Gaia Shield ("štít matky země") je silný adaptogenní a 100% přírodní doplněk stravy z tonických bylin na podporu imunity, navržený tak, aby vyživoval tři taoistické poklady dle TČM; energii Jing, Qi a Shen člověka k povzbuzení celistvé vitality mysli, těla i duše.

Na počest naší bohyně matky Země (Gaia), je tato posvátná alchymistická infuze od Primal alchemy vytvořena z jejích nejuznávanějších tonických bylin a hub s plným spektrem vlastností a zároveň je to jediná adaptogenní houbová receptura na světě, která je pránicky nabitá® na 432 Hz nejmodernějším generátorem orgonové energie (viz níže) a uložena v prémiové technologii biofotonového fialového skla miron pro maximální energetickou potenci a ochranu obsahu.

Přestože legislativa EU nedovoluje vytvořit popis potenciálu plnohodnotným, níže naleznete maximální informační zázemí tohoto konkrétního produktu.

OBSAH GAIA SHIELD FORMULE PRO POVZBUZENÍ IMUNITNÍ SÍLY (na 1 dávku):

EXTRAKT Z DUANWOOD REISHI (20:1 duální extrakt plodnice, 10% polysacharidů, 5% triterpenů) ∞ 1000 mg

Lesklokorka lesklá - Reishi (Ganoderma lucidum) se v přírodní medicíně používá tisíce let a je zdrojem energie Qi (Chi) - vitální životní síly a je dnes známá hl. jako "uklidňující houba" díky subjektivnímu pocitu zenu spojenému s její konzumací.

Reishi je velmi známý a základní zlatý standard tonických adaptogenních bylin/funkčních hub. Dle TČM je jako prvotřídní tonikum Qi a Shen se schopností posílit energii Jing Reishi jednou z těch vzácných bylin elitní řady, která vyživuje všechny „Tři poklady“ v tradiční taoistické lékařské vědě. Tato houba, známá svými silnými imunomodulačními schopnostmi (což je vědecky schválené zdravotní tvrzení viz. níže) spolu se širokým spektrem polysacharidů a druhově exkluzivních triterpenů, vytvořila symbiotický vztah s lidským imunitním systémem za 1000+let používání.

HISTORIE PŘEDKŮ A POUŽÍVÁNÍ REISHI

Reishi, známá po celé své domovině starověké Asie jako „houba nesmrtelnosti“ a vysoce uznávaná taoistickými mistry, byla původně (jako většina významných a cenných tonických bylin starého světa) držena výhradně v královské hodnosti pro urozené, připravována a nabízena pouze císaři a jeho šlechticům.

První záznam o Reishi byl uveden ve sbírce přepsaných spisů z ústního tradování Shennonga, mýtického boha-krále starověké čínské medicíny a zemědělství s názvem „The Shennong Ben Tao Jing“, která se objevila kolem roku 200 n. l., a uváděla že „dlouhodobou konzumací houby Reishi se odlehčí tělo a zabrání stárnutí, prodlouží život a získá nesmrtelnost“ - odtud také tedy název "houba nesmrtelnosti".

VĚDOMÉ ZÍSKÁVÁNÍ A TRADIČNÍ EXTRAKCE

Primal Alchemy prvotřídní Reishi pochází z Di Tao a organicky se pěstuje na velkých kmenech Duanwood pohřbených v přirozené divoké lesní půdě, absorbuje posvátnou energii mystických hor Wuyi v severní provincii Fujian v Číně, místa propojeného s kouzlem legendárního taoistického mudrce Penga Zu. Odlehlé zdejší lesy jsou nedotčené industrializovanou Čínou a se slabě kyselou půdou vytváří dokonalé podmínky pro pěstování vlastně semi-wild Reishi nejvyšší kvality na světě.

Poté je odborně duálně extrahována a extrakt je vytvořen současnou generací 300 let staré rodinné dynastie kultivující Reishi a v souladu s moudrostí tradičního čínského bylinářství.

Speciální extrakční proces umožňuje plně extrahovat jak ve vodě, tak v alkoholu rozpustné sloučeniny při zachování všech přirozeně se vyskytujících aktivních složek v jejich harmonických poměrech, jak příroda zamýšlela - což maximalizuje jejich synergické účinky díky finální koncentraci a odemyká plný potenciál Reishi jako silného adaptogenního extraktu a nikoli "jen houby". Výsledný koncentrovaný roztok 20:1 je lyofilizovaný (mrazem sušený), aby byly maximálně zachovány a zajištěny cenné polysacharidy, beta glukany a triterpeny, které jsou uctívány ve vztahu k imunitě zejména. Reishi v takto důmyslné formě je považována nejen za harmonizér (zklidňující tonikum), ale hl. za imunitní adaptogen.

ZÍSKÁVÁNÍ NEJLEPŠÍ REISHI NA PLANETĚ

Krásné hory Wuyi, úzce spojené s odkazem legendárního taoistického mudrce Peng Zu a duchovní domovinou autentického Duanwood Reishi pocházejícího z Di Tao získávání, mají posvátnou rezonanci hluboko v severní provincii Fujian v Číně. Zdejší slabě kyselá půda a izolace od industrializované Číny dělá z této lokality perfektní pěstební základnu pro nejlepší semi-divokou Reishi světa.

 

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (Lesklokorka lesklá, Reishi, Ganoderma lucidum):

přirozená obranyschopnost, normální funkce imunitního systému a oběhové soustavy, normální hladina cholesterolu v krvi

  • BEZ mycelia, škrobů, dextrinů, extrakčních rozpouštědel, GMO, balastu či stop mléčných složek a lepku.
  • Vhodné při extrémním vnitřním i vnějším stresu.
  • Vhodné pro osoby zaměřené na psychickou pohodu, nervovou soustavu a spánek.
  • Vhodné pro osoby zaměřené na vitalitu, imunitu, regeneraci a dlouhověkost.
  • Vhodné pro osoby zaměřené na kardiovaskulární systém, normální tlak, ledviny a srdce.

EXTRAKT Z DIVOKÉ SIBIŘSKÉ ČAGY (52% CHROMOGENNÍ KOMPLEX) ∞ 1000 mg

Silný koncentrovaný tonický prášek z 12:1 houbového extraktu pránicky nabité Sibiřské břízové Chagy. Pouze prvotřídní min. 10 let stará vzrostlá břízová Chaga divoká, jejíž plodnice je v souladu s principem Di Tao divoce a udržitelně sklizená z mystického pohoří Altaj na Sibiři - země s bohatou historií sibiřské lidové medicíny a šamanských bylinných tradic.

Odborně extrahováno v souladu s moudrostí tradičních sibiřských bylinkářů a následně lyofilizováno (mrazem sušeno), pro maximální zachování cenného nativního složení chagy, pro které je ctěna jako silný adaptogen s unikátními vlastnostmi a nazývána královnou všech adaptogenních hub.

Čaga je parazitická houba, schopná růst v drsných podmínkách a které trvá desetiletí, než se na bříze rozroste a začne zrát.

Zatímco chaga může růst jako houba a žít na bříze i desítky let, je to technicky parazit, který se živí stromem a nakonec ho zabije.

Čaga je černou labutí z říše hub, která vypadá spíše jako kusy dřevěné kůry či perníku než jako typická houba. Životopis čagy napříč historií lidí nasbíral dost ohromující a široké spektrum funkčních vlastností. Není divu, že si od profesionálních mykologů, bylinkářů a milovníků hub z celého světa vysloužila titul „Královna medicinálních hub“.

HISTORIE PŘEDKŮ A POUŽÍVÁNÍ ČAGY

Čaga, uctívaná hl. v ruském bylinkářství a sibiřském lidovém léčitelství, hrála významnou roli při holistické optimalizaci vitality a odolnosti našich předků ve starověké severní Eurasii po celé věky. Traduje se, že ji jako první používali obyvatelé Khanty z oblasti Altaj na Sibiři.

Kolekce spisů přepsaných z ústní tradice Shennonga, mýtického mudrce a vládce starověké Číny, nazvaná „The Shennong Ben Cao Jing“, která se objevila kolem roku 200 n. l. popisovala mnoho důvodů konzumace čagy a jejího využití a nazývala ji „vzácným darem přírody“.

Asijští bylinkáři věří, že sibiřská čaga jako adaptogen zachovává mladistvost, podporuje vitalitu a odolnost. Je kategorizována jako tonikum Qi, jako např. houba Reishi. Je také považována za vynikající ledvinové tonikum. Ruští a skandinávští vědci provedli v posledních pár dekádách největší vědecký výzkum této mocné byliny. Sibiřská čaga je dle své hodnoty ORAC velmi silný antioxidant. Studie naznačují, že je to mnohem účinnější lapač volných radikálů než téměř všechny ostatní oblíbené dietní antioxidanty, včetně borůvek a acai. Tzv. antioxidační kapacita ORAC (oxygen radical absorbent capacity) se ve skutečnosti měří u většiny potentních potravin a dělají se srovnání a žebříčky. Čím je hodnota vyšší, tím silnější efekt související s oxidativním stresem daná potravina má. Čaga má více než 10 násobnou ORAC než například zmíněné a velmi antioxidačně známé borůvky. Chaga bývá také tradičně použita jako tonikum Shen a ve vztahu k imunitě.

Sibiřská čaga obsahuje řadu důležitých aktivních složek včetně polysacharidů, beta-glukanů, fenolických sloučenin, esenciálních fosfolipidů, ergosterolů, bioaktivních fytosterolů, vitamínů, organicky vázaných minerálů, kyseliny betulinové, betulinu, bioaktivních flavonoidů, pteridinu, obliquolu, lanostanových triterpenoidů a melaninu. Chaga produkuje velké množství fenolických pigmentů s vysokou molekulovou hmotností, které byly kategorizovány jako melaniny. Tento celý melaninový „komplex“ se uvolňuje na povrch Chagy. Melanin je silný antioxidační pigment, který je přítomen a potřebný v celém lidském těle a má širokou škálu vlastností. Antioxidační aktivita horkovodního extraktu z Čagy byla japonskými vědci přesně porovnána s jinými silnými tonizujícími houbami (Agaricus blazei Mycelia, Ganoderma lucidum a Phellinus linteus) a ukázalo se, že Chaga vykazuje nejsilnější antioxidační aktivitu mezi zkoumanými houbami, ať už šlo o aktivitu zachycující superoxidové, tak hydroxylové radikály.

Výzkum sibiřské čagy se zaměřuje zejm. na imunomodulační aktivitu. Při požití vzniká řada sekundárních metabolitů, z nichž mnohé jsou vysoce aktivní ve vztahu k mikrobiomu a s ním spojenou imunitní reakcí. Čaga je bohatým zdrojem 1-3 β-glukanů, polysacharidů, které jsou základními živinami pro lidský imunitní systém.

VĚDOMÉ ZÍSKÁVÁNÍ A TRADIČNÍ EXTRAKCE

Primal Alchemy divoká čaga je Di Tao získávaná a pochází z nedotčených lesů obklopujících kouzelné pohoří Altaj na Sibiři. Je udržitelně a divoce sklizená z 10 let starých + vzrostlých břízových stromů. Po sběru hub procházejí plodnice odborně provedenou extrakcí horkou vodou v souladu s tradiční moudrostí sibiřské lidové medicíny.

Tento extrakční proces nám umožňuje plně extrahovat ve vodě rozpustné sloučeniny při zachování všech přirozeně se vyskytujících aktivních složek v jejich harmonických poměrech, jak příroda zamýšlela, což maximalizuje jejich synergické účinky a odemyká plný potenciál Chagy. Výsledný koncentrovaný roztok se poté lyofilizuje na krystalický prášek, čímž vznikne silný extrakt 12:1 s 52% chromogenním komplexem bohatým na melanin a beta glukany.

ZÍSKÁVÁNÍ NEJLEPŠÍ ČAGY NA PLANETĚ

Nejlepší čagy světa se údajně nacházejí na Sibiři, v Laponsku, v Himalájích a v Kanadě. Čaga je však vysoce ceněnou tonickou houbou dlouho používanou v tradičním sibiřském, korejském, čínském, severoevropském a skandinávském bylinářství a divoce roste ve starých lesích v chladnějších oblastech celé severní Asie, severní Evropy i Severní Ameriky.

Předpokládá se, že zcela nejlepší Čaga pochází ze subarktických březových lesů na Sibiři. Prémiová divoká sibiřská čaga se sbírá z odlehlých lesů v blízkosti arktické oblasti. V Rusku totiž získává černá beztvará houba status „Chaga“ až po deseti či patnácti letech parazitování na březových kmenech. Ve 20 letech je pak Chaga považována za plně zralou. Naprostá většina čagy používané k výrobě běžných doplňků stravy a houbových produktů je „chaga“, která ani nedosáhla zralosti, a proto dle sibiřského měřítka vlastně ani není skutečnou „Chagou“. Pro všechny tonické byliny by měl být zdroj jejich původní suroviny vybrán na základě tradice i moderní chemické analýzy, aby byl zajištěn ten nejlepší produkt a ideálně plně v souladu s Di Tao. Čaga roste na mnoha místech (výše zmíněných), ale chemická analýza definitivně prokázala, že pravá a zralá divoká sibiřská čaga je nejúčinnější formou čagy. Divoká sibiřská čaga má speciální vlastnosti, které je nutné odborně extrahovat. Obsahuje stovky aktivních složek, které je třeba chránit.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (Chaga - rezavec šikmý, Inonotus obliquus, Kabanoanatake):

v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení

 

  • BEZ mycelia, škrobů, dextrinů, extrakčních rozpouštědel, GMO, balastu či stop mléčných složek a lepku.

SLADKOVODNÍ NANO PERLOVÝ PRÁŠEK ∞ 1000 mg

Perly zpravidla nejsou to první, co by si člověk vybavil, při pomyšlení na účinné "tonické byliny", protože západní mysl byla uzpůsobena k tomu, aby viděla perly pouze při použití do šperků a jako estetickou výzdobu, ve skutečnosti jsou však perly známé jako tonikum "Shenu a krásy" dle TČM. Historie používání sahá tisíce let i km napříč celou Zemí.

Je známo, že perly obsahují široké spektrum živin, jako jsou esenciální aminokyseliny, hořčík, křemík, zinek, a jsou vzácným zdrojem velmi biologicky dostupného vápníku. Perly používali naši starověcí předkové z různých důvodů napříč věky - od Mayů a védských kultur, kteří používali perly k výrobě lektvarů lásky, až po egyptskou královnu Kleopatru a četné čínské císařovny, jako je např. Ci Xi a Wu Zeitan, které je používaly při svém hledání věčného mládí a krásy.

Bylo prokázáno, že perla obsahuje jedinečné molekulární sloučeniny, jako je conchiolin, díky kterému se perla leskne a perleť, u kterých bylo prokázáno mnoho vlastností, jež zde však nemůžeme uvádět. Tyto složky mj. souvisí s buněčnou hydratací, což je vhodné pro jedince zaměřené na pokožku, vlasy, nehty a oči. Kromě historické provázanosti s péčí o vnější krásu a vnější auru/zář jsou perly předním tonikem Shen v TČM a věří se, že jsou jednou z nejvyšších "bylin" pro kultivování hlubšího smyslu pro sebeuvědomění. Ukázalo se, že látky obsažené v perlách pomáhají v syntéze více GABA (kyseliny gama-aminomáselné), důležitého neurotransmiteru.

Perla použitá v naší receptuře Zen Warrior pochází z Di Tao získávání a je udržitelně sklizena z Zhuji, „Perlového města“ v provincii Zhejiang v Číně - známého jezera pro rozmnožování perel. Perly jsou sbírány ze 100% čisté sladké vody, přísně testovány na kontaminanty a poté podstupují pokročilý proces mikronizace, mletí nazývané „levigace“, aby se vytvořil dokonalý prášek o nano velikosti částic, který je extrémně biologicky dostupný pro tělo k maximálnímu vstřebání.

Perlový prášek v této nano kvalitě obsahuje mj. biologicky extrémně dobře dostupný vápník, conchiolin ale také zinek. Nano, A-jakost (tzv. 150 000 Mesh) v GAIA SHIELD od Primal Alchemy je nejvyšší dostupná kvalita perlového prášku na trhu. Perlové produkty lze mimo EU najít i za levnější ceny, čímž nezískáváte méně kvalitní perly, avšak dostáváte méně biologicky dostupné perly (kvůli zpracování a to jednoduše kvůli velikosti jejích částic) a ačkoli z toho budete mít stále užitek, nikdy nezažijete skutečnou sílu tohoto daru přírody. Technologický pokrok v procesu zpracování perel totiž umožnil, že je nyní k dispozici v nano velikosti ultra jemného prášku s nejlepší využitelností a přesně takový najdete v GAIA SHIELD, bez kompromisů.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení

DUÁLNÍ EXTRAKT ZE LVÍ HŘÍVY (30 % POLYSACHARIDŮ) ∞ 500 mg

Lví hříva je silná nootropní funkční houba pocházející z Asie, kde byla po staletí používána zenovými mistry pro podporu výkonnosti mozku a nervového systému a zároveň pro "Shen" pěstící vlastnosti dle TČM, jako je např. rozvoj větší hloubky sebeuvědomění. Ačkoli je lví hříva oblíbenou kulinářskou pochoutkou v Orientu, její terapeutická pověst rychle roste hl. díky výzkumu, který ukazuje dramatické neurotrofické vlastnosti, které má (skrze mj. hericenony and erinaciny) ve vztahu k tvorbě nervových růstových faktorů v mozku. ( https://restorativemedicine.org/library/monographs/lions-mane ) + .pdf

HISTORIE PŘEDKŮ UŽÍVÁNÍ LVÍ HŘÍVY

Název „Yamabushitake“ dostala podle spojení s mnichy Yamabushi - osamělou buddhistickou komunitou, která putuje mystickými japonskými horami v duchovní službě přírodě a Bohu. Lví hříva a její různé přípravky byly posvátným vitálním tonikem pro mistry Shaolinu a Zenu po celé věky - věřili, že pomáhá kultivovat jejich energii Qi a prohlubovat jejich meditační stavy. Kromě své příbuznosti s horskými mnichy byla Lion’s Mane původně vyhrazena pouze pro asijské královské rodiny, než se stala oblíbenou součástí receptů praktikujících mistrů tradiční čínské medicíny (mj. pro svůj imunomodulační vztah s trávicím systémem a katalyzaci neurogeneze). Lví hříva nadále vykazuje dříve neznámé adaptogenní vlastnosti a čím více pozornosti i výzkumu je jí věnováno z mnoha pádných důvodů v praxi, což jen potvrzuje mnoho předchozích neoficiálních důkazů.

VĚDOMÉ ZÍSKÁVÁNÍ, TRADIČNÍ PŘÍPRAVA A EXTRAKCE

Lví hříva použitá v Gaia Shield pochází z Di Tao a je organicky pěstovaná a částečně divoká (semi-wild), sklizená z města Hailin v Heilongjiang, nejsevernější provincii Číny, kde se nachází dokonalé prostředí pro pěstování některých z nejlepších funkčních hub na světě (tato oblast je mj. považována za autentický a původní zdroj/duchovní domovinu Di-tao lví hřívy). Jakmile jsou plodnice lví hřívy sklizeny, podstoupí odborně provedený proces duální extrakce v souladu s moudrostí tradiční čínské medicíny, aby se plně extrahovaly jak ve vodě, tak v alkoholu rozpustné sloučeniny, které se pak suší do silného práškového extraktu se zvlášť vysokou potencí a koncentrací avšak při zachování všech přirozeně se vyskytujících aktivních složek v jejich harmonických poměrech, jak příroda zamýšlela - což maximalizuje jejich synergické účinky a odemyká plný potenciál Lví hřívy. Koncentrovaný roztok 10:1 se suší na silný práškový extrakt bez mycelia, škrobů, dextrinů nebo jakýchkoliv plniv a aditiv. Extrakt je velmi bohatý na četné adaptogenní a nootropní sloučeniny, jako jsou polysacharidy, beta glukany, hericenony a erinaciny.

  • BEZ mycelia, škrobů, dextrinů, extrakčních rozpouštědel, GMO, balastu či stop mléčných složek a lepku.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU - Korálovec ježatý (Hericium erinaceus):

v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení

KRAJ HAILIN - duchovní domovina di tao lví hřívy
 

PURIFIKOVANÝ EXTRAKT HIMALÁJSKÉHO SHILAJITU (50% KYSELINY FULVOVÉ) ∞ 500 mg:

Shilajit je vzácná, na minerály bohatá temná přírodní pryskyřicová substance, divoce sklízená přímo z himalájské hory. Znám také jako "velehorská krev planety země", doslovně přeložen jako „zrozený ze skály“ a v ajurvédské tradici označen jako „ničitel slabosti“, je shilajit bohatý na široké spektrum minerálů, stopových prvků, sterolů a zejména přirozeně se vyskytující kyselinu fulvovou, která usnadňuje vstřebávání minerálů a živin na buněčné úrovni. V Zen Warrior byl použit prvotřídní sušený extrakt himalájského shilajitu, standardizovaný na min. 50% obsah kyseliny fulvové pro maximalizaci efektu ostatních složek této formule zejména.

Shilajit je možná nejúčinnější omlazovací prostředek, který lidstvo zná, obsahuje 85+ minerálů v iontové formě, vitamíny, řadu účinných fytonutrientů a hlavně je bohatý na kyselinu fulvovou. Organická sloučenina, kyselina fulvová, interaguje s naší buněčnou biologií a zlepšuje využitelnost životně důležitých elektrolytů a antioxidantů, kromě mnoha dalších živin. Shilajit drasticky zvyšuje biologickou dostupnost a účinnost čehokoli, s čím je kombinován, i proto se používá ve všech Primal Alchemy recepturách. Kromě své vnitřní nutriční hodnoty má Shilajit unikátní energetické vlastnosti. Měření jemných energetických změn ukazuje, že má vibrační pole a synergii obsahu, které jsou silnější než jakýkoli jiný samostatný vitamín, minerál, jídlo nebo bylina. To by mohlo být hl. důvodem, proč ho jogíni používali jako životně důležitého rostlinného spojence ve svých duchovních praktikách po mnoho tisíciletí.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (Asphaltum, Shilajit, horská pryskyřice):

Podporuje - normální stav kostí a kloubů, omlazení, imunitní systém jako antioxidant, normální trávení, menstruační komfort, duševní a poznávací činnost, normální funkce reprodukčního systému, normální funkce močové soustavy, kontrolu tělesné hmotnosti, metabolismus sacharidů a lipidů.

 

DI TAO ZÍSKÁVÁNÍ

POUZE ŘÍZENÍ SE PŘÍRODNÍM ZÁKONEM
V Primal Alchemy se klade maximální důraz na důležitost lokálního a sezónního stravování v harmonii s bezprostředním okolím. Tím, že jíme v souladu s přírodními cykly přírody a ročním obdobím, přijímáme vždy živiny potřebné k tomu, aby se nám také dařilo v těchto sezónních podmínkách a při nárocích, které si kladou.

POCTA MOUDROSTI PŘEDKŮ
V tradiční čínské medicíně existuje filozofie, která zahrnuje vše výše uvedené, ale v kontextu léčivých bylin a látek. DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.

Základní filozofií Di Tao je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory, jako je voda, která ji napájí, půda, která ji živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy aby se tím vším maximálně posílily její léčivé vlastnosti.

Primal Alchemy získává všechny své suroviny ruku v ruce právě s touto filosofií jako určujícím kritériem a pokud je surovina nativní více místům na zemi, pak vybírá ta nejlepší pro chtěný obsah látky - bez ohledu na cenu.

 

Prana Charged™ - přidaná hodnota produktů Primal Alchemy

CO ZNAMENÁ PRÁNICKY NABITÉ?

Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století, které se značka Primal Alchemy rozhodla aplikovat na své nejlepší produkty. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty - infuze přesně té energie životní síly, kterou naši dávní předci z celého světa a historie napříč časem označovali mj. např. jako Čchi, Mana a Prána.

Traduje se, že mnoho věků byla studována jak jejich podstata tak manipulace s nimi a zároveň aplikace těchto energií i jejich generování. Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí. Přestože kvantová fyzika se těší velkému uznání některých předních ikon, filozofů i vědců tak nauka a práce s orgonovou energií je tedy veřejnosti téměř neznámá.

Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Primal Alchemy má údajně technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.

432 Hz ∞ NALADĚNÍ

Primal Alchemy produkty jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je v nauce o energiích známo, jako vedoucí rezonance přirozené harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení. Je to snaha Primal Alchemy podpořit ještě více pozitivní efekty svých produktů a spojení fyzických, mentálních a duchovních těl konzumentů do vzájemné harmonie a proudu kvalitnějšího života.

 

„ZDRAVÍ JE BOŽÍ DAR A PÉČE O TĚLO JE POSVÁTNÁ POVINNOST, JEJÍŽ ZANEDBÁVÁNÍ, JE SKUTEČNÝ HŘÍCH“ -EUGEN SANDOW

Doplněk stravy. Gaia Shield ("štít matky země") je silný adaptogenní a 100% přírodní doplněk stravy z tonických bylin na podporu imunity, navržený tak, aby vyživoval tři taoistické poklady dle TČM; energii Jing, Qi a Shen člověka k povzbuzení celistvé vitality mysli, těla i duše. Na počest naší bohyně matky Země (Gaia), je tato posvátná alchymistická infuze od Primal alchemy vytvořena z jejích nejuznávanějších tonických bylin a hub s plným spektrem vlastností a zároveň je to jediná adaptogenní houbová receptura na světě, která je pránicky nabitá® na 432 Hz nejmodernějším generátorem orgonové energie (viz níže) a uložena v prémiové technologii biofotonového fialového skla miron pro maximální energetickou potenci a ochranu obsahu.

SLOŽENÍ na 1 dávku (8 kapslí): Duanwood Reishi 20:1 (plodnice) duální extrakt (10% polysacharidů, 5% triterpenů)* 1000mg, sibiřská čaga (mrazem sušená) 12:1 extrakt (52% chromogenní komplex)* 1000mg, sladkovodní nano-perlový prášek* 1000mg, lví hříva (plodnice) duální extrakt (30% polysacharidů)** 500mg, Purifikovaný himálajský Shilajit extrakt (50% kyseliny fulvové)* 500mg. Ostatní složky: Vegetariánská kapsle Pullulan (fermentovaný tapiokový škrob)
* označuje přísadu pocházející z Di Tao a divoce sklizenou
** označuje přísadu získanou z Di Tao a organicky pěstovanou 
Obsah: 160 kapslí (20 dávek po 8 kapslích)
Doporučené dávkování: Užívejte 1 dávku 8 kapslí s filtrovanou vodou po probuzení pro stabilní energii po celý den nebo 1 dávku 8 kapslí večer pro uvolnění těla po celém dni před spaním.
Země původu: Velká Británie
Výrobce: Primal Alchemy Ltd, 4 Anson Court Barns, Staffordshire, ST20 0JS, UK
Distributor v ČR: www.AdamRaw.cz, Adam Raw, Metylovice 552, Metylovice 73949 IČ: 03452824
Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
Skladujte v temnu, suchu a chladu.
Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná nebo kojící, uíváte léky a/nebo máte zvláštní zdravotní stav, poraďte se o užívání s lékařem. Není určeno osobám mladším 18ti let.


Mohlo by Vás zajímat

ZEN WARRIOR - Primal Alchemy

ZEN WARRIOR - Primal Alchemy

Před-tréninková receptura na bázi nejúčinnějších orientálních tonických bylin a výtažků světa. Zcela BEZ stimulantů.

skladem

1 599 Kč

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím