Super-koncentrovaná receptura. Naše bezinky jsou dvakrát extrahované, procházejí jak odvarem, tak extrahováním v alkoholu a rostlinném glycerinu. Velmi účinný extrakt z černého bezu spolu s vysokým poměrem bylinných antivirotik, jako je Skullcap baikalensis, Cordyceps, Reishi, Shiitake a Maiitake. Tyto tonické byliny používají zejména lidé zaměření na imunitu a jsou mj. známá jako respirační tonika. Všechny naše houby jsou 100% certifikované organické, pěstované ve státě Washington, kde používáme jak plodnici, tak mycelium.

Toto není běžný Bezinkový sirup! Toto je extra silný elixír, ve kterém nepoužíváme med ani cukr jako konvenční sirupy, ale organický rostlinný glycerin a organický třtinový alkohol spolu s vysokým poměrem vysoce účinného extraktu bylin pro zvýšení bioaktivního potenciálu.

Bohužel zde nemohou být uvedena žádná tvrzení ohledně všech složek tohoto doplňku stravy, vč. černého bezu i všech funkčních hub v něm obsažených. Doporučuji hledat v jiných zdrojích a na internetu.

DOPLNĚK STRAVY. Herbální suplement.
Obsah: 118ml
Doporučené dávkování: Napřímo 1 čaj. lžičku (5ml) až 2x denně nebo dle potřeby. Před použitím vždy protřepat pro rozptýlení případného přírodního sedimentu.
Dávek v balení: 24
Složení v jedné dávce 5ml (1 čaj. lžička):
Proprietární extraktová směs (4900mg):
__________________________________
Černý Bez (Sambucus nigra)*+
Šišák Bajkalský kořen (Skullcap baicalensis) °+
Cordyceps (cordyceps militaris)*+
Reishi (Ganoderma lucidum)*+
Shiitake (Lentinula edodes)*+
Maitake (Grifola frondosa)*+
Zázvor (Zingiber officinale)*+
________________
Ostatní ingredience: rostlinný glycerin*, třtinový alkohol*, filtrovaná voda.
°Divoký sběr
*Organické 
+DV - doporučená denní dávka NESTANOVENA
Země původu: USA (mimo EU)
Výrobce: Anima Mundi Herbals LLC, 31 Noble st. Brooklyn NY 11222
Distributor v ČR: www.AdamRaw.cz, Adam Raw, Metylovice 552, Metylovice 73949, IČ: 03452824
Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu (měsíc-den-rok)Skladování: v suchu, chladu a temnu
Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. V případě těhotenství, kojení, nemoci nebo při užívání léků se poraďte s odborníkem.

 


Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím