BIG CZECHOSLOVAKIAN STREET WORKOUT JAM 2016

Raw Workout i Workout Fanatics zvou 17.12.2016 od 11:00 všechny příznivce Street Workoutu a Kalisteniky z Česka i Slovenska na velký meeting/jam/training pod střechou Performance Power Centra v Ostravě, kterým se společně pokusíme vrátit do JEDNOTY a vytvořit mega motivační společné materiály i atmosféru pro všechny členy workoutové komunity v našich i jiných zemích od začátečníků po mistry !! Každý kdo přijede má vstup ZDARMA a jako dárek dostane náramek RW gratis! Celé týmy jedoucí autem z daleka (300+km) dostanou navíc od RW příspěvek na cestu!!

PŘÍDEJ SE NA FB UDÁLOST ZDE: https://www.facebook.com/events/1613098878994446/

Adresa: ulice Jaroňkova 1160/2, Ostrava, Performance Power Center

Můžete se těšit na mega hosty, z nichž hlavním je Masterclass oldschool workouter Vadym Oleynik, který přijede ukázat svůj styl a skill aby nás všechny namotivoval!!

Těšíme se hlavně na všechny a top Slovenské a České workoutery, další hosty a všechny underground válečníky co třeba bojují sami doma a na soutěže nejezdí protože je nezajímá srovnávání se s ostatními a ceny. Půjde o Vánoční dárek RW pro celou komunitu a poslední velkou akci tohoto roku takže si ji rozhodně nenechte ujít a přijeďte!! Pokud jste součástí Workoutové komunity u nás už jen tím, že Vás workout zajímá, tak tady nesmíte chybět!

Ať už jste motivaci schopni rozdávat a inspiraci předávat dál anebo ji sami naopak potřebujete neváhejte ani vteřinu a přijeďte za námi.
Ve workoutu se často zapomíná, že všichni jsme jedna rodina bez ohledu na to, jaké máme těla, váhu, level, skill, styly cvičení a názory a tento den si to všichni pokusíme společně připomenout a uvědomit si, že právě pestrost je to, co dává workoutu krásu!!

VIDEO POZVÁNKA:

Ať tě zajímá weighted, bodyweight, sets and reps, freestyle, dynamika, statika nebo handbalancing aj.. prostě přijeď!

Těšíme se na Vaši hojnou účast, jak kluků tak holek!!

Velký dík patří sponzorům akce: RW, RVL13 a Shyby.cz

Hlavní Organizace: Adam Raw, Jan Cibík, Jakub Paleta

 

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím