POZN. POZOR!: Pečlivě zvažte velikost při objednávce, pozdější výměna za jinou není možná!!! Velikosti funkčního oblečení jsou o něco menší než běžná móda a přizpůsobují se lépe tělu.

""The Cloak"" nebo-li Kápě je první oficiální Street Workout móda na světě a to od samotného Hannibal for King - člověka, který se nejvíce zasloužil o první internetovou propagaci a motivaci ke Street Workoutu na světě skrze youtube (viz. https://www.youtube.com/watch?v=pfsTKfUT-RQ )

Jako vše na svém webu, i tuto kápi samozřejmě sám používám a dostal jsem ji jako dárek od Hannibala v Astaně na Mistrovství světa v Kazakhstánu. Protože jsem s materiálem a stylem provedení tohoto funkčního tílka s kápí opravdu spokojen, navázal jsem s Hannibalem spolupráci a rozhodl se dovézt tyto super kápě oficiálně do ČR i pro ostatní.

Přinesením tohoto originálního cloaku k nám, jsem chtěl podpořit zejména Hannibala samotného a uctít kořeny tohoto Street Wearu v USA.

Snažil jsem se všemi způsoby dostat k běžné koncové ceně cloaku pro USA + poštovné z Ameriky a clo, ale slabost koruny a hyenismus Českých daní a poplatků se bohužel trochu podepsal na výsledné ceně. I tak je cena srovnatelná s koncovou cenou v USA plus dovoz do ČR při momentálním kurzu dolaru - avšak samozřejmě zbavená všech starostí s vyřizováním.

Proto je mi ctí, Vám konečně nabídnout a představit jediný originální a první americký The Hannibal Cloak -AKA- Hannibalovu Kápi!!!

Kápě jsou vykrojená tílka z funkčního materiálu dokonale sajícího pot. Obepínají se kolem těla a svalů a poskytují stylovou kapuci.

Materiál:
100 % polyester
Gramáž:
150 g/m2


Provozovatel webu, Adam Raw, se sídlem Metylovice 552, Metylovice, 73949, IČ: 03452824, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím