Zaváděcí akce našich týmových brandových Raw Workout kruhů! Podařilo se mi spojit co nejnižší cenu pro Workoutery s co nejvyšší kvalitou a výsledkem jsou tyto Raw Workout kruhy v brandové krabičce. Kruhy jsou nejlepší pomůcka pro cvičení s vlastní vahou, do které můžete investovat - odcvičíte na nich totiž vše a všude. Sám na ně nedám dopustit a miluji ten pocit, když je prostě seberu, jdu někam ven, hodím na strom a makám... 

Jsou z kvalitního dřeva, což je nejpříjemnější a nejpřirozenější materiál do ruky. Jde o Českou výrobu. Jsou pocitově také lehčí než plastové a ocelové kruhy.  Tyto kruhy mají bezproblémovou přezku nejlepšího druhu, kterou pouze jednou provléknete ze správné strany a nemusíte řešit další nastavování a provlékání skrz na skrz.

Kombinují vlastně pohyblivou hrazdu, bradla i stalky dohromady. Dá se na nich odcvičit cokoli a kdekoli, kde se dají zavěsit.

Je to multifunkční top pomůcka pro Workout. A absolutní základ pro silovou gymnastiku. Jsou jak pro vnitřek tak venek, to znamená, že dobře odolají povětrnostním podmínkám.

Vaše Muscle-ups, Ring Pull-ups a Ring dips s těmito cenově ještě dostupnějšími gymnastickými kruhy se závěsnými popruhy již můžete procvičovat úplně všude.

Kruhy mají Olympijské rozměry, 5m popruhy jsou součástí balení!

Nosnost 300 kg
Tloušťka kruhu 2,8 cm
Vnější průměr 24 cm
Vnitřní průměr 18 cm
Délka popruhu 5 m
Šířka popruhu 3,5 cm


Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím