Otevření registrací pro CWWB 2017

Dobrá, léto končí a s ním i běžné dětské hraní... Od 21.8.2017 otevíráme oficiální registrace pro CWWB (Czech Weighted Workout Battle) 2017 - aneb celkem již 6. ročník profesionálního a seriózního Weightedu v Československu od organizátorů prvních Street Workoutových akcí u Nás.
Plakát akce i video pozvánka bude zveřejněna během Září 2017.
Velkým si zapište do kalendářů datum 21.10.2017(sobota) aneb právě toto bude den D - v Performance Power Centru v Ostravě.

POZOR!!! TENTO ROK JE VŠEM ZÁVODNÍKUM CO BUDOU SOUTĚŽIT POTŘEBA REGISTROVAT SE DOPŘEDU PŘEZ EMAIL A ZÍSKAT OD NÁS PLAKÁTEK S VAŠÍ FOTKOU A INFEM AKCE COŽ BUDE ZÁROVEŇ VAŠE PEVNÁ VSTUPENKA DO SAMOTNÉ SOUTĚŽE!!! 2 KRITÉRIA PRO TO, ABY JSTE BYLY VYBRÁNI DO SOUTĚŽE JSOU FORMA A KVALITA PROVEDENÍ CVIKU DLE PRAVIDEL CWWB NA PRVNÍM MÍSTĚ! A NA DRUHÉM MÍSTĚ PAK POČTY OPAKOVÁNÍ A VÁHY, KTERÉ MUSÍ BÝT MIN. LEHCE NAD PRŮMĚREM!! V PRAXI TO BUDE VYPADAT TAK, ŽE BUDE VYBRÁN SPÍŠE NĚKDO KDO MÁ PRŮMĚR U KAŽDÉHO CVIKU NEŽ NĚKDO KDO MÁ DVĚ SLABINY A JEDEN CVIK EXTRÉMNĚ SILNÝ (POKUD SE DOTYČNÝ SAMOZŘEJMĚ NEREGISTRUJE POUZE NA REKORD DANÉHO CVIKU).
JE TEDY MOŽNÉ SOUTĚŽIT I V POUZE JEDNOTLIVÉM CVIKU (REKORD) COŽ ZÁVODNÍKA SICE AUTOMATICKY ODŘÍZNE OD HLAVNÍCH CEN, AVŠAK MŮŽE USTANOVIT REKORD ROKU PRO DANÝ CVIK(NAPŘÍKLAD POUZE RAWLIFTING PŘÍTAH, ANEBO POUZE DŘEPY NA JEDNÉ NOZE APOD..) A ZÁSKAT TROFEJ REKORDU I ZA NĚJ.

_____________________
Detailní info k registracím:
posílat na: CzechWorkoutBattle@seznam.cz
do předmětu: jméno a příjmení (+ nick)
do emailu: - váhová kategorie
- disciplíny ve kterých chcete soutěžit a Váš nejlepší výkon v nich!(+ video viz níže)
- věk
- tým
- co od akce očekáváte a proč právě Vy
+ to nejdůležitější: odkaz na youtube video anebo video jinde online na internetu (bez potřeby stahovat) ve skrytém módu, viditelné pouze s odkazem na něj, ve kterém předvedete nejlepší výkon/y v disciplínách, ke kterým se registrujete.
Musí být dodržena absolutně striktní technika provedení všech cviků dle pravidel CWWB (viz níže). Vyjímka: Pokud jste se v minulosti již účastnili CWWB a zkončili v kategorii, do které se registrujete i nyní na jednom z prvních 3. míst pak nemusíte posílat žádné video, ale stačí pouze zákl. informace do emailu!!!

Tento ročník již nebude o zkoušení nebo toleranci sebemenších vad v technice u nováčků, dali jsme porostor již 5 ročníků weightedu pro vybudování dostatečného porozumění formy u zákl. kalisthenických cviků i odzkoušení si soutěže s patra pro kohokoli. Upozorňujeme, že tato akce jakkoli byla seriózní v minulosti ukáže teprve tento rok opravdovou tvrdost bez kompromisů. Nováčci a střední úroveň se může přijít namotivovat a podpořit akci, do samotné soutěže však vybereme pouze nejstriktnější a nejlepší z Vás (dle registrací a videjí)!!!
___________________________________________________
Disciplíny CWWB 2017:


1. Weighted Calisthenics MEN (max. 7 závodníků na kategorii)
(deadstop shyby na hrazdě +40kg na opasku)
(deadstop dipy na bradlech +60kg na opasku)
(deadstop pistole na jedné noze naboso +32kg) - noha se losuje náhodně

2.Weighted Calisthenics WOMAN (max. 5 závodnic na kategorii)
(deadstop shyby na hrazdě +10kg na opasku)
(deadstop dipy na bradlech +16kg na opasku)
(deadstop pistole na jedné noze naboso +10kg) - která noha se losuje

3.Rawlifting MEN (max. 7 závodníků na kategorii)
(3s.deadstop 1 opakování s max. vahou přítah na hrazdě)
(1 opakování s max. vahou dip na bradlech)
(3s. ATG pauza dřep naboso 1 opakování s max. vahou)

4.Rawlifting WOMAN (max. 5 závodnic na kategorii)
(3s.deadstop 1 opakování s max. vahou přítah na hrazdě)
(1 opakování s max. vahou dip na bradlech)
(3s. ATG pauza dřep naboso 1 opakování s max. vahou)

5. Rekord v deadstop shybech na hrazdě +40kg
6. Rekord v dipech na bradlech +60kg
7. Rekord v deadstop pistolech na jedné noze naboso +32kg, noha se losuje náhodně
8. Rekord v Přítahu na hrazdě s maximální vahou 1RM, 3s. deadstop
9. Rekord v Dipu na bradlech s maximální vahou 1RM
10. Rekord v Rawlifting dřepu (naboso, bez pomůcek, 3s. ATG) 1RM

(Dívčí rekordy za jednotlivé cviky nebudou jednotlivě bodovány, pouze celé hl. discplíny)

Váhové kategorie:

Muži do 75kg
Muži 75-85kg
Muži nad 85kg
Ženy do 60kg
Ženy nad 60kg
___________________________________________________
Zákl. pravidla provedení cviků:
Deadstop shyb na hrazdě - proplé nohy u sebe, záváží před tělem, bez kipingu a poklesů, jeden pohyb těla, brada viditelně nad hrazdu (pouze po hrazdu se nepočítá), každé opakování pauza / u Rawliftingu 3s. vis/pauza na hrazdě před začátkem pohybu a 3 pokusy.

Dipy na bradlech - Plné propnutí loktů a pauza v horní pozici, viditelný pokles(prolomení) trochu pod 90° nikoli pouze do těžko posuzovatelných 90°, váha volně pod tělem, nikoli za nohami. U Rawliftingu 3 pokusy.

Pistole na jedné noze naboso - Na počátku závodník náhodně losuje, kterou nohou bude pistole provádět (toto je z důvodu kladení důrazu na důležitost vybalancované síly nohou a tréninku obou stejně). Provedení u zdi, dotek zdi v jakékoli fázi dráhy pohybu znamená neplatné opakování. Váha se dotýká celou dobu hrudníku, odlepení od hrudníku nebo dotyk pouze ramene apod. znamená neplatné opakování. V dolní části pauza dle pokynu, v horní části pauza max. 2 sekundy anebo srovnání balancu, delší pauza znamená odečet 1 opakování z již dosažených a 3x opakované delší pauzy nebo balancování = ukončení výkonu porotcem.

3s. ATG dřep Rawliftingu - Provedení Klasického dřepu naboso bez jakýchkoli pomůcek, opasku anebo stahováků, 3s. pauza úplně dole (dosed) dle pokynů porotce (Lukáš Strouhal/Workout Karviná). 3 pokusy.

Bodování cviků je stanoveno na základě nejlepších světových výkonů na cvik podobnou top formou, koeficienty bodují vždy 1kg od cviku a sčítají se na celé disciplíny.
___________________________________________________

POZOR! V REGISTRAČNÍCH VIDEÍCH MUSÍ BÝT PROVEDENÍ CVIKŮ VÝŠE UVEDENOU SOUTĚŽNÍ FORMOU S CELÝM TĚLEM VIDITELNÝM PŘI CELÉ DRÁZE POHYBU A VÁHY MUSÍ BÝT UKÁZÁNY!!!
___________________________________________________

Kromě velkého respektu, jména a úspěchu z prestižní seriózní a profi workoutové soutěže, zapsání do historických tabulek CWWB a pohárů budou všichni soutěžící bojovat také o hodnotné věcné ceny!!!
___________________________________________________
VÍCE INFORMACÍ BĚHEM ZÁŘÍ...
REGISTRACE BUDOU PROBÍHAT OD 21.8.2017 DO 7.10.2017 !!!
___________________________________________________

TĚŠÍME SE NA VÁS!

POKUD CHCETE SPONZOROVAT CWWB 2017 NAPIŠTE EMAIL NA CZECHWORKOUTBATTLE@SEZNAM.CZ !!!

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím