Velká GORNATION sada workoutového vybavení vč. kvalitního cestovního batohu (s 2 oddělenými částmi) obsahující tekuté magnesium na ruce, prémiové dřevěné gymnastické kruhy a stálky, loketní bandáže a odporovou/rozcvičovací gumu S a raw workout náramek. Dokonalý set pro cvičení kdekoli a kdykoli (zejm. na cestách a venku). Nastavením velikosti určujete pouze rozměr loketních bandáží (viz níže)! Popis všeho obsaženého postupně níže:

Gymnastické kruhy GORNATION

Tyto značkové kruhy od Gornation z Německa mají ještě širší popruhy a pevnější přezku než Thorn+fit kruhy, které jsem proto oficiálně nahradil. Nejkvalitnější kruhy na trhu. Držel jsem v ruce vše od Rogue, Thornu přes neznámé značky i různou českou výrobu (jednu dobu jsme měli i vlastní RAW Workout kruhy). Bohužel kvalita ostatních značek ani možnosti výroby v ČR nedosahují toho, co si 100% představuji pro pomůcku jež sportovec kupuje defacto na celý život.

 • Extra zvýšení výkonu díky nejlepšímu povrchu na úchop z vysoce kvalitního březového dřeva
 • Dlouho osvědčené, olympijské rozměry (průměr 18 cm, tloušťka kruhu 2,8 cm)
 • Velká bezpečnost díky mohutným a pevným popruhům s našitými a přesnými délkovými značkami (délka 4,5 m, šířka 3,8 cm)
 • Snadná instalace pomocí robustních a snadno použitelných spon pro plynulé nastavení během několika sekund (skutečně nejlepší přezky, které na trhu najdete)
 • Maximální zatížení na každou stranu s popruhem a kruhem je 300 kg !!
 • Praktický přenos kruhů a popruhů díky robustní tašce se zipem z plátěného materiálu, která je součástí balení
 • Optimální pro domácí cvičení díky zatížitelné dveřní kotvě se dvěma smyčkami pro uchycení obou kroužků v zárubni, která je součástí balení

Jsou z kvalitního dřeva což je nejpříjemnější a nejpřirozenější materiál do ruky. Jsou pocitově také lehčí než plastové a ocelové kruhy (dříve jsme měli v nabídce také vlastní ocelové RAW kruhy, avšak dřevo mělo vždy lepší recenze). 

Dříve jsem také vyzkoušel mnoho variant kruhů s myšlenkou, že je jedno jaké koupím (přece je kruh jako kruh nebo ne?) a vyzkoušel jsem jak nejlevnější kruhy tak ty nejdražší, které se dají na trhu najít. K dnešku už dobře vím, že na kvalitě a zpracování kruhů (povrch kruhu, popruhy, přezka..) opravdu záleží. Gornation pro mě v tomto ohledu zatím vyhrává a splňuje ty nejvyšší požadavky bez kompromisů.


Kruhy jsou nejlepší pomůcka pro cvičení s vlastní vahou, do které můžete investovat - odcvičíte na nich totiž vše a všude. Sám na ně nedám dopustit a miluji ten pocit, když je prostě seberu, jdu někam ven, hodím na strom a makám... 

Kombinují vlastně pohyblivou hrazdu, bradla i stalky dohromady. Dá se na nich odcvičit cokoli a kdekoli, kde se dají zavěsit.

Je to multifunkční top pomůcka pro Workout. A absolutní základ pro silovou gymnastiku.

Jsou určeny jak pro vnitřek tak venek, to znamená, že dobře odolají povětrnostním podmínkám a zároveň mohou sloužit jako nejlevnější domácí "posilovna" pro funkční trénink s vlastním tělem.

Maximalizujte svůj tréninkový úspěch s nejefektivnějším cvičebním vybavením s maximální přilnavostí, optimálními olympijskými rozměry a přesnými bezpečnostními popruhy. Trénujte nespočet dovedností a všechny svalové skupiny s jediným vybavením.

OBSAH BALENÍ:

2x dřevěné kruhy z březového dřeva v olympijských rozměrech, 2x bezpečnostní popruhy vč. přezky a označení délky, 1x dveřní kotva pro efektivní domácí cvičení se dvěma smyčkami, 1x taška z pevného plátna pro přepravu a skladování, 1x manuál s tipy a veškerou potřebnou informací (ENG).

Cestovní dřevěné stálky GORNATION

Přírodním materiálům se nic nevyrovná a kdo držel někdy v ruce poctivé dřevěné kruhy, hrazdu anebo stalky jako jsou tyto, ví že je to zkrátka nejlepší volba pro investici do tréninkového náčiní na dlouhé roky. Velmi stabilní přestože jsou krátké (a tím velmi skladné a lehké) a s ideální šířkou úchopu.

Cvičební zařízení pro nejlepší výkon - maximální stabilita díky pevné konstrukci a neklouzavým nohám, nejlepší uchopení díky optimálnímu rozměru 40 mm. Optimální pro maximální rovnováhu a stabilitu.

● Průměr dřevěné rukojeti: 40 mm
● Délka dřevěné rukojeti: 15 cm
● Rozměry Parallettes (DxŠxV): 24 x 16 x 12 cm
● Hmotnost obou Parallettes dohromady: 2,4 kg

● Dokonalý úchop během tréninku díky vysoce kvalitnímu bukovému dřevu
Váš tréninkový partner na celý život díky odolné konstrukci ze dřeva/kovu
● Nejvyšší kvalita zpracování s protiskluzovými nožičkami
● Obsahuje užitečné doplňky, jako je páska pro ještě lepší úchop a náhradní nožičky pro výměnu v případě ztráty
● Nosnost až 350 kg na pár
● Dodáváme smontované, není nutná žádná montáž

Stalky neboli paralety jsou všeobecně základní pomůckou ve workoutu a cvičení s vlastní vahou a jak jde vidět z mých videjí, nedám na ně osobně dopustit, na téměř každý trénink je beru sebou - zejména pro variace kliků, stojky, kliky v nich, kliky s nohama ve vzduchu nebo l-sity.

Kliky všech variant všeobecně doporučuji cvičit na stalkách kvůli neutrální pozici zápěstí, která je nejlepší prevencí přetížení/zranění. Tím, že úchop na stalkách není zalomen jako na zemi, se velmi snižuje tlak na celou zápěstní soustavu kloubů a kůstek. Kliky ve stojce cvičím na dřevěných stalkách dlouhé roky a je to jeden z nejzákladnějších a nejlepších workoutových cviků s vlastní vahou, který vždy doporučuji. 

Pokud by jste neměli nic jiného a ani hrazdu k dispozici, stačí Vám pořádné dřevěné stálky a jedny poctivé gymnastické kruhy a odcvičíte si elitní trénink u jakéhokoli pevného stromu, kdykoli a kdekoli. Jde totiž o naprosto nejlepší pomůcky pro workout.

 Mají perfektní stabilitu a ideální rozměry, které zajišťují bezproblémové balancování prakticky bez ohledu na povrch. 

PRŮVODCE PÉČÍ:

 • Palety lze čistit vlhkým hadříkem bez použití chemických čisticích prostředků, protože by mohly být poškozeny
 • Skladujte na suchém místě a v případě kontaktu s vlhkostí osušte suchým hadříkem
 • Zabraňte kontaktu se slanou vodou
 • Pro optimální přilnavost k podlaze pravidelně čistěte gumy na nohou paralet
Nevystavujte mokrému a vlhkému prostředí!

Prémiové bandáže na lokty GORNATION

 • Pohodlná podpora pro vaše cvičení, ať už jde o základy, dovednosti, dynamiku nebo weighted
 • Ochrana před tréninkovými přestávkami v důsledku přetrénování a přetížení či zranění (slouží jako prevence i podpora)
 • Komprese a stabilita bicepsu, předloktí a loketního kloubu
 • Materiál: 65% nylon, 30% polyester, 5% elastan
 • Součástí balení: 2x loketní rukáv (jeden pár), 1x přepravní taška, 1x voucher s obsahem na cvičení

Vyšší výkon a bezpečnost při cvičení

Lokty jsou během intenzivního tréninku vystaveny velkému stresu a často způsobují tréninkové přestávky kvůli přetížení pro sportovce všech úrovní. Loketní rukávy/bandáže poskytují úlevu a podporu díky příjemné kompresi a také pokrývají jako druhá kůže vaše paže což znamená více tepla pro pracující svaly, klouby a šlachy. Tímto způsobem se loket, předloktí a nadloktí lépe zahřejí a podpoří = riziko přetížení či zranění se maximálně minimalizuje.

Podpora a příjemné na nošení

Díky měkkému a kvalitnímu materiálu lze loketní bandáže nosit během celého tréninku a poskytovat pohodlnou podporu od první do poslední minuty zátěže. Bandáže byly testovány a vyvinuty se sportovci jak z Weighted Calisthenics, Freestyle a Statics tak Sets & Reps silové vytrvalosti a jsou ideální pro optimalizaci výkonu ve všech oblastech workoutu.

Dva rukávy pro všechna vaše cvičení

Bandáže jsou ideální pro shyby, kliky, stojky, planche, muscle ups a jakékoli jiné cvičení, které hodně zatěžuje lokty. Bandáže od GORNATION se prodávají pouze jako pár.

Pomocí průvodce na obrázcích produktu změřte obvod svého prodlouženého a uvolněného lokte. Pokud rozhodujete mezi dvěma velikostmi, vezměte si větší - pro větší pohodlí anebo menší - pro větší výkon a kompresi:

 • Obvod 18 - 23 cm pro velikost S
 • Obvod 23 - 31 cm pro velikost M
 • Obvod 31-36 cm pro velikost L
 • Obvod 36 - 42 cm pro velikost XL

PRŮVODCE PÉČÍ: Bandáže můžete prát v pračce na 30 stupňů bez aviváže Nedávejte je do sušičky, ale sušte je na vzduchu/slunci. Uchovávejte mimo dosah suchých zipů a běžných zipů, aby nedošlo k poškození látky. S tím vám pomůže přiložená taška na přepravu a skladování, která je součástí balení.

GORNATION Magnesium tekuté (velké) 200ml

Ideální tekutá křída bez prášení, příjemná vůně a chytré balení pro stálý pokrok a dlouhodobý úspěch - zkusíte to jednou a pocítíte mnohé výhody tekutého magnesia od GORNATION. Uzávěr je speciálně navržen vzduchotěsně, takže získáte nejlepší kvalitu až do poslední aplikace. Osobně používám toto magnesium i na přemaz přes šlachy (zejm. distální bicepsovou) při cvičení a pocitově mi to velmi pomáhá a dodává pocit zpevnění.

Magnesium na ruce je klasika jak ve workoutu tak profi gymnastice. Většina sportovců tvrdí, že s magneziem mají i několikrát silnější úchop a síla je s ním brutálně zvýšena.

 • Dokonalý úchop s dlouhotrvajícím efektem pro každé cvičení
 • Velká 200ml láhev
 • Pro všechno cvičení vyžadující silný úchop a přilnavost, základní cviky, dovednosti, weighted i freestyle workout...
 • Vzduchotěsný vršek zaručuje dlouhodobou kvalitu až do poslední aplikace
 • Příjemná vůně díky inovativnímu složení s nízkým obsahem alkoholu
 • Nízká prašnost a snadno omyvatelné složení udržuje vaše oblečení čisté a umožňuje univerzální použití kdekoli
 • Snadno omyvatelné vodou
 • Inovace Quick-Dry navíc nechá křídu rychle zaschnout, takže můžete okamžitě začít trénovat.

APLIKACE: K silnému úchopu není potřeba moc křídy. Stačí dát malé množství tekuté křídy do rukou, rozetřít a nechat několik sekund zaschnout. V případě potřeby znovu proveďte po několika sériích. Po použití jednoduše omyjte vodou a trochou mýdla.

OBSAH: 200ml

GORNATION guma S

PRÉMIOVÁ GUMA OD GORNATION Z NĚMECKA. NEJNIŽŠÍ ODPOR ideální na rozcvičku nebo menší dopomoc/odpor 5-15KG.

-Dvojitá vrstva pro vyšší kvalitu a delší životnost
-Skládá se ze 100% přírodního a ekologického latexu

Odporové gumy nabízí mnoho možností využití v tréninku.

Ve workoutu jsou super jako odpor na základní cviky (kliky, dipy..) ale i jako dopomoc například pro přítahy (hl. u žen a začátečníků) nebo i těžší prvky typu front lever, planche apod.

Samozřejmě se dají používat na nespočet cviků i samostatně nebo mohou být dobrou pomůckou při rozcvičce.

Ukázka cvičení s odporovými gumami

Raw Workout náramek

Kvalitní mohutný silikonový náramek s top DEBOS vtlačeným i barveným popisem + logem RAW Workoutu přímo do silikonu. Neodírá se jako běžné levné náramky.

Představuje symbolický předmět lidí, inspirujících se Raw Workoutem, Street Workoutem a jeho idejemi.

Náhodná barevná kombinace anebo dle Vaší poznámky.

Všechno vybavení je značkové s logem Gornation a maximálně kvalitní. Tento travel set s batohem s Vámi bude "cvičit" dlouhé roky až dekády..

 


Mohlo by Vás zajímat

GORNATION Kruhy ze dřeva (full set s doplňky)

GORNATION Kruhy ze dřeva (full set s doplňky)

Prémiové dřevěné kruhy na cvičení.

skladem

1 399 Kč

Prémiové bandáže na lokty GORNATION

Prémiové bandáže na lokty GORNATION

Podpůrná komprese pro větší stabilitu a sílu při tréninku. Optimalizace výkonu a prevence přetížení.

dostupnost podle variant

599 Kč

Premium Workout stálky PRO (Gornation)

Premium Workout stálky PRO (Gornation)

Poctivá dřevěná a kovaná kvalita navržená Gornation v Německu. Ideální rozměry a nekompromisní materiály.

skladem

2 499 Kč

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím