Obrázek záhlaví kvetoucí lotosové bylinky

Nejvyšší kvalita čistého Shilajitu na trhu. Ayurvédsky čištěné, laboratorně testované, přírodní tarový shilajit z Himalájí. 

Známou hl. jako krápníkové/stalaktitové - kapičkové "mumio" (slzy hor aka černé zlato), jsem chtěl tuto zajímavou látku zalistovat na web již roky, avšak kvalita byla neurčitá a nedosahovala nikdy mých zdejších standardů. Poprvé jsem shilajit sám zkusil v roce 2009 a přestože byl pochybné kvality masové produkce z Ruska tak celkem fungoval. Další cyklus jsem pak opakoval v roce 2016 před mistrovstvím světa ve Streetliftingu kvůli snaze najít další přírodní prostředky pro lepší regeneraci a remineralizaci z extrémních tréninků (shilajit obsahuje přírodní steroidní látky v množství až 4% obsahu a 80+ minerálů a stopových prvků). V té době jsem však poprvé uvážil možnou toxicitu a kardinální důležitost čistoty této substance a po určitém studiu problematiky se zřekl tématu dokud se neobjeví lepší zdroj.

Věřím, že nyní jsem jich pár našel. Před několika měsíci jsem s obrovským nadšením a vervou odstartoval náročný a nákladný průzkum celého světového trhu a dovezl již více než 20 druhů nejkvalitnějších shilajitů, abych je porovnal a vybral na základě jejich zdrojové lokace, typu čištění, laboratorních testů na těžké kovy a kontaminanty a hl. individuálního efektu každého z nich, jen ty zcela nejlepší v každém směru dohromady. Není jich mnoho, ale všechny jsou nebo budou zde na eshopu v sekci Shilajit. Mumio (původ Rusko, Kyrgystán apod.) jsem se rozhodl neprodávat nejen z obav potenciální toxicity, jde obecně o jinou látku než Himalájský shilajit jak chutí, barvou, vůní tak hl. složením a efektem a nedosahuje zdaleka kvalit shilajitů z nadmořských výšek 4000+m vysokých Himalájí. Pouze s těmi, jsem se rozhodl pracovat,protože mi nejlépe fungovali i osobně (Nepál, Tibet, Indie, Gilgit Baltistan, Bhútán).

..vložit každé ráno do teplé vody kousek shilajitu a klidně sledovat jak se pomalu rozpouští...po pár minutách už pít legendární životodárný elixír himalájských jogínů s nenapodobitelnou chutí, který v momentech zaplavuje tělo hojností minerálů a kyselinou fulvovou, huminovou, dibenzo-alfa pyrony a mnoha dalšími unikátními látkami, jež odpalují kaskádu reakcí a efektů, pro které z tohoto denního rituálu již nechcete upustit - to a mnohem více je shilajit.

Přestože legislativa EU nedovoluje vytvořit popis potenciálu plnohodnotným, níže naleznete maximální informační zázemí tohoto konkrétního produktu.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (Asphaltum, Shilajit, horská pryskyřice):

Podporuje - normální stav kostí a kloubů, omlazení, imunitní systém jako antioxidant, normální trávení, menstruační komfort, duševní a poznávací činnost, normální funkce reprodukčního systému, normální funkce močové soustavy, kontrolu tělesné hmotnosti, metabolismus sacharidů a lipidů.

Lotus Blooming Herbs - Autentický Shilajit - je pravý himalájský shilajit tzv. zlaté třídy (gold grade) ve své 100% čisté a nejúčinnější formě – černé tuhé tarové minerální pryskyřice. Zakladatel LBH, Johann Helf, se kterým jsem v přímém kontaktu, osobně získává, vybírá a dováží tuto minerální pryskyřici bohatou na kyselinu fulvovou ze vzdálené vysokohorské oblasti himalájských hor podél tibetské hranice s Indií.

Shilajit je vzácná, na minerály bohatá temná přírodní pryskyřicová substance. Znám také jako "velehorská krev planety země", doslovně přeložen jako „zrozený ze skály“ a v ajurvédské tradici označen jako „ničitel slabosti“, je shilajit bohatý na široké spektrum minerálů, stopových prvků, sterolů a zejména přirozeně se vyskytující kyselinu fulvovou, která usnadňuje vstřebávání minerálů a živin na buněčné úrovni.

 • 80+ stopových minerálů ve své iontové formě s kyselinou fulvovou pro maximální biologickou dostupnost, které pomáhají vyživovat všechny životně důležité orgány a buněčnou energii.
 • Nejuctívanější rasayana/omlazovač v ajurvédské medicíně, jako nejsilnější adaptogenní "anti-aging" tonikum.
 • Vhodné při extrémním vnitřním i vnějším stresu.
 • Nejsilnější afrodiziakum přírody - pro sexuální energii, libido a tonizaci pohlavních orgánů.
 • Přírodní "Testosterone booster".
 • Ze všech historicky zkoumaných účinných látek označen jako #1 v ajurvédské medicíně.
 • Absolutní čistota bez jakýchkoli umělých aditiv 

HISTORIE A IDEA LOTUS BLOOMING HERBS

Náš slib - Lotus Blooming Herbs™ poskytuje pouze nejčistší a nejúčinnější látky z celého světa. Nešetříme na ničem a pečlivě vybíráme autentické suroviny bez ohledu na cenu. Suroviny, které jsou formulovány s péčí a odborností přímo u lokálního zdroje. Naše produkty jsou 100% bezpečné a přírodní. Nikdy nepřidaváme žádné další přísady, umělé aditiva ani konzervační látky.

Johann Helf - Můj objev čistého shilajitu
Poprvé jsem Shilajit objevil v roce 2000 při studiu meditace a tibetské medicíny v Indii. Jógín žijící v horách Himáčalpradéše mi dal vzorek himalájského shilajitu. Vysvětlil mi údajné zázraky této zvláštní, černé, mazlavé hmoty. Svou mladistvou vitalitu připsal konzumaci Shilajitu. Při prvním ochutnání jsem zažil okamžitý a hluboký příval energie a duševní jasnosti. Cítil jsem se silný, soustředěný a jasný a okamžitě jsem byl posedlý touto magickou „krví hor“!


Zeptal jsem se na jeho možné zakoupení ve větším a byl jsem informován o obtížích při získávání autentického a čistého Shilajitu. Díky své vzácnosti a legendární síle je pravý himalájský shilajit v Indii vysoce ceněný a vyhledávaný. Proto mnoho bezohledných obchodníků prodává zředěné a někdy i zcela falešné látky, které označují, jako Shilajit. Co je alarmující, že mnoho společností používá rozpouštědlovou extrakci běžné půdy k získání určitých složek, které byly nalezeny v Shilajitu (hl. kyselina fulvová a minerály) a poté prodávají výsledný standardizovaný extraktový prášek (většinou v kapslích) jako Shilajit. 

Výroba pravého Shilajitu trvá přírodě miliony let a žádá si perfektní podmínky. Nachází se uvězněný ve skalnatých útesech ve velmi vysokých nadmořských výškách a v odlehlých oblastech Himalájí. Existují čtyři různé třídy a nejcennější, Gold Grade, je prakticky nedostupná, dokonce ani v Indii.

Strávil jsem roky studiem u ájurvédských a tibetských lékařů a trekkingem do nejvzdálenějších koutů Himalájí při hledání této vzácné a unikátní látky. Na cestě chutnání a průzkumu mnoha různých druhů jsem se naučil vše, co jsem mohl o této mystické pryskyřici a hlavně jsem potkal rodinu, která sbírá a čistí shilajit zlaté třídy více než 500 let po dlouhé generace. S touto rodinou pracujeme v partnerství již více než deset let a věřím, že kvalita a síla našeho Autentického Shilajitu nemá nikde obdoby.

Zrození Lotus Blooming Herbs
Jako praktikující ajurvédy se dlouho zajímám o mnoho úžasných bylin této prastaré zdravotní praxe. Po objevení Shilajitu jsem věděl, že prostě musím najít ten pravý a autentický, s největším potenciálem. Moje hledání zdroje autentického a naturálně čištěného Shilajitu trvalo dekádu. Při svých cestách po některých z nejvyšších nadmořských výšek a nejodlehlejších horských vesnicích na Zemi jsem doslova riskoval svůj život, abych získal tento vzácný dar přírody. Po všech těch letech dnes mohu upřímně říci, že všechna rizika stála za to. Výsledkem mého obsedantního pátrání po této pozoruhodné látce je legitimní zdroj, který produkuje čistý, nefalšovaný a autentický Shilajit zlaté třídy. Moje vlastní použití i recenze našich zákazníků jsou důkazem toho, že náš shilajit si uchovává veškerou energetickou sílu Himalájí.


Vytvořil jsem Lotus Blooming Herbs™, abych poskytl autentický Shilajit nejvyšší kvality. Od té doby navíc neustále hledáme ve světě bylinky a receptury s nesrovnatelnou účinností a integritou. Navázal jsem partnerství s renomovanými ajurvédskými lékaři, abychom vytvořili další účinné, originální receptury a produkty využívající pouze ty nejkvalitnější, eticky získané a výjimečné dary matky přírody.

Naši posedlost autenticitou, moudrostí předků a fenomenálními surovinami lze osobně zažít v každém produktu, který nabízíme. Naším upřímným přáním je pouze aby naše úsilí podporovalo štěstí a zdraví všech, kteří je používají.

Kéž jsou všechny bytosti šťastné, zdravé a svobodné!

-Johann Helf, Zakladatel, Lotus Blooming Herbs™

Autentický Shilajit™
Osobně získáváme náš Shilajit ze vzdálené himalájské oblasti Indie poblíž tibetských hranic z vysokohorského údolí, které je považováno za posvátné domorodými lidmi, kteří tam žijí. Náš zdroj je výsledkem mnoha let usilovného hledání a také dlouholetého pěstování důvěry s místními obyvateli. Rodina, se kterou jsme uzavřeli partnerství, jsou odborníci na sběr i čištění. Ručně sbírají surový shilajit z této oblasti po celá staletí a díky znalostem předků předávaným každé generaci se naučili, jak identifikovat originální shilajit zlaté kvality. Naše osobní vztahy s místními lidmi nám umožňují zajistit, aby byli spravedlivě placeni a aby jejich prostředí nebylo znevažováno.

V himálajské oblasti Indie

Vzhledem k vysoké nadmořské výšce a krátké době sklizně je Shilajit z našeho zdroje extrémně vzácný. Surový Shilajit pochází z nadmořských výšek mezi 16 000 a 18 000 stopami (4900 - 5500 m). Prostředí je čisté a bez znečišťujících látek, hnojiv a chemikálií. Během letních měsíců se teplota v horách dostatečně ohřeje, aby se himalájský shilajit stal mazlavějším a viskóznějším. Je vidět, jak se třpytí mezi puklinami ve vrstvách horniny a právě tehdy místní lidé vzácnou hmotu pečlivě ručně sbírají.

Shilajit z našeho zdroje je extrémně vzácný

Čistý himálajský shilajit z této konkrétní oblasti a nadmořské výšky je vysoce ceněný ájurvédskými specialisty a je považován za látku s největší silou v ajurvédě.

Po sklizni je náš Shilajit vždy očištěn filtrovanou pramenitou vodou a laboratorně testován na bezpečnost. Odkazy na naše nejnovější laboratorní testy viz níže.

ČISTOTA A BEZPEČNOST

Zdroj, metoda čištění, třída a forma Shilajitu jsou nejdůležitější faktory pro zajištění bezpečnosti a pravosti. Pravý shilajit je v Indii legendární a velmi drahá komodita a v důsledku toho je trh plný napodobenin nízké kvality a dokonce i pravý shilajit je často ředěn a kontaminován plnidly. Existují zejména velmi opodstatněné a reálné obavy z kontaminace Shilajit produktů těžkými kovy.

Mnoho suchých práškových forem Shilajitu bylo testováno na vysokou úroveň kontaminace těžkými kovy. Na našich webových stránkách už roky varujeme lidi před těmito prášky a kapslemi „Shilajit“. Mnoho z těchto prášků bylo v Kanadě zakázáno (Health Canada Report). Ve skutečnosti většina těchto prášků není ani vyrobena ze skutečného Shilajitu, ale místo toho se vyrábí z půdy extrahované rozpouštědlem a smíchané se stejnou fulvovou kyselinou, která se používá v hnojivech!

Náš pravý a autentický Shilajit je přírodní pryskyřice, která je na zejm. rostlinné bázi a není vyrobena z kamenů, hlíny a nečistot. Nachází se a proudí skrytý ve skalách, ale proto je dle ajurvédské tradice pečlivě čištěn, aby v něm nezůstal žádný sediment nebo hornina. Dodržujeme tradiční tibetskou formu čištění, která využívá pouze čistou pramenitou vodu a slunce a ve finálním procesu zahřívání, abychom zajistili odstranění všech možných mikrobů a nevhodných bakterií. Tento proces čištění poskytuje ultračistou pryskyřici Shilajit, která je bezpečná a bez kontaminantů.

Existuje více technik čištění, ale tradiční tibetská technika produkuje zdaleka nejčistší pryskyřici. Pláty obsahující Shilajit jsou rozlámány a poté namočeny v čisté horské pramenité vodě. Shilajit, který je rozpustný ve vodě, se rozpustí ve vodě a poté se sediment odfiltruje. Kapalina je poté vystavena slunci, aby se odpařil obsah vody. Tento proces se opakuje 7krát!, dokud není Shilajit ultra čistý. V závěrečném procesu se Shilajit zahřeje, aby se odstranila zbývající vlhkost a zničili se případné mikroby a spory, které mohou být přítomny. Minerály, pigmenty a kyselina fulvová nejsou ovlivněny teplem. Vzhledem k tomu, že čistý Shilajit je miliony let starý, neexistují žádné cenné živiny nebo enzymy, které by se v něm daly teplem „zabít“.

Naše testy
Každou šarži Shilajitu testujeme v americké nezávislé laboratoři třetí strany v Kalifornii, registrované FDA, certifikované cGMP. Naše specifikace pro testování jsou normy California Prop 65, což jsou nejpřísnější a nejstriktnější předpisy na světě pro přirozeně se vyskytující těžké kovy. Ve skutečnosti jsou limity California Prop 65 tak přísné, že ovoce, zelenina a pitná voda byly osvobozeny od testování, protože nemají šanci projít!

Například špenát obsahuje přibližně 5 mikrogramů (mcg) olova v průměrné porci, což je asi 10násobek úrovní povolených Prop 65. Zelené fazolky v průměru obsahují přibližně 28 mcg olova v 1 šálku, což je asi 50násobek úrovní povolených Prop 65.

Publikace FDA Total Diet Study Statistics on Element Results (11. prosince 2007), která analyzuje 200 potravin nalezených v obchodech s potravinami čtyřikrát ročně, ukázala následující příklady obsahu olova ve velikosti porce 4 oz: Smíšené ořechy 10,2 mcg, Brussel Sprouts 7,9 mcg, sladké brambory 7,2 mcg, avokádo 4,5 mcg, okurka 3,4 mcg, granola 3,0 mcg.

Limit FDA pro expozici olovu u dospělých, kteří neplodí děti, je 75 mikrogramů denně.

V našich nejnovějších testech náš Shilajit vykazoval nepatrné stopové hladiny 0,089 mikrogramu olova na 500 mg porci. Naše doporučená velikost porce je 100 mg až 300 mg.

KLIKNĚTE ZDE pro nejnovější testy naší aktuální šarže. „Specifikace“ jsou limity California Prop 65 a „výsledky“ jsou náš Shilajit. Naše výsledky jsou hluboko pod limity stanovenými California Prop 65.

Pro kopii našich mikrobiologických testů pak KLIKNĚTE ZDE.

Tyto úrovně jsou nejen bezpečné, ale jsou hluboko pod úrovněmi v mnoha zelenině, kterou denně jíte.

Naši zákazníci si mohou být jisti, že LBH Authentic Shilajit je velmi bezpečný, čistý a účinný.

TAJEMSTVÍ HIMALÁJSKÝCH HOR A HISTORIE PRODUKTU

Himalájský Shilajit je 100% přírodní látka připomínající organický thér/dehet, však stvořená z pozůstatků stlačených hvozdů (vč. fauny) indického kontinentu, které se srazily do Asie před více než 50 miliony let a spolu se skalní masou hor se v průběhu času transformovaly na živiny a minerály bohatou biomasu, která v letních měsících vyvěrá z horské skály. Naleziště pravého shilajitu mají vždy společné dlouhodobé a intenzivní vystavení slunečnímu záření a velmi vysoké nadmořské výšky sběru. Této hmotě jsou napříč časem přisuzovány legendární až magické vlastnosti, které nelze ignorovat.

Poprvé byl shilajit oficiálně zdokumentován ve starověkém ajurvédském textu Charaka Samhita napsaném v roce 200 př. n. l., kde se nazýval "ničitelem slabosti" a "dobyvatelem hor".

Shilajit byl po mnoho staletí přísně střeženým tajemstvím himalájských jogínů a védských mudrců, kteří však nakonec sdíleli své znalosti o této látce s perskými císaři Dariusem a Xerxesem, jež ji převzali a dali svým elitním císařským strážím: "Nesmrtelným".

Čínský starověký lékař Čchiou se o shilajitu zmiňuje v "Knize o obtížných problémech" a v Tibetu byl shilajit nazván "králem léčiv". Traduje se, že vědomosti o jeho lékařském použití se uchovávaly v tajnosti a předávaly se výhradně ústně z otce na syna v nejpřednějších lékařských rodinách a až nakonec v 1. polovině 18. století byly vydány ve velkém čínském devadesátisvazkovém díle všechny dosavadní poznatky o použití shilajitu. Ve výzkumu jeho vlastností celkově nejvíce pokročila Čína, USA, Indie, bývalý SSSR a Irán.

S unikátními minerálními vlastnostmi a vibrací, se nejvzácnější a nejsilnější shilajit dle znalců a historických pramenů nachází ve vysoko-himalájské oblasti pohraničí Pákistánu, Indie, Tibetu a Nepálu. Dále vyvěrá z horninových vrstev po celém světě od zmíněných Himalájí a pohoří Hindukush přes pohoří Ural, Ruský Altai, skalisté hory Severní Ameriky, horské oblasti severní Evropy a mimo jiné dokonce na Antarktidě.

HLAVNÍ ČÁSTI SLOŽENÍ SHILAJITU, PIGMENTY A OBSAŽENÉ MINERÁLY:

 • Huminové kyseliny (hnědočerné): jsou základní sloučeniny půd na bázi uhlíku. Bezpopelné huminové kyseliny a humáty jsou hlavními aktivními složkami Shilajitu. Je známo, že anti-virové huminové kyseliny částečně neutralizují oxid grafenu ve vodním prostředí. ( https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30173026/ )
 • Kyselina Fulvová (hnědočerná): Jedná se o lehčí formu huminové kyseliny obsahující více kyslíku. Fulvová kyselina je „transportní molekula“, která pomáhá přenášet živiny do buněk a pryč z buněk. Kyselina fulvová je výborná při detoxikaci. Vzniká při tom, když mikroby rozkládají organickou hmotu. Ve své podstatě technicky není ani kyselinou, ani minerálem, ale malou složitou sloučeninou, která má poměrně jedinečnou schopnost přitahovat a zadržovat negativní i kladné ionty. To z ní dělá super-transportér živin aka "buněčné taxi".
 • Dibenzo-alfa pyrony a bifenylkarboxyláty (hnědé): Toto jsou jedinečné sloučeniny v shilajitu. Podílejí se na energetickém metabolismu v buňce prostřednictvím epigenetické signalizace (na buněčné membráně). Předpokládá se, že tyto sloučeniny působí synergicky s konopím a vyrovnávají účinky konopí a jeho aktivních složek.
 • Fenolové kyseliny (bezbarvé nebo světle žluté): Tyto základní stavební kameny flavonoidů jsou vlastně koenzymy, protože zvyšují vstřebávání živin, jako je vitamín C.
 • Chinony obsahující železo (žlutá až červená): Tyto sloučeniny mohou působit jako super antioxidanty.
 • Důležité bezbarvé sloučeniny v Shilajitu jsou Fosfolipidy a Triterpeny (ceněné hořké sloučeniny, které se často vyskytují v medicinálních houbách).
 • Shilajit obvykle obsahuje 84 minerálů.
 • Hlavní mechanismus účinku shilajitu je, že kyselina fulvová pohání dibenzo-alfa pyrony a bifenylkarboxyláty do buněk. Předpokládá se, že tato kombinace má specifické a unikátní účinky zaznamenané v historickém použití i vědeckém výzkumu na zvířatech
 • V částečném shrnutí tvoří složení shilajitu kyselina fulvová, huminové kyseliny, kyselina listová; Dibenzo-alfa pyrony; Fosfolipidy, triterpeny a fenolové kyseliny; Železo; Zinek; Hořčík; Cesium; Baryum; Fosfor; Měď; Nikl; Draslík; Mangan; Křemík; Stříbro; Sodík; Síra; Jód; Stroncium; Rubidium; Chrom; Antimon; Vanadium; Molybden a desítky dalších prvků, Karotenoidy retinol, terpenoidy; Vitamíny skupiny B (1,2,3,6,12), C, E; Polyfenolové komplexy; Albuminoidy; Bioflavonoidy; Kyselina hippurová a šťavelová; Melanoidin; Kyselina benzoová; Kyselina tříslová; Glykosidy a další látky.

JAK SE SHILAJIT POUŽÍVÁ (DLE AYURVÉDY)

Vezměte ideálně ne-kovovou lžičkou přibližně velikost kuličky hrášku (300 mg - 500 mg) a rozpusťte ji v teplé (ohřáté) pitné filtrované vodě (bez chloru) a vypijte na prázdný žaludek (min. 30 minutový odstup od jídel pokud je užíván shilajit před). Pokud chcete ještě zvýšit energetickou hladinu elixíru, doporučuje se přidat jednu čajovou lžičku medu. Terapeuticky se doporučuje jeden stroužek česneku s medem rozdrcený na malé kousky zapít tekutinou Shilajit.

Himalájský Shilajit lze používat také s čajem během dne, aniž by do něj byl přidán cukr (vždy jen med).

Shilajit lze dle ayurvédy také užívat s teplým mlékem a medem hodinu před spaním.

Pokud Vám nesedne aroma a chuť shilajitu pak ayurvéda doporučuje schovat jej do lžíce rýže nebo jakéhokoli jídla a normálně zajíst + vypít sklenici vody. Efektivita je však nejvyšší při užití samostatně a nalačno.

Změřte tak svou toleranci a efekt shilajitu na sobě osobně tímto základním množstvím a teprve poté příslušně zvyšte dávku dle potřeby. Užívejte před jakoukoli náročnou fyzickou/mentální aktivitou anebo po ní, či hned ráno před snídaní.

Vždy po třech týdnech až měsíci nepřerušovaného užívání se shilajit doporučuje alespoň na týden vysadit.

Nejvíce "čarovný efekt" má shilajit nalačno a s co nejdelším odstupem od posledního jídla (po půstu).

„ZDRAVÍ JE BOŽÍ DAR A PÉČE O TĚLO JE POSVÁTNÁ POVINNOST, JEJÍŽ ZANEDBÁVÁNÍ, JE SKUTEČNÝ HŘÍCH“ -EUGEN SANDOW

Doplněk stravy. Authentic Shilajit zlaté třídy je silná, čištěná himalájská pryskyřice bohatá na vzácné minerály. Známý v ajurvédské tradici jako „Ničitel slabosti“, je shilajit bohatý na široké spektrum minerálů, stopových prvků a přirozeně se vyskytující kyselinu fulvovou.
Obsah: 10g
Fakta výrobku:
Dávka: 100mg
Dávek v balení: 100
SLOŽENÍ: 100% čištěný himalájský Shilajit
Doporučené dávkování: 1 dávka velikosti zrnka rýže (100mg) 1-3x denně. Začněte rozpuštěním kuličky velikosti rýže (0,1 g pryskyřice shilajit) v horké filtrované vodě, změřte svou toleranci na látku a poté příslušně zvyšte dávku dle potřeby na velikosti hrášku a více. Užívejte ráno nalačno či před jakoukoli náročnou fyzickou/mentální aktivitou. 

Země původu: Himalájské údolí na pohraničí Tibetu, Indie.
Baleno v USA.
Výrobce: Lotus Blooming Herbs, 1976 S. La Cienega Blvd. #659, Los Angeles, CA 90034 USA
Distributor v ČR: www.AdamRaw.cz, Adam Raw, Metylovice 552, Metylovice 73949 IČ: 03452824

Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
Skladujte v temnu, suchu a chladu.

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před použitím s lékařem. 

 


Mohlo by Vás zajímat

C60 (Supercharged) - Global Healing 30 kapslí

C60 (Supercharged) - Global Healing 30 kapslí

Supercharged C60 je speciální forma vícevrstvých fullerenových nano-uhlíkových struktur.

skladem

5 199 Kč

IMMORTAL SHILAJIT - Primal Alchemy

IMMORTAL SHILAJIT - Primal Alchemy

Nejvyšší kvalita čistého Shilajitu na trhu. Zlatá třída.

skladem

1 380 Kč

Organic Rhodiola Extrakt 30 tablet

Organic Rhodiola Extrakt 30 tablet

Z kořene adaptogenu Rhodiola rosea top kvality.

skladem

659 Kč

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím