na cenu.

 

Prana Charged™ - přidaná hodnota produktů Primal Alchemy

CO ZNAMENÁ PRÁNICKY NABITÉ?

Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století, které se značka Primal Alchemy rozhodla aplikovat na své nejlepší produkty. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty - infuze přesně té energie životní síly, kterou naši dávní předci z celého světa a historie napříč časem označovali mj. např. jako Čchi, Mana a Prána.

Traduje se, že mnoho věků byla studována jak jejich podstata tak manipulace s nimi a zároveň aplikace těchto energií i jejich generování. Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí. Přestože kvantová fyzika se těší velkému uznání některých předních ikon, filozofů i vědců tak nauka a práce s orgonovou energií je tedy veřejnosti téměř neznámá.

Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Primal Alchemy má údajně technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.

432 Hz ∞ NALADĚNÍ

Primal Alchemy produkty jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je v nauce o energiích známo, jako vedoucí rezonance přirozené harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení. Je to snaha Primal Alchemy podpořit ještě více pozitivní efekty svých produktů a spojení fyzických, mentálních a duchovních těl konzumentů do vzájemné harmonie a proudu kvalitnějšího života.

„ZDRAVÍ JE BOŽÍ DAR A PÉČE O TĚLO JE POSVÁTNÁ POVINNOST, JEJÍŽ ZANEDBÁVÁNÍ, JE SKUTEČNÝ HŘÍCH“ -EUGEN SANDOW

Doplněk stravy. Bylinná před-tréninková receptura na bázi nejúčinnějších orientálních tonických bylin a výtažků světa. Zcela BEZ stimulantů. Jediný produkt tohoto typu na světě, který je pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. 
 
SLOŽENÍ: Polyrhachis Vicina Black Ant 50:1 extrakt*, Cordyceps Militaris (plodnice) Extract (30% Beta glukan)**, KSM-66 Ashwagandha Extract z kořene**, Purifikovaný himalájský Shilajit extrakt (50% kyseliny fulvové)*, Extrakt z kořene Panax Ženšenu (10% Ginsenoside)**, sladkovodní nano-perlový prášek**, Vegetariánská kapsle Pullulan (fermentovaný tapiokový škrob)
 
*Di Tao získávání (původní oblast vzniku) a divoký sběr
**Di Tao získávání (původní oblast vzniku) a organicky pěstované 
 
Obsah: 160 kapslí
 
Doporučené dávkování: Užívejte 8 kapslí s filtrovanou vodou po probuzení nebo 10 minut před intenzivní fyzickou/duševní aktivitou (například tréninkem). Pro optimální výsledky cyklujte stylem 5 dní brát, 2 dny vysadit. Skladujte v suchu a mimo dosah dětí. 
 
Výrobce: Primal Alchemy Ltd, 4 Anson Court Barns, Staffordshire, ST20 0JS, UK
Distributor v ČR: www.AdamRaw.cz, Adam Raw, Metylovice 552, Metylovice 73949 IČ: 03452824
 
Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
Skladujte v temnu, suchu a chladu.
 
Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před použitím s lékařem. Není určeno pro osoby mladší 18 let.

 


Mohlo by Vás zajímat

GAIA SHIELD - Primal Alchemy

GAIA SHIELD - Primal Alchemy

Adaptogenní "štít" z tonických bylin na podporu imunity, navržený tak, aby vyživoval tři taoistické poklady dle TČM; energii Jing, Qi a Shen člověka k povzbuzení celistvé vitality mysli, těla i duše.

skladem

1 699 Kč 1 499 Kč

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím