Oficiální video CWWB 2017 !

BOOOOOOOM!!! OFICIÁLNÍ CWWB VIDEO JE TU!!
21.10.2017 Ostrava-Czech Republic - REAL WORKOUT STRICT WEIGHTED CALISTHENICS LIGA A JEJÍ DALŠÍ ROČNÍK JE ZA NÁMI. Již 6. ročník Weighted v CZ/SK opět ukázal jak nezastavitelně pádí úroveň striktního workoutu nahoru a pravděpodobně ani nehodlá zpomalit..
Byla vybrána "hrstka"... obrazně řečeno jen těch "300" Sparťanů z výběru Registrovaných na základě videjí, formy a výkonů zkušených workout atletů komplexního workoutu celé Evropy.
Hlavní disciplíny testu celého těla opět prokázaly, že s obrovskou snahou, tvrdou dřinou a vůlí to jde, opravdu jde kombinovat vše a mít komplexní sílu funkčních základních cviků workoutu na všech frontách lidského těla. A přesně o tom je Raw Workout, přesně o tom byl, je a bude i CWWB. Kromě hlavních disciplín jsme letos však mohli vidět i separované rekordy jednotlivých základních cviků workoutu a nová čísla sahající za dosud zveřejněné hranice. Obrovský respekt a gratulace patří všem účastníkům ale i divákům a lidem co podpořili naši věc svou účastí.. jak bylo řečeno na místě, toto není o Nás ale o Vás a pro Vás a to se nikdy nezmění. Právě rodina workoutu a komunita Vás všech je příčina vzniku a pokračování těchto akcí rok co rok... strava i energie celého tohoto movementu. Ještě jednou proto děkujeme. Děkujeme také sponzorům a hlavním partnerům a těšíme se na Vás opět s dalším ročníkem! 
Awe Workout!

 

Music: licenced beats of Raw Workout and 300 OST Soundtrack Returns King
Edit and videomaking: Adam Raw
Camera: Petr Potyka -POTASMEDIA
Grade: Petr Špetla -Spetlafilm

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím