M8 od THF je zcela unikátní a ultra-čistý aminokyselinový produkt s téměř 100% využitelností bez zatížení ústrojí, který nemá na trhu obdoby. Zlato mezi kompletními proteinovými formulemi bez balastu.

Esenciální osmička (L-leucin, L-valin, L-Isoleucin, L-lysin, L-phenylalanin, L-threonin, L-methionin a L-tryptofan) ve volných formách specifického profilu lidských aminokyselin M8 po 1,3g na kapsli, zcela bez aditiv a balastu, fermentovaných a krystalických. 150 kapslí v Mironovém balení z fialového skla (více infa k obalu úplně dole na konci stránky).

Po konzumaci bílkovin ze stravy na jedné straně vzniká odpad z neabsorbovatelné části bílkoviny, která musí být vylučována střevem. Na druhou stranu pak ještě „metabolický odpad“ (MO), přesněji „dusíkatý odpad“, vzniká katabolickou cestou, tedy degradujícím metabolismem aminokyselin. Dusíkatý odpad vzniká ve formě amoniaku, který musí být vylučován játry a ledvinami, a výsledná glukóza glukoneogenezí. Aby bylo možné posoudit množství odpadu produkovaného v katabolické dráze aminokyselin pocházejících z bílkovin ve stravě, stojí za to podívat se vždy na hodnotu MO (MW-metabolic waste). Čím vyšší MO, tím hůře, protože pak tělo přijímá méně aminokyselin po anabolické cestě pro syntézu tělesných bílkovin a regeneraci a vytváří se navíc více metabolického odpadu, což zvyšuje zátěž orgánů.

M8 od THF je jedinečný vzorec, který obsahuje specifický profil lidských aminokyselin.
Všechny živé věci mají svůj vlastní - velmi specifický vzorec aminokyselin, takzvaný „hlavní vzorec“ pro dosažení optimální syntézy bílkovin – lidí nevyjímaje.

Maximální využití pro lidi vyžaduje, aby:

 • všech 8 esenciálních aminokyselin bylo přítomno současně
 • složení přesně odpovídá specifickému aminokyselinovému profilu organismu
 • kvalita aminokyselin musí být volná a krystalická
 • složení musí být zcela čisté, bez chemie, aditiv a balastu narušujících využití

THF M8 dosahuje s >99% čistou hodnotou aminokyselin (NAV-Net Amino acid Value) celosvětově nejvyšší nutriční hodnoty bílkovin - reálně téměř všechny aminokyseliny mohou být použity pro syntézu bílkovin a tím pro konstruktivní tvorbu/opravu buněk v těle. Zároveň však tato téměř úplná konverze hlavně znamená, že nedochází ke tvorbě téměř žádného metabolického odpadu (MO je méně než 1 %!). To ultimátně odlehčuje a chrání degradační orgány toxických konečných produktů metabolismu bílkovin - především jater a ledvin, ale také střev. Produkt je navíc zcela veganský a bez GMO, aminokyseliny jsou totiž vyrobené fermentací ze zdrojů GMO-free luštěnin jako je hrášek a uloženy ve vege-kapslích bez aditiv.

Určeno nejen pro vrcholové sportovce, kteří velmi tvrdě trénují a chtějí si udržet nebo přibrat svalovou hmotu, chránit jí před katabolismem a maximalizovat regeneraci, ale i pro osoby s nedostatečným či alternativním stylem příjmu potravy či v rekonvalescenci/s oslabením trávícího traktu a starším. Unikátní kombinace a M8 profil všech esenciálních aminokyselin podpoří udržení i růst svalové hmoty, zvýší sílu a rychlost regenerace. Jsou navíc dokonalé v tom, že jsou 100% čisté, bez přísad, příchutí, konzervantů, sladidel apod., které jsou běžně do aminokyselinových produktů přidávány. Dají se kombinovat do vlastních receptů (1 otevřená kapsle = 1,3g čistých M8 aminokyselin) anebo konzumovat přímo (dle informace výrobce z Nizozemí, berou někteří profi sportovci až 30 kapslí ráno i večer pro dramatickou regeneraci a podporu). 

 • Nejvýživnější kompletní protein s nejrychlejší absorbcí (na prázdný žaludek cca 20 minut!)
 • Kompletní využití z 99+%
 • <1% dusíkatého odpadu
 • Nejnižší možné množství kalorií
 • Zcela bez plnidel, konzervantů, aditiv a balastu
 • BEZ GMO
 • Proteiny z jídla vytvářejí okolo 40% až 84% toxického dusíkatého odpadu, M8 pouze 1%
 • Nejčistší a nejkvalitnější esenciální aminokyseliny na trhu

Vysoký příjem běžných bílkovin může být toxický, překyselující, prozánětlivý a způsobovat zatížení/poškození orgánů a nenormální tělní pach kvůli odpadním produktům. 

Nejvýhodnější a nejrozumnější pro vnitřní prostředí těla, je přijímat více lehkých aminokyselin a méně zatěžujících bílkovin. Téměř všechny tkáňové struktury v těle jsou vybudovány z tělu vlastních bílkovin. Tato syntéza tělesných bílkovin vyžaduje aminokyseliny – základní stavební kameny života. Bílkoviny ze stravy se trávícími procesy VŽDY rozkládají na aminokyseliny stejně jako lego. Tyto aminokyseliny jsou absorbovány v tenkém střevě a transportovány krví do těch částí těla, kde se přeměňují na tělu vlastní bílkoviny (např. ve svalech, kůži, orgánech, pojivové a kostní tkáni, ale také v imunitních orgánech, protilátkách, krevních buňkách, enzymech, hormonech nebo jiných mediátorech ad). Dostatečný a kvalitní přísun aminokyselin je proto důležitý pro posílení a udržení štíhlé svalové hmoty, pro metabolismus, vitalitu a odolnost a v neposlední řadě také pro podporu a udržení kognice i kondice a pohyblivosti do vysokého věku.

M8 je lepší než jakýkoli proteinový produkt, který musí být tělu nejprve zpřístupněn (rozložen jako lego). M8 již obsahuje základní stavební kameny metabolismu bílkovin - 8 esenciálních aminokyselin ve volné a krystalické formě. Aminokyseliny jsou nejmenší stavební kameny bílkovin. Už jsou rozebrané. To znamená, že se nemusí vůbec trávit a mohou se přímo a beze ztrát vstřebat tenkým střevem. S prázdným žaludkem to trvá asi jen 20 minut, než jsou aminokyseliny pro organismus dostupné k užití na cokoli je zrovna může potřebovat. 

M8 nezatěžují tlusté střevo
Jelikož se nemusí trávit a nevyžaduje trávicí enzymy v tenkém střevě, nezatěžuje tento produkt tlusté střevo. Má tak nejen 100% stravitelnost (primární metabolismus prostřednictvím gastrointestinálního traktu), ale navíc také nejvyšší anabolickou hodnotu bílkoviny v potravě (sekundární metabolismus pro krmení citrátového cyklu).

Nejvyšší anabolická hodnota pro buňky a nejnižší odpady dusíku.

Zejména lidé, kteří mají buď vysokou potřebu bílkovin nebo si musí hlídat hladinu cukru v krvi, mohou výrazně snížit svou metabolickou zátěž z bílkovinné výživy, která je degradována především na amoniak a glukózu (glukoneogeneze), doplněním nebo nahrazením těch těžších bílkovin ve stravě aminokyselinami jako M8 a zároveň těžit z nejvyšší anabolické hodnoty. Pozn.: Mezi další výhodné, více celistvé zdroje aminokyselin patří například Ambrosia (včelí fermentovaný pyl), pravý fermentovaný kefír, fytoplankton apod.

Čím více se proporce a poměr 8 esenciálních aminokyselin odchyluje od hlavního lidského profilu, tím nižší je nutriční hodnota proteinů nebo čistá hodnota aminokyselin (NAV) potravinového zdroje proteinu a tím vyšší je podíl metabolických zplodin, které zatěžují organismus a které je nutné odbourávat a vylučovat játry a ledvinami.

Složení:
L-leucin (19.64%), L-valin (16.57%), L-isoleucin (14.83%), L-lysin (14.29%), L-phenylalanin (12.89%), L-threonin (11.11%), L-methionin (6.99%), L-trytophan (3.68%) v M8 vzorci (volné, krystalické a fermentované), veganská kapsle (hypromelóza).

Nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota 1670 kJ
Sacharidy - uhlohydráty 0 g
Bílkoviny - proteiny (ve formě volných aminokyselin) 100 g
Tuky 0 g

Běžné dávkování:
Užívejte 5 kapslí 1-2 denně s vodou.
Pro sportovce (silový trénink, vytrvalostní sporty):
Užívejte 5-10 kapslí cca 20 minut před začátkem tréninku.
Pro vrcholové sportovce:
Podle specifikací trenéra a/nebo výživového poradce. Vždy před a po tréninku nebo jiném fyzickém výkonu.

* Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Produktový štítek THF M8 Amino Acids byl schválen Inspekční radou. A je registrován pod KAG č. 4543-0522-2158.

Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Obsah: 150 kapslí

 Výhradní distribuce pro ČR/SR: www.AdamRaw.cz

 Česká etiketa produktu (registrováno jako doplněk stravy na České Potravinářské Inspekci od 07/2023):

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Pokud jste těhotná, kojící, trpíte nějakou nemocí nebo stavem nebo užíváte léky, před použitím se poraďte se svým lékařem.

Nejlepší skladovací technologie pro organickou hmotu současnosti - fialové sklo

Tmavě fialovou speciální sklenici, kterou s tímto produktem zdarma získáte, někteří obchodníci prodávají prázdnou samostatně za vysokou cenu! Je velmi hodnotná, rozhodně ji proto nevyhazujte a ponechejte si ji na další skladování i jakýchkoli jiných potravin běžně užívaných v domácnosti (např. rýže, čokoláda, koření, proteiny, včelí produkty apod.)!!

Přirozená bariéra - speciální fialové sklo také působí jako přirozená bariéra pro energii uloženou v samotném produktu a udržuje ji uvnitř. Tím se prodlouží přirozená kvalita produktu. Ve vědeckých testech má fialové sklo MIRON ve srovnání s jinými skleněnými, plastovými nebo hliníkovými obaly až čtyřikrát lepší skladovací kvalitu. Čtyřikrát! A to bez použití konzervantů a aditiv. Delší životnost a možnost opětovného použití a recyklace činí ze skla MIRON udržitelnou volbu.

 


Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím