CWWB 2015 v Ostravě!!

Jde o akci, která má svou již defakto 4 letou tradici a opět se můžete těšit na osobnosti naší tradiční Workout scény jako je Cibo, Láďa Přidal, Adam Raw, Xione Calisthenics a další!! Plus tento rok velmi vzácní hosté ze zahraničí!! Kromě toho je tento rok velkým překvapením rozdělení Battlu na 2 termíny pro lepší kvalitu obou akcí a specifických disciplín a to: před-letní Weighted a Streetlifting v hale v Ostravě (kalistenika s přidaným závažím) a letní nbxa-styl calisthenics battle v Brně (čistá kalistenika)!!

Neváhej, vezmi kamarády a přijeď taky! Můžeš soutěžit, podporovat ostatní a nebo jen nasát atmosféru a namotivovat se do svého vlastního tréninku... při nejlepším samozřejmě všechno toto dohromady!!! 9.5.2015 OSTRAVA!!!!

POZVÁNKA 1:

POZVÁNKA 2:

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím