Buduj a regeneruj zdravě - BEZ aditiv !

Toto je jediný skutečně BIO-certifikovaný (v Německu, což pro mne má opravdu váhu) syrovátkový protein na našem trhu. Je tzv. "Grass Fed" - to znamená, že pochází jen z mléka krav krmených výhradně trávou (pastva a seno) a ničím jiným. A je zpracován zastudena.

Má naprosto unikátní a čisťounké složení, které je pro mne srdcové - jelikož naturální verze obsahuje jednu jedinou látku - koncentrát syrovátkové bílkoviny, který splňuje vše podstatné pro vrcholně top produkt =(BIO, Grass fed, zastudena, koncentrát nikoli izolát a absence čehokoli umělého). A jeho skvělé ochucené verze mají pouze 2 látky složení! - koncentrát syrovátkové bílkoviny a přírodní surovinu dané chuti - vše v BIO kvalitě. Toto je naprosto unikátní a celistvá jednoduchost složení, která splňuje i má vlastní kritéria - a ta jsou vskutku maximální. Tento produkt neobsahuje dokonce ani lecitin (emulgátor sloužící ke snadnému míchání koktejlu bez hrudek díky umožnění spojit tuk s vodou). Nedoporučuji ho proto míchat jen tak líně lžící, ale použít běžný Shaker pro přípravu správně krémového proteinu silným "třepáním", případně el. mixér.

V nabídce je Naturální verze bez příchutě a již 5 čistých přírodních příchutí - Čokoláda, Vanilka, Borůvka, Jahoda a nově i Banán! 

Obsahuje také VELMI vysoký obsah BCAA - 23%, který odpovídá cca 7g BCAA na 1 dávku(30g)!

O velmi silném a podporujícím účinku kvalitního syrovátkového proteinu a BCAA na svalovou hmotu, regeneraci, antioxidaci a podporu imunitního systému snad netřeba psát jelikož přítomnost moderních tzv. "whey" proteinů na světovém trhu trvající již déle než 30 let opravdu potvrdila jejich účinnost a nejen komerční záměr výrobců. Skutečná historie využití syrovátky pro zdraví navíc sahá tísíce let zpět až do dob Hippokrata a modernější verze prášků pak do konce 19 století a období Eugena Sandova (otce moderní kulturistiky). Kvalita složení je však vždy rozhodující! Proteinový výrobek tohoto typu ocení každý zejména pro rychlost a snadnost jeho přípravy kdykoli a kdekoli je třeba. I když dokáže snadno nahradit svačinu, je třeba dbát hlavně na kvalitu a pestrost pevné stravy, kterou by ani top produkt nikdy neměl zcela nahrazovat!

Orgainic BIO Protein umožňuje za velmi přátelskou cenu oproti jiným produktům nejvyšších a čistých kategorií úplné oproštění se od: umělých sladidel, aditiv, barviv, konzervantů, aromat, emulgátorů, zahušťovadel, syntetických mikronutrientů, oxidových forem minerálů, sóji, lepku, demineralizačního profilu izolátu, překyselujícícho efektu a jiné chemie, kterou bohužel obsahuje takřka každý konvenční "fitness" produkt na trhu!

Nejsou už možné žádné kompromisy (na Vašem zdraví?!) a výmluvy, protože nyní je unikát jako toto dostupný i u Nás a každý si může pochutnat na nativní čistotě a poctivosti Německé Bio výroby Orgainic Bio Proteinu.

Někdy se zamyslete kolik položek složení vlastně obsahuje běžný protein (možná ten, co máte zrovna doma), nebo jiné "fitness" produkty se kterými přicházíte běžně do kontaktu. A kolik z nich je opravdu potřeba? Jaký mají jedna po druhé dopad na tělo? Co se s nimi děje uvnitř organismu? Jak dlouhý je odstavec tohoto složení? Jak skryté jsou navíc některé položky? Jaký je zdroj a jaké způsoby zpracování? Každý ví, že já razím celistvost a jednoduchost stravy i jejích doplňků. Nativní a co nejvíce původní složení zdroje. Čím blíže k přírodě a čím šetrnější zpracování (teplota apod.) - tím lépe pro tělo! Nedokážu opravdu s čistým svědomím doporučit takřka nic na trhu. 99% produktů je odpad. Složení mnoha syntetických, chemických a od celistvosti a šetrnosti zpracování velmi vzdálených složek konvenčních produktů je nehoráznost dnešní doby, kdy je dovoleno patlat a lepit dohromady téměř cokoli, bez ohledu na zdraví spotřebitelů! Zisk je hlavní pohon, nikoli veřejné zdraví - a to jsou fakta, která mě tíží a kvůli kterým dělám co dělám - nabízím a vždy budu nabízet jen maximální a nekompromisní kvalitu, kterou sám používám a je vhodná pro tzv. "zdravé fitness" a Raw Workout životní styl. Tady nejde jen o to, jak vypadáte na fotce, ale hlavně o to, jaký je Váš organismus uvnitř a jak se cítíte 24/7.

Pokud si myslíte, že "čistotu" Vašeho produktu udává jak málo má tuku a cukru, jestli má 70%, 80% nebo 90% bílkoviny anebo nejnovější "vědecká studie" s rozkresleným "vesmírem vnitřku těla" na obalu PAK JSTE NA OMYLU. Základní principy správnosti výživy jsou stejné a neměnné miliony let. Žádná "nejnovější studie" ani laboratorní látka prodaná obchodníkům toto nezmění. Tělo demineralizující a překyselující izoláty bez tuku a cukru(s umělým sladidlem, emulgátorem, aromatem a zahušťovadlem místo toho) jsou jen komerční iluze něčeho lepšího. Kdo však rozumí tělu nemůže být oklamán.

Nechte mi vysvětlit Vám ve zkratce to nejdůležitější - je jen velmi málo lidí, kteří žijí studiem a posloucháním vlastního těla, stravy a tělesného tréninku opravdu na 100%. Přesto jen právě takoví lidé mohou tvořit kvalitní produkty jako je např. tento protein. To je důvod, proč je kvality tak málo. Většina tvůrců doplňků bere svou činnost jen jako byznys. Sami necvičí, nemají správné stravování a ani by Vám jistě nešli vlastním příkladem ve "fitness". Hlavní smysl je zisk a o stravě a skutečnostech těla ví pramálo. Je proto dnes už "normální" dělat věčné kompromisy ve složení, ústupky a kroky upřednostňující masovost a komerční využití. Čím levnější suroviny, tím levnější výsledný produkt a tím větší masovost. Čím více lidí do sebe bude lít proteiny, tím lépe..?! Je však čím dál více lidí co pijí konvenční proteiny a "cvičí", kolik je ale opravdových výsledků? Kolik příkladných vzorů? Kolik lidí může jít vlastním příkladem a inspirovat skutečnými výsledky ruku v ruce se zdravím? Opravdu je masovost správná cesta? Opravdu je lepší 5 odměrek úžasně sladkého a uměle ochuceného "pseudo-top-1-proteinu" než 1 odměrka skutečné kvality, která může nabídnout mnohem více než jen cihlu pro sval? Co by řeklo Vaše tělo? Kam masovost vlastně zavedla svět ať se podíváme do jakékoli sféry? Je 500 prodaných proteinů s aditivy fakt lepších než 50 nebo 100 čistých? Jak pro koho, pro prodejce jistě. Ale věřte mi prosím, že jsou tu stále lidé a jejich produkty a produkce (farmářská apod.), kteří hledí a budou hledět na to nejpodstatnější - Zdraví, udržitelnost a životní prostředí. A jejichž činnost vychází z vlastního životního stylu.

 

Volba už je samozřejmě na každém...

 

1 balení = 1000 gramů

Složení a popis verzí vč. etiket:

Orgainic Protein je potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce.
Nutriční hodnoty ve 100g : Energie 1540kJ/367kcal ,Tuky 5g z toho saturované 3,3g ,Uhlohydráty 3,5g z toho jednoduchý cukr 3,5g ,Bílkoviny 77g ,Sůl 0,51g Nutriční hodnoty jsou založeny na příchuti Natural a u jiných příchutí se mohou mírně lišit. Složení: Bio koncentrát syrovátkové bílkoviny*, Bio odtučněný kakaový prášek* (jenom příchuť Kakao), Bio vanilkový prášek z Tahiti*(jenom příchuť Vanilka), Bio borůvkový prášek*(jenom příchuť borůvka), Bio jahodový prášek*(jenom příchuť Jahoda), Bio banánový prášek*(jenom příchuť Banán). *Certifikované Bio suroviny z ekologického zemědělství

Doporučené dávkování: Rozmíchejte jednu pol. lžíci ve 150ml vody a ihned konzumujte. Množství vody lze upravit podle chuti. Pro zvýšení příjmu bílkovin doporučujeme užívat 2-5 dávek denně. Např. na snídaně a mezi jídly. Pro růst svalové hmoty doporučují experti příjem 2g bílkovin na kilo tělesné hmotnosti.

Výrobce: Thiele und Lechner GbR - Matthaus-Gunther-Str. 9, D-86316 Friedberg. Distribuce v ČR: Adam Raw, Čeladná 823, Čeladná 73912, www.adamraw.cz Minimální trvanlivost vyznačena na obale.
Země původu: Německo

 

Natural

Složení: BIO grass fed koncentrát syrovátkové bílkoviny

Nutriční hodnoty na 100g: 398 Kcal/1665 kJ, 77 g bílkovin, 3,5 g sacharidů, 5g tuku (obsahuje CLA)

 

 

 

Čokoláda

( použitý BIO odtučněný kakaový prášek z Latinské Ameriky obsahuje cca 30% bílkovin a 33% vlákniny, velké množství minerálů, B-vitamíny a antioxidanty jako např. polyfenoly. Více informací najdete na internetu! )

Složení: BIO grass fed koncentrát syrovátkové bílkoviny, BIO odtučněný kakaový prášek

Nutriční hodnoty na 100g: 394 Kcal/1650 kJ, 73 g bílkovin, 4,4 g sacharidů, 5,5 g tuku (obsahuje CLA), 2,8 g vlákniny

 

 

Vanilka

( použitá BIO Bourbon vanilka je pro svou úžasnou chuť známá jako "královna koření". Vyrábí se z drahých celých ručně sbíraných, organických, fermentovaných a sušených bobů. Více informací najdete na internetu! )

Složení: BIO grass fed koncentrát syrovátkové bílkoviny, BIO Bourbon vanilkový prášek z Tahiti

Nutriční hodnoty na 100g: 396 Kcal/1658 kJ, 76 g bílkovin, 4 g sacharidů, 5 g tuku (obsahuje CLA)

 

 

Borůvka

(Složení stejné jako Natural + navíc pouze Bio mrazem sušené borůvky prémiové kvality

 

Jahoda

(Složení stejné jako Natural + navíc pouze Bio mrazem sušené jahody prémiové kvality)

 

Banán

(Složení stejné jako Natural + navíc pouze 100% Bio sušený banán prémiové kvality

***

Dávkování produktu: 2 vrchovaté polévkové lžíce (30g) představují jednu dávku. Použijte požadovaný počet dávek (1-X) během dne a kolem tréninku dle Vašich konkrétních potřeb(přibírání, regenerace, hubnutí, imunita..). Nedoporučuji míchat do mléka, ale vždy do vody. Vyjímkou je surový kefír nebo mléko z farmy. Cca 250ml vody na dávku. Použijte shaker nebo mixér, pro dosažení správné konzistence!

Tento protein je naprosto perfektní pro jednoduché domácí banánové palačinky! Nebudete potřebovat mouku, mléko, cukr ani proteiny a směsi s desítky zbytečných a nezdravých aditiv. Pokud zvolíte Natural verzi proteinu budou palačinky méně sladké ale stále úžasné. Nejlépe se do tohoto receptu hodí asi příchuť natural nebo vanilka.

Recept: 1 větší banán, 2 celá vejce, 30g Orgainic bio proteinu(2 vrchovaté lžíce), trocha kokosového oleje(na pánev). Banán rozmačkáme a smícháme s vejci a nakonec i proteinem. Tuto směs použijeme na palačinky jako u běžné přípravy. Z těchto surovin připravíte množství palačinek jako my na obrázku! Finální palačinky jsou vlastně pouze ze 3 celistvých surovin plus malinké množství kokosového oleje, na kterém je doporučujeme připravovat. Ozdobte třeba trochou dalšího banánu a borůvek jako my. Dobrou chuť!

 


Mohlo by Vás zajímat

Kolagen z divokých ryb 500g (natural jahoda + vit.C) - Paleo Powders

Kolagen z divokých ryb 500g (natural jahoda + vit.C) - Paleo Powders

Unikátní rybí kolagenní peptidy. Top kvalita z divokých ryb. S přírodní příchuťí divokých jahod a acerolou.

skladem

1 299 Kč

Mini sardinky (limitovaná edice 3000ks) - Realconservera 112g

Mini sardinky (limitovaná edice 3000ks) - Realconservera 112g

Nejlepší mini sardinky v olivovém oleji od Real Conservera Espanola.

není skladem

319 Kč

Kefir Whey - Paleo Powders 500g

Kefir Whey - Paleo Powders 500g

Fermentovaný kefírový syrovátkový protein z pastveného ("grass fed") zdroje Evropského původu, zcela bez laktózy.

není skladem

1 199 Kč

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím