První info k RAW Workout kempu 2015


Datum kempu: 20-26.7.2015
Místo: poblíž vojenské oblasti kolem Jívové nedaleko Olomouce
Podmínky: 18 let a podpis dokumentů ohledně vlastní zodpovědnosti a souhlasu s programem kempu nebo podpis zákonného zástupce.

Hlavní myšlenky a náplň kempu: Workout a pobyt v přírodě, disciplína, samostatnost, pokora a propojení s lidmi.

Kemp bude účelně situován do oblasti bez internetu, telefonního signálu a televize a bez možnosti obchodů a nakupování. Hlavní myšlenkou je vytrhnout každého návštěvníka z každodenní rutiny dnešní doby - facebook, televize, mobil, obchody apod.. a přenést ho na místo osobního kontaktu a propojení s lidmi a s přírodou. Denní kontakt s vodou, sluncem, lidmi podobného smýšlení a pravým workoutem je spolu s hlavním heslem: Samostatnost, to nejdůležitější co definuje RAW Workout kemp.

Jídlo nebude pravidelné a návštěvníci si ho budou muset také zasloužit, stejně tak jako vše ostatní svými vlastními schopnostmi - workoutem, prací, hrami a soutěžemi, nebo nalezením dle map k pokladům. Příprava pak bude probíhat také samostatně a skupiny, které se sestaví hned na začátku kempu budou mezi sebou muset mnohdy používat tzv. barter /směnný obchod/ nebo jinou formu domluv a taktik, aby připravili hostinu, hodnou náročnosti jejich předchozího tréninku.

Další informace a mnoho dalšího se dozvíte už brzy. Kdo je připraven na absolutní změnu života na 1 týden - si už uvolněte datum na 20-26. července 2015. Emotikona smile

KEMP NENÍ PRO KAŽDÉHO! Hrubě nabouráme každou rozmazlenost, nesamostatnost a ukážeme, jak to chodí v reálném světě. 
Dále nebudeme filozofovat o tom, jak je to v knihách co někdo napsal nebo Vám dávat dlouhé přednášky o tom jak žít, spíše necháme přírodu a čisté prostřední dotknout se Vašeho vědomí, chvíli Vás vrátit ke kořenům.. a samotní si jistě uvědomíte spoustu věcí...

Ti odvážní se mají na co těšit!

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím