KEFIR WHEY - FERMENTOVANÝ PROTEIN 

 

 • Přirozeně fermentovaný kefírový syrovátkový protein
 • Z pastveného ("Grass fed") zdroje
 • Jasný Evropský původ
 • Zcela bez laktózy a sacharidů
 • S obsahem kvalitních a přirozených tuků (8,5%!)
 • >90% prémiové fermentované bílkoviny
 • Neutrální chuť, žádné nadýmání a plynatost
 • Unikátně lehká stravitelnost
 • Prebiotický efekt
 • Zdroj minerálů
 • "Paleo a Keto"

Mám osobní zkušenost s výrobou pravého domácího surového kefíru pomocí tibetské houby již více než 9 let. Dá se říct, že mj. jsem byl prvním a hlavním propagátorem přípravy a užití pravého Kefíru u Nás ve sportovní sféře již od roku 2011 i na všech našich pořádaných workout kempech později(SebeRevolta, Raw Workout..), kde jsem osobně připravoval Tibetský kefír i pro více než 40 lidí každý den.

Dlouhodobě také sympatizuji se syrovátkovou(whey) bílkovinou jako jednou z nejkvalitnějších plnohodnotných a nejlépe stravitelných zdrojů proteinu pro lidské tělo(a také přirozených, protože je nativně obsažena i v lidském mateřském mléce) - z toho důvodu také dovážím a nabízím nejčistší a nejkvalitnější syrovátkové proteiny na trhu, u kterých kladu důraz na skromnost a užívání nižších dávek(avšak topové kvality). 

Jak s Kefírem, tak syrovátkovou bílkovinou mám dlouhodobě skvělé zejména osobní zkušenosti a výsledky. Kdysi jsem dokonce přidával nativní syrovátkový protein přímo do svého domácího kozího kefíru, abych zvýšil množství poměru lehce stravitelné syrovátkové bíkoviny oproti těžšímu kaseinu, ale zároveň měl pořád celistvou potravinu plnou mikroživin a prospěšných bakterií ve fermentované a tedy mnohem lépe stravitelné podobě.

Proto mě vždy lákala představa extrahovat bílkovinu přímo z Kefírové syrovátky, kdy by byl výsledkem vlastně přirozeně fermentovaný whey protein. S tímto novým produktem od Paleo Powders ale už nejde jen o představu..

Kefir Whey spojuje nutriční úžasnost Evropské pastvené("grass fed") syrovátky s prastarým uměním fermentace(kvašením). Díky tomu je tento unikátní syrovátkový protein ještě lepší, protože Kefir Whey je předtráven bakteriemi kefírového zrna, což vede k ještě lepší absorpci a stravitelnosti. Během 18 hodin přirozeného fermentačního procesu se syrovátkové proteiny rozkládají na di- a tripeptidy. Ve výsledku je Kefir Whey také prebiotická, a proto nejen výživná pro naše svaly, ale také pro naši střevní flóru.

O velmi silném a podporujícím účinku kvalitního syrovátkového proteinu a v něm přirozeně obsažených BCAA a ostatních aminokyselin na svalovou hmotu, regeneraci, antioxidaci a podporu imunitního systému snad netřeba psát jelikož přítomnost moderních tzv. "whey" proteinů na světovém trhu trvající již déle než 30 let opravdu potvrdila jejich účinnost a nejen komerční záměr výrobců. Skutečná historie využití syrovátky pro zdraví navíc sahá tísíce let zpět až do dob Hippokrata a modernější verze prášků pak do konce 19 století a období Eugena Sandova (otce moderní kulturistiky). Kvalita složení je však vždy rozhodující! Proteinový výrobek tohoto typu ocení každý zejména pro rychlost a snadnost jeho přípravy kdykoli a kdekoli je třeba. I když dokáže snadno nahradit svačinu, je třeba dbát hlavně na kvalitu a pestrost pevné stravy, kterou by ani top produkt jako je tento nikdy neměl nahrazovat! Navzdory zdroji v kefírovém zrnu a syrovátce, není možné srovnávat celistvou a komplexní potravinu jakou je pravý Kefír s čistým syrovátkovým whey proteinem - Protein doporučuji opravdu jen sportovcům a lidem s vysokými fyzickými nároky na regeneraci. Všem "běžným" lidem plně postačí jako zdroj bílkovin např. samotný kefír a ostatní pevná strava.

Každopádně ze všech syrovátkových proteinů na aktuálním trhu nabízí právě Kefir Whey absolutní unikátnost svého fermentovaného původu a výroby v kombinaci s naprosto čistým, jednoduchým a transparentním složením (i původem) bez zbytečných aditiv(sladidla, konzervanty, aromata, barviva, zahušťovadla apod..) a jedná se proto o zvláštní doplněk stravy, vhodný pro všechny aktivní lidi, požadující bezkonkurenční kvalitu.

__________________________________________________

Někdy se zamyslete kolik položek složení vlastně obsahuje běžný protein (možná ten, co máte zrovna doma), nebo jiné "fitness" produkty se kterými přicházíte běžně do kontaktu. A kolik z nich je opravdu potřeba? Jaký mají jedna po druhé dopad na tělo? Co se s nimi děje uvnitř organismu? Jak dlouhý je odstavec tohoto složení? Jak skryté jsou navíc některé položky? Jaký je zdroj a jaké způsoby zpracování? Každý ví, že já razím celistvost a jednoduchost stravy i jejích doplňků. Nativní a co nejvíce původní složení zdroje. Čím blíže k přírodě a čím šetrnější zpracování (teplota apod.) - tím lépe pro tělo! Nedokážu opravdu s čistým svědomím doporučit takřka nic na trhu. 99% produktů je odpad. Složení mnoha syntetických, chemických a od celistvosti a šetrnosti zpracování velmi vzdálených složek konvenčních produktů je nehoráznost dnešní doby, kdy je dovoleno patlat a lepit dohromady téměř cokoli, bez ohledu na zdraví spotřebitelů! Zisk je hlavní pohon, nikoli veřejné zdraví - a to jsou fakta, která mě tíží a kvůli kterým dělám co dělám - nabízím a vždy budu nabízet jen maximální a nekompromisní kvalitu, kterou sám používám a je vhodná pro tzv. "zdravé fitness" a Raw Workout životní styl. Tady nejde jen o to, jak vypadáte na fotce, ale hlavně o to, jaký je Váš organismus uvnitř a jak se cítíte 24/7. Je jen velmi málo lidí, kteří žijí studiem a posloucháním vlastního těla, stravy a tělesného tréninku opravdu na 100%. Přesto jen právě takoví lidé mohou tvořit kvalitní produkty jako je např. tento protein. To je důvod, proč je kvality tak málo. Většina tvůrců doplňků bere svou činnost jen jako byznys. Sami necvičí, nemají správné stravování a ani by Vám jistě nešli vlastním příkladem ve "fitness". Hlavní smysl je zisk a o stravě a skutečnostech těla ví pramálo. Je proto dnes už "normální" dělat věčné kompromisy ve složení, ústupky a kroky upřednostňující masovost a komerční využití. Čím levnější suroviny, tím levnější výsledný produkt a tím větší masovost. Čím více lidí do sebe bude lít proteiny, tím lépe..?! Je však čím dál více lidí co pijí konvenční proteiny a "cvičí", kolik je ale opravdových výsledků? Kolik příkladných vzorů? Kolik lidí může jít vlastním příkladem a inspirovat skutečnými výsledky ruku v ruce se zdravím? Opravdu je masovost správná cesta? Opravdu je lepší 5 odměrek úžasně sladkého a uměle ochuceného "pseudo-top-1-proteinu" než 1 odměrka skutečné kvality, která může nabídnout mnohem více než jen cihlu pro sval? Co by řeklo Vaše tělo? Kam masovost vlastně zavedla svět ať se podíváme do jakékoli sféry? Je 500 prodaných proteinů s aditivy fakt lepších než 50 čistých? Jak pro koho, pro prodejce jistě. Ale věřte mi prosím, že jsou tu stále lidé a jejich produkty a produkce (farmářská apod.), kteří hledí a budou hledět na to nejpodstatnější - Zdraví, udržitelnost a životní prostředí. A jejichž činnost vychází z vlastního životního stylu. 

KEFIR WHEY - PALEO POWDERS (500g) Doplněk Stravy
Nutriční hodnoty ve 100g : Energie 1525kJ/344kcal ,Tuky 8,5g z toho nasycené 6,25g, Sacharidy 0g z toho jednoduchý cukr 0g, Bílkoviny >90g, Cholesterol: 180mg, Sodík: 170mg, Vápník 500mg, Draslík 550mg, 

Doporučené dávkování: Rozmíchejte 1 odměrku(20g) ve 300ml vody a ihned konzumujte. Množství vody lze upravit podle chuti. Pro zvýšení příjmu bílkovin doporučujeme užívat 2-5 dávek denně. Např. na snídaně a mezi jídly. Pro růst svalové hmoty doporučují experti příjem 2g bílkovin na kilo tělesné hmotnosti.

Složení: Izolát syrovátkové bílkoviny kefíru, kefírové kultury, lecitin ze slunečnic.


Země původu: Holandsko

Upozornění: Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno pro těhotné a kojící.

Alergeny: Obsahuje mléko (ale neobsahuje laktózu)!

Výhradní distribuce pro ČR/SK: www.AdamRaw.cz

Výrobce: PALEO POWDERS, Netherlands 

Paleo Powders® formulují doplňky na bázi celistvých potravin - (r)evoluční a výživné produkty, které poskytují velké výhody všem, kteří se snaží prospívat a fungovat více v souladu s naší starou biologií. Stejně jako naši předci... Svět, ve kterém dnes žijeme, je úplně jiný než svět, ve kterém jsme se vyvinuli jako Homo sapiens. Potraviny, které jíme, a živiny, které potřebujeme, jsou možná jedním z nejjasnějších příkladů tohoto obrovského nesouladu mezi naším minulým prostředím a současnou realitou. V dnešní době většina z nás selhává v naplnění našich nutričních potřeb pro silná a funkční těla, která by mohla prosperovat a podporovat vitální život... Protože již nejíme „od nosu k ocasu“, nejíme divoké lokální rostliny nebo čerstvě sklizené a zralé sezónní ovoce a zeleninu, moderní lidé často nemají dostatek přírodních živin. Díky tomu jsme méně robustní, šťastní a zdraví! Víme to, cítíme to a vidíme to! Naštěstí s tím můžete něco udělat... Paleo Powders® se snaží praktickým a zručným způsobem přivést zpět to, co v moderní stravě chybí, takže můžete být tou nejlepší verzí sebe sama. Naše výrobky jsou založeny na přírodě a jsou kompatibilní s vaší rodovou biochemií a DNA. Poskytují vynikající základ, na kterém lze stavět zdraví a výkon... Vzhledem k tomu, že každý je "uvnitř" stejně odlišný jako zvenčí, „Paleo“ nevidíme dogmaticky, ale ponecháváme prostor pro nový vývoj, biochemickou individualitu, osobní názory a osobní tolerance. Výrobky Paleo Powders® jsou vyvíjeny tak, aby se hladce hodily do moderní doby, ale přinášeli výživu minulosti...


Mohlo by Vás zajímat

Bílý tuňák Albacore COSETERA (100% břišní část v olivovém oleji) - Realconservera 115g

Bílý tuňák Albacore COSETERA (100% břišní část v olivovém oleji) - Realconservera 115g

Nejlepší maso z břišní části tuňáka Albacore/Alalunga v olivovém oleji s minimem soli (pod 0,5g). COSETERA edice.

skladem

399 Kč

Beef Blood protein isolate (grass-fed) 150g

Beef Blood protein isolate (grass-fed) 150g

Krevní proteinový izolát z dobytka krmeného trávou, bohatý mj. na IgG, peptidy a růstové faktory.

skladem

1 999 Kč

Bílý tuňák Alalunga s rozmarýnem (limitovaná edice) - Alelma 156g

Bílý tuňák Alalunga s rozmarýnem (limitovaná edice) - Alelma 156g

Limitovaná edice nejlepšího masa z břišní části tuňáka Alalunga v extra panenském polyfenolovém olivovém oleji s čerstvým rozmarýnem.

skladem

489 Kč 449 Kč

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím