Oficiální videa z CWWB 2019 !!

OHEŇ!!! OFICIÁLNÍ CWWB 2019 VIDEA JSOU VENKU!! 27.4.2019 PRAHA - WWW.VTGYM.CZ - Czech Republic - RAW WORKOUT STRIKTNÍ WEIGHTED LIGA A JEJÍ DALŠÍ ROČNÍK JE ZA NÁMI. Již 7. ročník Weightedu v CZ/SK a 4. ročník Rawliftingu u nás, opět ukázal jak nezastavitelně pádí úroveň striktního workoutu s přidaným závažím nahoru a pravděpodobně stále nehodlá zpomalit.. O tom svědčí i ustanovení několika světových rekordů na letošním ročníku. Více si přečtěte v sekci články - Kompletní výsledky z CWWB 2019.
Byla vybrána "hrstka"... obrazně řečeno jen těch "300" Sparťanů z výběru Registrovaných na základě videjí, formy a výkonů zkušených workout atletů komplexního workoutu celé Evropy.
Hlavní disciplíny testu celého těla opět prokázaly, že s obrovskou snahou, tvrdou dřinou a vůlí to jde, opravdu jde kombinovat vše a mít komplexní sílu funkčních základních cviků workoutu na všech frontách lidského těla. A přesně o tom je Raw Workout, přesně o tom byl, je a bude i CWWB. Kromě hlavních disciplín jsme letos však mohli vidět opravdu ULTIMÁTNÍ separované rekordy jednotlivých základních cviků workoutu a nová čísla sahající za dosud zveřejněné hranice - skutečné světové rekordy. Obrovský respekt a gratulace patří všem účastníkům ale i divákům a lidem co podpořili naši věc svou účastí.. jak bylo řečeno na místě, toto není o Nás ale o Vás a pro Vás a to se nikdy nezmění. Právě rodina workoutu a komunita Vás všech je příčina vzniku a pokračování těchto akcí rok co rok... strava i energie celého tohoto movementu. Ještě jednou proto děkujeme. Děkujeme také sponzorům a hlavním partnerům, zejména RVL13 a těšíme se na Vás opět s dalším ročníkem!
Awe Workout!

CWWB 2019 ČÁST I. 

CWWB 2019 ČÁST II.

 

 

 

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím