Zde snad bude stačit podotknout, že vitamín C zasahuje komplet všechny úrovně vašeho těla, je naprosto esenciální živinou a není pravděpodobně problém nebo stav, na který by neměl nějaký efekt.

Velmi rád bych všem doporučil koupit si každý den pár citronů a doplňovat vitamín C třeba jen z přírodních zdrojů ale v dnešní době by jste tím bohužel ani neušetřili a ani nepřijali to nejlepší. Citrusy a ovoce obsahuje spoustu chemie a cukru pokud nemáte předražené bio (které taky není vždy ok) nebo domácí. Vitamínu C si natolik vážím a věřím v jeho efekt, že bych chtěl určitě doporučit několikanásobné dávky, které také sám beru.

Vitamín C je základním vitamínem, a pokud jej užíváme v izolované či syntetické formě (tabletky, multivitaminové prášky apod.), špatně se vstřebává a dokonce může mít nepříznivý vliv na naše zdraví. Syntetický vitamín C negativně ovlivňuje proces vylučování odpadních látek játry a ledvinami, které se překyselují. Truly Natural Vitamin C je skutečně přírodním vitamínem C, který se v těle velmi dobře vstřebává a nemá žádné negativní účinky.

Osobně si myslím, že v případě vitamínu C, kdy se bude vždy jednat o kyselinu Askorbovou není forma až tak důležitá. Co je však důležité - pokud je forma přírodní jako v tomto případě, nejde jen o vitamín C jako kyselinu, ale o další spoustu látek, které fungují v perfektní synergii a to tvoří onu důležitost. Synergie je v přírodě zákon díky kterému vše funguje tím nejlepším způsobem. Proto nikdy nebude syntetický a osamocený vitamín C fungovat tak jako přírodní zdroj nebo forma.

 Do výrobků na bázi syntetického vitamínu C se přidává kyselina askorbová, askorbát vápníku a další soli kyseliny askorbové, které jsou uměle chemicky vytvořené. Přírodní vitamín C je doplněn přirozeně se vyskytujícími látkami včetně bioflavonoidů, které zvyšují jeho biologickou dostupnost.

 Přípravek v práškové formě je snadno vstřebatelný a netoxický v jakékoliv dávce. Proto nedochází k jeho vylučování močí jako syntetické produkty s vitamínem C.

  • 100% netoxický
  • 100% přírodní
  • 100% vstřebatelný

 Nedostatek vitaminu C v těle se projevuje např. sníženou pevností cévních stěn především u vlásečnic, což vede ke zvýšené krvácivosti (např. z nosu), dále snížení pevnosti vazivového aparátu zubů a s tím souvisejícím vikláním až vypadáváním zubů. 

Sám mám zkuěšenost s použitím vit. C také ve workoutu a to před i po tréninku v dávce cca 4g tohoto prášku. A kombinuji ho občas s kolagenem kvůli tkáním a pohybovému aparátu. Obrovskou měrou se podílel na mé pooperační rekonvalescenci po přetržené distální šlachy bicepsu v roce 2014.

Doporučené dávkování:

Jedna lžička denně (3,5 g).

Složení:

Acerola cherry prášek - 420 mg Vitamínu C v jedné lžičce prášku (3,5 g), malé množství geneticky neupraveného maltodextrinu použitého jako sušící médium (komplex sacharidů, nikoli cukru). 

 


Mohlo by Vás zajímat

Curcumin Latte 30g (BIO)

Curcumin Latte 30g (BIO)

Zlaté mléko aneb Haldi Ka Doodh.

skladem

20,49 €

Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím