S lahodností pravého Peruánského kakaa, vysokým obsahem železa a hořčíku, nádechem skořice a himalájské růžové soli - je tato výživná směs s vysokým obsahem vlákniny a bílkovin i regeneračního sibiřského ženšenu a čisticí červené řepy vskutku vynikajícím doplňkem každodenní rutiny.

Jelikož nikomu nedoporučuji již dlouhodobě kvůli zdraví mikrobiomu a ledvin žádné silnější stimulanty vč. kávy a černých/zelených čajů(a už vůbec ne před tréninkem jako nakopávač) a spousta lidí sama rozumně hledá nějaké alternativy (bez negativního účinku na jing energii, CNS a nadledvinky) - mohu doporučit některé specifické byliny, v menším Yerbu Maté, medicínské houby (hl. CORDYCEPS) a PRAVÉ KAKAO ! A to z hlediska synergie jejich přirozených látek, vitamínů, minerálů a dalších živin. 

+ ANCIENT BRAVE KAKAO +

-Je kakaový super-nápoj a je součástí řady produktů Ancient+Brave - kvalitní britské značky, pro jejíž ostatní produkty mám však zde ve své nabídce dlouhodobě daleko ekonomičtější verze a současně ve stejné anebo lepší kvalitě (MCT oleje, C8, grass fed kolageny atd.). Toto Kakao je však velmi dobře zpracovaná a hl. unikátní směs. Obsahuje "Grass Fed" kolagenní peptidy, které dlouhodobě doporučuji (po jejich masivním učinku při mé rekonvalescenci utržené distální šlachy bicepsu v roce 2014) a také dalších 6 funkčních složek.

Jde o metabolický optimizér, sestavený z top přírodních zdrojů produkovaných etickou cestou. Premiová kvalita, čistota a kompozice produktu je optimalizována pro ideální začátek dne a to jak v rámci účinného prodloužení přerušovaného půstu, tak pro posílení, vitalizaci a restart organismu v rámci normálního režimu. Delikátní sametovou chuť syrového peruánského kakaa si můžete vychutnat ve vysoce účinné synergní směsi, která se skládá ze 7mi bioaktivních složek:

1.BIO RAW kakao z Peru (30 %) = superantioxidant, zdroj energie i mnoha minerálů a antioxidačních látek, boj proti oxidativnímu stresu
2."Grass fed" kolagenní peptidy z Brazílie (20 %) = stavební látka pro pokožku, nehty, vlasy, pojivové tkáně, sliznice (2000 mg v dávce)
3.BIO červená řepa = superantioxidant, zdroj mnoha minerálů a antioxidačních látek, boj proti oxidativnímu stresu
4.BIO skořice = hladina krevního cukru, chuť na sladké, cholesterol
5.BIO karob = karob je podobně jako kakao antioxidant, zdroj mnoha minerálů a vitamínů
6.BIO sibiřský ženšen = adaptogen, podpora celého organismu v dlouhodobé perspektivě, odolnost proti zátěži a stresu
7.BIO baobab = zdroj vitamínu C = imunita, odolnost proti zátěži, přírodní zdroj draslíku

Tato sofistikovaná směs bohatá na bioaktivní grass-fed kolagenní peptidy má výraznou kakaovo-karobovou chuť a je přeplněná živinami včetně regeneračního sibiřského ženšenu a jemně sladkého syrového kakaa s vysokým obsahem antioxidantů a minerálů.

"Grass Fed" kolagenní peptidy jež jsou součástí obsahu této směsi z celých 20% jsou krystalicky čistý hydrolyzát kolagenu pocházející od volně pasoucích se krav krmených travou v rámci tradičních farmářských chovů. Jedná se o produkt z ekologického zemědělství s minimální uhlíkovou stopou. K izolaci a následné enzymatické hydrolýze kolagenu je využit šetrný výrobní proces. Výsledkem je výběrový hydrolyzát kolagenu, který vzhledem ke své kvalitě a čistotě jen těžko hledá konkurenci.

Tato směs NE-obsahuje žádná umělá sladidla, barviva, konzervanty, ani jiné umělé látky a aditiva, které se v přírodě přirozeně nevyskytují. Jde o doplněk složený výhradně z přírodních složek.

+ TOP kvalita
+ 7 bioaktivních složek: BIO RAW kakao z Peru (30 %), Grass fed kolagen z Brazílie (20 %),
BIO červená řepa, BIO skořice, BIO karob, BIO sibiřský ženšen, BIO baobab
+ Etická a šetrná produkce (udržitelné – ekologické zemědělství)
+ 100% přírodní složení
+ Akreditovaná kvalita: Soil Association
+ BEZ genetické modifikace
+ BEZ rBGH/rBST
+ BEZ lepku
+ BEZ přidaného cukru
+ Nepodporuje velkozemědělské a hospodářské firmy

POUŽITÍ

Ranní šálek kakaa je oblíbeným rituálem mnoha lidí – potěší chuťové buňky a jemně povzbudí mysl i tělo. Když k tomu přidáme ještě další složky, které dovedou posílit organismus a poskytnout mu palivo, získáme komplexní nápoj, který tělo vitalizuje, zároveň jej však s časem nevysává (jako např. káva nebo jiné stimulanty). Bioaktivní kolagenní peptidy jsou stavební hmotou pro celé tělo potřebnou témeř všude (pokožka, hojení ran, svaly, vlasy, nehty, stěna střeva,...) - celé tělo je tvořeno kolagenem z 30%!! Dále sibiřský ženšen je adaptogenní revitalizující látkou v dlouhodobé perspektivě, červená řepa i karob posilují antioxidační vlastnosti kakaa, které obsahuje povzbuzující theobromin, vlastnosti karobu navíc souvisí se zažívacím systémem, účinky skořice jsou spojené s chutí na sladké a hladinou krevního cukru a baobab je superbohatým zdrojem vitamínu C a díky vysokému obsahu draslíku umožňuje odstranění přebytečné vody z organizmu. Dohromady tyto složky dávají plnohodnotný nápoj vhodný pro začátek jakéhokoli dne ale i jako náhrada stravy např. v rámci metody přerušovaného půstu.

+Vysoký obsah antioxidantů, vlákniny, bílkovin, železa a hořčíku

+2000 mg kolagenních peptidů v každé porci

+ Povzbuzuje, vyživuje a vitalizuje

+ Vhodný do diety, keto diety a paleo diety

+NepřestimulováváLahodná organická peruánská čokoládová směs se silným množstvím vyživujícího kolagenu Ancient Brave Kakao + Kolagen je průkopnický nápoj, vytvořený pro zlepšení vaší nálady a energie, zatímco pracuje na zvýšení zářivosti pokožky a síle kloubů a pohybového aparátu. Je bohatý na antioxidanty, hořčík, železo a aminokyseliny a má vysoký obsah bílkovin, vlákniny a poskytuje lahodnou čokoládovou chuť.

VŠECHNY SLOŽKY:
Organické surové kakao, hovězí kolagenní peptidy, organická červená řepa, organická skořice, organický karob, organický sibiřský ženšen, organický baobab, růžová himalájská sůl

Raw kakao: Nápoj bohů - Theobroma cacao, theo = bůh, broma = nápoj. Obsahuje velké množství flavonoidů, polyfenolů a důležitých minerálů. Proto má obrovský význam z hlediska antioxidačního působení, prevence civilizačních chorob a vlivu na kardiovaskulární systém. 

Tento produkt se hodí jako doplněk např. k přerušovanému hladovění a očistným protokolům i detox kůrám:

Grass fed kolagenové peptidy jsou tzv. strukturální bílkovinou, jejíž stimulační impakt na metabolizmus je minimální a jejíž hlavní funkcí je obnova strukturálních bílkovin v pojivech (pokožka, hojení ran, svaly, klouby, vlasy, nehty, stěna střeva,...). Právě proto je ideální bílkovinou pro přerušovaný půst, protože během přerušovaného půstu má naše tělo čas obnovovat, čistit a restrukturalizovat. Sibiřský ženšen nabízí silný revitalizující účinek, vlastnosti skořice souvisí s hladinou cukru v krvi a chutí na sladké, červená řepa působí proti oxidačnímu stresu a podporuje detoxikaci a regeneraci jaterní tkáně, theobromin v raw kakau nabízí vyvážený stimulační efekt, a baobab je superbohatým zdrojem vitamínu C a díky vysokému obsahu draslíku umožňuje odstranění přebytečné vody z organizmu.

Dalším důležitým faktorem je prémiová kvalita produktu, tedy jeho absolutní čistota, bez obsahu umělých sladidel, rezuduí a balastních složek. Pokud se naše tělo čistí, proč mu nedodat jen to nejlepší?

Jak na přerušovaný půst:

Pokud jste jedli naposledy v 19:00 a další jídlo si dáte v 7:00 ráno, je to skvělé – máte za sebou 12ti hodinový půst. Doporučuje se však toto časové okno prodloužit na 14 až 16 i více hodin. A opakovat během 3 až 7 dnů po celý týden. Pro vyhnutí se pocitu hladu stačí využít například tuto směs, různé kvalitní tuky jako MCT olej, EMU olej, C8 olej..anebo jen bohatý pitný režim a meditaci.. Například tato směs kakaa Vás velmi decentně zasytí a pomůže metabolismu pracovat delší dobu bez nežádoucích výkyvů.

Postup:

Poslední lehké jídlo večer v 19:00 hod. Následně ráno namísto snídaně:

2-4 lžičky Ancient Brave KAKAA a 250 ml horké vody - dobře rozmíchat. Směs lze v případě požadavku vyššího příjmu grass fed kolagenu(bílkovin) obohatit o několik čaj. lžíček jakéhokoli kvalitního hydrolyzovaného kolagenu (např. GREAT LAKES, PALEO POWDERS, Kolagen z divokých tresek apod..)
Další jídlo nejdříve v 9:00
Postupně posuňte na 11:00 nebo později

V případě větší potřeby kalorií (např. kvůli následnému tréninku) doporučuji přidat 20ml MCT oleje nebo C8 oleje (kyselina kaprylová)

Pozn.: Přerušované půsty patří v současnosti v celosvětovém měřítku k nejzdravějším a nejšetrnějším metodám hubnutí, vitalizace a optimalizace metabolizmu. Po uvedenou dobu přerušovaného půstu dostává tělo optimální prostor pro restart, vitalizaci a detoxikaci. Osobně doporučuji jako nejefektivnější metodu přerušovaného hladovění metodu 23/1 (kdy 23 hodin každý den hladovíte a máte jen 1 hodinu na jedno velké jídlo dne - ideálně po tréninku), ke které se dá postupně bez problému dopracovat. Tuto metodu jsem aplikoval v roce 2019 před mistrovstvím světa ve Workoutu na Ukrajině s velkým úspěchem.

O značce Ancient Brave

Luxus křišťálově čistých a zároveň maximálně účinných produktů, vycházejících ze starobylých znalostí o efektivním stravování. Ty nabízí etickou a zdravou alternativu k současnému trendu radikálních diet, které mají v dlouhodobém měřítku devastující účinek na organismus. S Ancient Brave přirozeným způsobem a bez újmy na zdraví optimalizujete hmotnost, ale také znova nastartujete optimální fyzickou i psychickou kondici. Za kvalitou prémiové britské značky stojí dvě úspěšné ženy: Annelie Whitfieldová uznávaná hollywoodská kaskadérka, která se posledních 15 let věnuje naturopatii a léčbě bylinkami a Kate Prince, která je zkušeným mediálním specialistou. Značka Ancient Brave patří v současné době k absolutní špičce na britském trhu v rámci prémiového sortimentu zaměřeného na kvalitu a náročného zákazníka.

Balení: 250 g

Zákl. dávkování: Rozmíchejte 2 odměrky (10 g) v 250 ml horké vody

Upozornění: Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Spotřebujte do tří měsíců po otevření. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů. 

NUTRIČNÍ INFORMACE
Počet dávek v balení: 25 x 10 g 100 g
Energetická hodnota 1369 kJ/ 328 kcal
Tuky 6,92 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 4,07 g
- z toho mononenasycené mastné kyseliny 2,23 g
- z toho polynenasycené mastné kyseliny 0,32 g
Sacharidy 14 g
- z toho cukry 5,07 g
Vláknina 29,81 g
Bílkoviny 37,44 g
Sůl 1,31 g

 Podrobné složení: bio raw kakao z Peru (30 %), bio kakaový prášek, hydrolyzovaný grass fed kolagen (20 %), bio červená řepa, bio skořice, bio karob, bio sibiřský ženšen, bio baobab, himalájská sůl.

79 % obsahu produktu je v bio kvalitě.

Směs k přípravě nápoje s obsahem kakaa a s hydrolyzovaným grass fed hovězím kolagenem.

 


Mohlo by Vás zajímat

100% Definite (bez přísad) 60g

100% Definite (bez přísad) 60g

100% organická čokoládová tabulka Zorzal.

skladem

169 Kč

100% Bonnat (bez přísad) 100g

100% Bonnat (bez přísad) 100g

100% čokoládová tabulka Bonnat.

skladem

179 Kč

100% Firetree (bez přísad) Šalamounovy ostrovy

100% Firetree (bez přísad) Šalamounovy ostrovy

100% čokoládová tabulka Firetree z Guadalcanalu. "Bohaté sopečné minerální kakao z Vulkanických ostrovů"

dostupnost podle variant

99 Kč

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím