S lahodností pravého Peruánského kakaa, vysokým obsahem železa a hořčíku, nádechem skořice a himalájské růžové soli - je tato výživná směs s vysokým obsahem vlákniny a bílkovin i regeneračního sibiřského ženšenu a čisticí červené řepy vskutku vynikajícím doplňkem každodenní rutiny.

Jelikož nikomu nedoporučuji již dlouhodobě kvůli zdraví mikrobiomu a ledvin žádné silnější stimulanty vč. kávy a černých/zelených čajů(a už vůbec ne před tréninkem jako nakopávač) a spousta lidí sama rozumně hledá nějaké alternativy (bez negativního účinku na jing energii, CNS a nadledvinky) - mohu doporučit některé specifické byliny, v menším Yerbu Maté, medicínské houby (hl. CORDYCEPS) a PRAVÉ KAKAO ! A to z hlediska synergie jejich přirozených látek, vitamínů, minerálů a dalších živin. 

+ ANCIENT BRAVE KAKAO +

-Je kakaový super-nápoj a je součástí řady produktů Ancient+Brave - kvalitní britské značky, pro jejíž ostatní produkty mám však zde ve své nabídce dlouhodobě daleko ekonomičtější verze a současně ve stejné anebo lepší kvalitě (MCT oleje, C8, grass fed kolageny atd.). Toto Kakao je však velmi dobře zpracovaná a hl. unikátní směs. Obsahuje "Grass Fed" kolagenní peptidy, které dlouhodobě doporučuji (po jejich masivním učinku při mé rekonvalescenci utržené distální šlachy bicepsu v roce 2014) a také dalších 6 funkčních složek.

Jde o metabolický optimizér, sestavený z top přírodních zdrojů produkovaných etickou cestou. Premiová kvalita, čistota a kompozice produktu je optimalizována pro ideální začátek dne a to jak v rámci účinného prodloužení přerušovaného půstu, tak pro posílení, vitalizaci a restart organismu v rámci normálního režimu. Delikátní sametovou chuť syrového peruánského kakaa si můžete vychutnat ve vysoce účinné synergní směsi, která se skládá ze 7mi bioaktivních složek:

1.BIO RAW kakao z Peru (30 %) = superantioxidant, zdroj energie i mnoha minerálů a antioxidačních látek, boj proti oxidativnímu stresu
2."Grass fed" kolagenní peptidy z Brazílie (20 %) = stavební látka pro pokožku, nehty, vlasy, pojivové tkáně, sliznice (2000 mg v dávce)
3.BIO červená řepa = superantioxidant, zdroj mnoha minerálů a antioxidačních látek, boj proti oxidativnímu stresu
4.BIO skořice = hladina krevního cukru, chuť na sladké, cholesterol
5.BIO karob = karob je podobně jako kakao antioxidant, zdroj mnoha minerálů a vitamínů
6.BIO sibiřský ženšen = adaptogen, podpora celého organismu v dlouhodobé perspektivě, odolnost proti zátěži a stresu
7.BIO baobab = zdroj vitamínu C = imunita, odolnost proti zátěži, přírodní zdroj draslíku

Tato sofistikovaná směs bohatá na bioaktivní grass-fed kolagenní peptidy má výraznou kakaovo-karobovou chuť a je přeplněná živinami včetně regeneračního sibiřského ženšenu a jemně sladkého syrového kakaa s vysokým obsahem antioxidantů a minerálů.

"Grass Fed" kolagenní peptidy jež jsou součástí obsahu této směsi z celých 20% jsou krystalicky čistý hydrolyzát kolagenu pocházející od volně pasoucích se krav krmených travou v rámci tradičních farmářských chovů. Jedná se o produkt z ekologického zemědělství s minimální uhlíkovou stopou. K izolaci a následné enzymatické hydrolýze kolagenu je využit šetrný výrobní proces. Výsledkem je výběrový hydrolyzát kolagenu, který vzhledem ke své kvalitě a čistotě jen těžko hledá konkurenci.

Tato směs NE-obsahuje žádná umělá sladidla, barviva, konzervanty, ani jiné umělé látky a aditiva, které se v přírodě přirozeně nevyskytují. Jde o doplněk složený výhradně z přírodních složek.

+ TOP kvalita
+ 7 bioaktivních složek: BIO RAW kakao z Peru (30 %), Grass fed kolagen z Brazílie (20 %),
BIO červená řepa, BIO skořice, BIO karob, BIO sibiřský ženšen, BIO baobab
+ Etická a šetrná produkce (udržitelné – ekologické zemědělství)
+ 100% přírodní složení
+ Akreditovaná kvalita: Soil Association
+ BEZ genetické modifikace
+ BEZ rBGH/rBST
+ BEZ lepku
+ BEZ přidaného cukru
+ Nepodporuje velkozemědělské a hospodářské firmy

POUŽITÍ

Ranní šálek kakaa je oblíbeným rituálem mnoha lidí – potěší chuťové buňky a jemně povzbudí mysl i tělo. Když k tomu přidáme ještě další složky, které dovedou posílit organismus a poskytnout mu palivo, získáme komplexní nápoj, který tělo vitalizuje, zároveň jej však s časem nevysává (jako např. káva nebo jiné stimulanty). Bioaktivní kolagenní peptidy jsou stavební hmotou pro celé tělo potřebnou témeř všude (pokožka, hojení ran, svaly, vlasy, nehty, stěna střeva,...) - celé tělo je tvořeno kolagenem z 30%!! Dále sibiřský ženšen je adaptogenní revitalizující látkou v dlouhodobé perspektivě, červená řepa i karob posilují antioxidační vlastnosti kakaa, které obsahuje povzbuzující theobromin, vlastnosti karobu navíc souvisí se zažívacím systémem, účinky skořice jsou spojené s chutí na sladké a hladinou krevního cukru a baobab je superbohatým zdrojem vitamínu C a díky vysokému obsahu draslíku umožňuje odstranění přebytečné vody z organizmu. Dohromady tyto složky dávají plnohodnotný nápoj vhodný pro začátek jakéhokoli dne ale i jako náhrada stravy např. v rámci metody přerušovaného půstu.

+Vysoký obsah antioxidantů, vlákniny, bílkovin, železa a hořčíku

+2000 mg kolagenních peptidů v každé porci

+ Povzbuzuje, vyživuje a vitalizuje

+ Vhodný do diety, keto diety a paleo diety

+NepřestimulováváLahodná organická peruánská čokoládová směs se silným množstvím vyživujícího kolagenu Ancient Brave Kakao + Kolagen je průkopnický nápoj, vytvořený pro zlepšení vaší nálady a energie, zatímco pracuje na zvýšení zářivosti pokožky a síle kloubů a pohybového aparátu. Je bohatý na antioxidanty, hořčík, železo a aminokyseliny a má vysoký obsah bílkovin, vlákniny a poskytuje lahodnou čokoládovou chuť.

VŠECHNY SLOŽKY:
Organické surové kakao, hovězí kolagenní peptidy, organická červená řepa, organická skořice, organický karob, organický sibiřský ženšen, organický baobab, růžová himalájská sůl

Raw kakao: Nápoj bohů - Theobroma cacao, theo = bůh, broma = nápoj. Obsahuje velké množství flavonoidů, polyfenolů a důležitých minerálů. Proto má obrovský význam z hlediska antioxidačního působení, prevence civilizačních chorob a vlivu na kardiovaskulární systém. 

Tento produkt se hodí jako doplněk např. k přerušovanému hladovění a očistným protokolům i detox kůrám:

Grass fed kolagenové peptidy jsou tzv. strukturální bílkovinou, jejíž stimulační impakt na metabolizmus je minimální a jejíž hlavní funkcí je obnova strukturálních bílkovin v pojivech (pokožka, hojení ran, svaly, klouby, vlasy, nehty, stěna střeva,...). Právě proto je ideální bílkovinou pro přerušovaný půst, protože během přerušovaného půstu má naše tělo čas obnovovat, čistit a restrukturalizovat. Sibiřský ženšen nabízí silný revitalizující účinek, vlastnosti skořice souvisí s hladinou cukru v krvi a chutí na sladké, červená řepa působí proti oxidačnímu stresu a podporuje detoxikaci a regeneraci jaterní tkáně, theobromin v raw kakau nabízí vyvážený stimulační efekt, a baobab je superbohatým zdrojem vitamínu C a díky vysokému obsahu draslíku umožňuje odstranění přebytečné vody z organizmu.

Dalším důležitým faktorem je prémiová kvalita produktu, tedy jeho absolutní čistota, bez obsahu umělých sladidel, rezuduí a balastních složek. Pokud se naše tělo čistí, proč mu nedodat jen to nejlepší?

Jak na přerušovaný půst:

Pokud jste jedli naposledy v 19:00 a další jídlo si dáte v 7:00 ráno, je to skvělé – máte za sebou 12ti hodinový půst. Doporučuje se však toto časové okno prodloužit na 14 až 16 i více hodin. A opakovat během 3 až 7 dnů po celý týden. Pro vyhnutí se pocitu hladu stačí využít například tuto směs, různé kvalitní tuky jako MCT olej, EMU olej, C8 olej..anebo jen bohatý pitný režim a meditaci.. Například tato směs kakaa Vás velmi decentně zasytí a pomůže metabolismu pracovat delší dobu bez nežádoucích výkyvů.

Postup:

Poslední lehké jídlo večer v 19:00 hod. Následně ráno namísto snídaně:

2-4 lžičky Ancient Brave KAKAA a 250 ml horké vody - dobře rozmíchat. Směs lze v případě požadavku vyššího příjmu grass fed kolagenu(bílkovin) obohatit o několik čaj. lžíček jakéhokoli kvalitního hydrolyzovaného kolagenu (např. GREAT LAKES, PALEO POWDERS, Kolagen z divokých tresek apod..)
Další jídlo nejdříve v 9:00
Postupně posuňte na 11:00 nebo později

V případě větší potřeby kalorií (např. kvůli následnému tréninku) doporučuji přidat 20ml MCT oleje nebo C8 oleje (kyselina kaprylová)

Pozn.: Přerušované půsty patří v současnosti v celosvětovém měřítku k nejzdravějším a nejšetrnějším metodám hubnutí, vitalizace a optimalizace metabolizmu. Po uvedenou dobu přerušovaného půstu dostává tělo optimální prostor pro restart, vitalizaci a detoxikaci. Osobně doporučuji jako nejefektivnější metodu přerušovaného hladovění metodu 23/1 (kdy 23 hodin každý den hladovíte a máte jen 1 hodinu na jedno velké jídlo dne - ideálně po tréninku), ke které se dá postupně bez problému dopracovat. Tuto metodu jsem aplikoval v roce 2019 před mistrovstvím světa ve Workoutu na Ukrajině s velkým úspěchem.

O značce Ancient Brave

Luxus křišťálově čistých a zároveň maximálně účinných produktů, vycházejících ze starobylých znalostí o efektivním stravování. Ty nabízí etickou a zdravou alternativu k současnému trendu radikálních diet, které mají v dlouhodobém měřítku devastující účinek na organismus. S Ancient Brave přirozeným způsobem a bez újmy na zdraví optimalizujete hmotnost, ale také znova nastartujete optimální fyzickou i psychickou kondici. Za kvalitou prémiové britské značky stojí dvě úspěšné ženy: Annelie Whitfieldová uznávaná hollywoodská kaskadérka, která se posledních 15 let věnuje naturopatii a léčbě bylinkami a Kate Prince, která je zkušeným mediálním specialistou. Značka Ancient Brave patří v současné době k absolutní špičce na britském trhu v rámci prémiového sortimentu zaměřeného na kvalitu a náročného zákazníka.

Balení: 250 g

Zákl. dávkování: Rozmíchejte 2 odměrky (10 g) v 250 ml horké vody

Upozornění: Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Spotřebujte do tří měsíců po otevření. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů. 

NUTRIČNÍ INFORMACE
Počet dávek v balení: 25 x 10 g 100 g
Energetická hodnota 1369 kJ/ 328 kcal
Tuky 6,92 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 4,07 g
- z toho mononenasycené mastné kyseliny 2,23 g
- z toho polynenasycené mastné kyseliny 0,32 g
Sacharidy 14 g
- z toho cukry 5,07 g
Vláknina 29,81 g
Bílkoviny 37,44 g
Sůl 1,31 g

 Podrobné složení: bio raw kakao z Peru (30 %), bio kakaový prášek, hydrolyzovaný grass fed kolagen (20 %), bio červená řepa, bio skořice, bio karob, bio sibiřský ženšen, bio baobab, himalájská sůl.

79 % obsahu produktu je v bio kvalitě.

Směs k přípravě nápoje s obsahem kakaa a s hydrolyzovaným grass fed hovězím kolagenem.

 


Mohlo by Vás zajímat

Fermentovaný Korejský Ženšen (extrakt) 30 kapslí

Fermentovaný Korejský Ženšen (extrakt) 30 kapslí

Fermentovaný ženšen extrakt nejvyšší kvality.

není skladem

729 Kč

BIO Kakao 200g

BIO Kakao 200g

100 % Kakao bio, neslazené, přirozeně bohaté na hořčík, draslík, železo, zinek, fosfor a vápník.

skladem

135 Kč

Fermentovaná BIO Kurkuma 60 kapslí

Fermentovaná BIO Kurkuma 60 kapslí

Organická fermentovaná kurkuma s 95% obsahem kurkuminoidů.

není skladem

599 Kč

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím