Přírodní minerální komplex kyseliny fulvové a stopových prvků. Nástroj pro cílenou buněčnou hydrataci a mineralizaci.

Tento multiminerální doplněk stravy patří mezi nedůležitější elektrolytické pomocníky zejména vhodné při všech půstech a přerušovaném hladovění, větším psychickém a fyzickém vypětí, sportovním tréninku a při zvýšeném stresu.

,,Mineralizovaná solární energie´´ AKA "Tekuté Světlo" (Liquid Light) od Sunwarrior je rostlinný minerální komplex na bázi kyseliny fulvové, vytvořený přírodou v dávných rostlinných ložiscích mnohem dříve, než existovaly moderní znečišťující látky a umělá toxicita prostředí. Iontové stopové minerály jsou extrahovány studeným procesem za vzniku tohoto tekutého doplňku, který obsahuje jeden z nejsilnějších transportérů živin, který se v přírodním světě nachází.

Stejně jako například mořská minerální plazma je tekuté světlo perfektní pomůckou před, po i během fyzického tréninku, jakožto komplexní zdroj mnoha minerálů, včetně stopových prvků a elektrolytů. Hraje však také významnou roli při ochraně, výživě a pročištění buněk silou kyseliny fulvové. Kyselina fulvová totiž působí jako buněčné taxi a pomáhá asimilaci dalších živin jako transportér.

Stopové prvky i makro-minerály

Mezi stopové prvky mj. patří železo, zinek, mangan, měď, jód, molybden a selen. Ty jsou potřebné pouze v nepatrných množstvích, ale stále jsou nezbytné pro transport kyslíku, růst, vývoj, regeneraci a opravné procesy, normální stav kostí, tvorbu chrupavek a udržování buněčných membrán. Liquid Light obsahuje více než 60 dalších prvků, z nichž mnohé mají řadu výhod, i když nejsou považovány za zásadní.

Dále obsahuje základní makro minerály, jako je vápník, hořčík, fosfor, draslík a síra. Ty jsou rozptýleny v kapalině s kyselinou fulvovou pro max. zvýšení absorpce.

Kyselina fulvová (Fulvic acid)

Je důležité si ji neplést s kyselinou listovou (Folic acid), kyselina fulvová je přírodní sloučenina nacházející se v bohaté organické půdě. Vzniká při tom, když mikroby rozkládají organickou hmotu. Tyto mikroby objímají kořeny rostlin v symbiotickém vztahu, kde je rostliny chrání před sluncem, zatímco bakterie vytvářejí dokonalý transportér, který pomáhá při vstřebávání minerálů a vitamínů. Tento proces neustále obohacuje vrchní vrstvu půdy.

Kyselina fulvová ve své podstatě technicky není ani kyselinou, ani minerálem, ale malou složitou sloučeninou, která má poměrně jedinečnou schopnost přitahovat a zadržovat negativní i kladné ionty. To z ní dělá onen super-transportér živin.

Doporučené použití: Liquid Light má jemnou, minerální příchuť a můžete ho užívat napřímo a/nebo smíchat s jakýmkoli nápojem. Vyzkoušejte do vody, čaje, smoothies, citronové vody, čerstvé šťávy apod.

Doporučené dávkování: dvě pol. lžíce denně (před, při či po cvičení nebo hned ráno nalačno či večer před spaním v netréninkové dny)

Jako ultimátní kombo na nejtěžší tréninky doporučuji kombinaci s https://www.adamraw.cz/morska-mineralni-plazma/ (2 pol. lžíce liquid light a 1-3 blistry totum mořské plazmy)

Složení: voda, kyselina fulvová komplex stopových prvků a minerálních látek: Antimon, Baryum, Beryllium, Bismut, Bor, Brom, Cesium, Chlór, Chrom, Draslík, Dysprosium, Erbium, Europium, Fosfor, Gadolinium, Galium, Germanium, Hafnium, Holmium, Hořčík, Indium, Iridium, Kadmium, Kobalt, Křemík, Lithium, Lutecium, Mangan, Měď, Molybden, Neodymium, Nikl, Niob, Osmium, Paladium, Platina, Praseodym, Rhenium, Rhodium, Rubidium, Ruthenium, Samarium, Skandium, Selen, Síra, Stříbro, Sodík, Stontium, Tantal, Telur, Terbium, Thalium, Thorium, Thulium, Tin, Titan, Tungsten, Vápník, Ytterbium, Yttrium, Zinek, Zirkon, Zlato, Železo.

Liquid Light je organickou směsí, v níž je obtížné stanovit zcela přesná množství jednotlivých minerálů.

Obsah: 946ml (32 dávek)

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.


Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím